Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

30 minutes ago, pavijan2 said:

...Najveća tuga:

1. Treća utakmica finala plejofa 1984. koš Mihovila Nakića i poraz od Cibone...

 

Apsolutno. Tada sam prvi i jedini put zaplakao zbog nekog Zvezdinog poraza (odnosi se na sve sportove). Bili smo bolji tim od Cibone te sezone, nesretno izgubili prvo mesto pred plej-of (doduše u direktnom dvoboju u Beogradu) i na kraju izgubili tu čuvenu "majstoricu", mada smo imali 5-6 poena viška 2-3 minuta pre kraja (tada još nije bilo "trice"). Veliko je pitanje da li bi Dražen Petrović naredne sezone izabrao Cibonu da je Zvezda igrala tadašnju Evroligu (postoji priča da je FK CZ navodno spremio stan za Dražena). Sve u svemu, bio je to kraj Žeravičine "malo nam je falilo generacije", kako su je zlobnici krstili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, harmonajzer said:

 

Apsolutno. Tada sam prvi i jedini put zaplakao zbog nekog Zvezdinog poraza (odnosi se na sve sportove). Bili smo bolji tim od Cibone te sezone, nesretno izgubili prvo mesto pred plej-of (doduše u direktnom dvoboju u Beogradu) i na kraju izgubili tu čuvenu "majstoricu", mada smo imali 5-6 poena viška 2-3 minuta pre kraja (tada još nije bilo "trice"). Veliko je pitanje da li bi Dražen Petrović naredne sezone izabrao Cibonu da je Zvezda igrala tadašnju Evroligu (postoji priča da je FK CZ navodno spremio stan za Dražena). Sve u svemu, bio je to kraj Žeravičine "malo nam je falilo generacije", kako su je zlobnici krstili.

Doslovce ista stvar. Al prvi put sam zaplakao zbog Zvezde nakon one krađe protiv Borussie Mönchengladbach. Imo tad osam godina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, đubrivo. said:

 

ja se sećam da sam nakon f4 cibone u bgdu plakao i da sam psovao radonjića u caps locku na forumu. ne znam da li to postoji ili je obrisano. kada ga vidim ovih dana i šeretski& zahvalno & sa osmehom namignem, obavezno imam na umu i to što sam mislio i pisao

 

to mi je i nekakav reality check da to što puno volim basket i zvezdu, ne znači obavezno da se razumem

---

tad kad sam plakao, malo mi se i povraćalo

Jel imas 100 dinara?

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, harmonajzer said:

 

Apsolutno. Tada sam prvi i jedini put zaplakao zbog nekog Zvezdinog poraza (odnosi se na sve sportove). Bili smo bolji tim od Cibone te sezone, nesretno izgubili prvo mesto pred plej-of (doduše u direktnom dvoboju u Beogradu) i na kraju izgubili tu čuvenu "majstoricu", mada smo imali 5-6 poena viška 2-3 minuta pre kraja (tada još nije bilo "trice"). Veliko je pitanje da li bi Dražen Petrović naredne sezone izabrao Cibonu da je Zvezda igrala tadašnju Evroligu (postoji priča da je FK CZ navodno spremio stan za Dražena). Sve u svemu, bio je to kraj Žeravičine "malo nam je falilo generacije", kako su je zlobnici krstili.

Harmonajzer sve si u pravu, sem za Dražena. Nije bilo teorije da on tada dođe u Zvezdu. 0% šansi i da je Zvezda postala prvak. 

8 minutes ago, StephenBob said:

Nadam se da je Covic svoje odsvirao u KK. Cim Terzic ovako sme da se sali na njegov racun kako ce "preuzeti i kosarkaski klub", verovatno to znaci da je Covic pred pedalom iz KK.

Kako ružno izgovaraš " povlači se iz privatnih razloga".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, StephenBob said:

Nadam se da je Covic svoje odsvirao u KK. Cim Terzic ovako sme da se sali na njegov racun kako ce "preuzeti i kosarkaski klub", verovatno to znaci da je Covic pred pedalom iz KK.

U ,,100 marki`` da ako se to desi, da ces  u roku od godinu dana govoriti vrati se Coki sve ti je oprosteno. Da li stvarno mislis da nam nece doci neki Ostojaliki SNS kadar pod kontrolom bracale? 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

Posle krađe protiv Borusije plakao sam valjda tri dana, ipak sam bio još dete. Nakon Mihovila Nakića htedoh da umrem. Doslovce sam se razboleo.

moj tata kaze da je vec 2 puta umro, 1971. posle panatinaikosa i 1975. posle ferencvarosa, tako da je prakticno besmrtan.preko borusije je presao kao plitak potok.

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da nisam jedini koji je kombinovao cuveni baPski recept u vidu secera i vode nakon nekih sokova koje sam uz Zvezdu prozivljavao. Naravno, ima ovde iskusnijih cigana koji mogu da pisu o Borusiji M, ali u vezi kk kad se setim Cibone u Areni prodje mi kroz glavu svaki put kako sam se u jednom momentu nasao na Brankovom mostu ne znajuci kako sam iz Arene tamo stigao, a sto nisam ni planirao...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Princeton said:

Trening pred Valenciju, uigravanje novog PG-a 😂

 

 

Eh da, dobijamo 10+..

Napred go

9 minutes ago, Princeton said:

Trening pred Valenciju, uigravanje novog PG-a 😂

 

 

Eh da, dobijamo 10+..

Prvi trening Radonje i Lipovija

Just now, placebo said:

Napred go

Prvi trening Radonje i Lipovija

Kad slusam Atlagica kako cita...😂😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, mister-no said:

Meni je Mash iz Verone isto možda najveći šok, ovako iz glave.. I Keln u fudbalu.
Od ostalih niko ne pominje F4 u Ljubljani i Zadar.
A plakao sam, da se sećam, samo kad sam pročitao tekst u Tempu o odlasku Šestića iz Zvezde.

Meni to i penal u 93 em u Bordou,bio na stadionu...Povratak do hotela najmučnijih 5 km hoda po jednim od lepsih gradova u Evropi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vidim niko nije spomenuo Bordo, i dalje mi odzvanja u glavi "Mikiiiić 2-2". Mislim da nema goreg osjećaja, taman se poraduješ kao malo dijete i onda se desi onoliko nesrećnih okolnosti.
One suze Lazovića me podsjete na suze Jake Blažića, svaki put. 
Od tada Maksimovića ne mogu očima da vidim, a i Bajkovića..
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...