Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

8 hours ago, John Terry said:

 

Meni se cini da mnogi ovde misle da je prevodjenje preko pola raketna nauka osima ako si stranac...onda je pickin dim. Gde je nestalo poverenje u srpske kosarkase?

Nikakva nauka, ali Novak čak ni to ne bi mogao.

Poverenje u domaće igrače ostalo u Švajcarskoj.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wingwalker said:

Šta bi sa Kolomizacijom...? Bahata Unikaha il nie prošo ni stomatološki?

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

Valjda je poznato da se kod nas utorkom u 19h objavljuju potpisi igrača :classic_blush:

Link to comment
Share on other sites

Ovo je recept za uspjeh svakih 2 3 mjeseca nekog potpisati i ciganija srecna.Nego pitanje za ove bolje poznavaoce kosarke,sta mozemo da ocekujemo od Koloma,u cemu je bolji od Rocestia npr,u cemu losiji,igra li dobru odbranu ,pogadja  li trice,asistira li,gled'o sam ga puno puta ali svaki put mi nesto slabo ostao u sjecanju.Mozda je i do piva 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jebo ih Colom. Godinama smo uspevali da pobedimo bogatije ekipe zato što one preplaćuju neke lokalne Colome umesto da malo istražuju. Lik je atletski najbedniji igrač EL i šire. Zna košarku i ima dobar court vision i IQ ali je skroman šuter a atletski je bliži Čoviću senioru nego čak i junioru. A sigurno nije jeftin jer ima dobar cv i Unikaha je isto htela da ga plati. Nisam zadovoljan ni izborom ni trošadžijskim pristupom. 

  • Like 10
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da neka posebna odlikovanja treba da se dodele ljudima koji su namerno odlučili da gledaju protiv FMPa juče. Ja nisam ispratio da nas Alba tambura već u utorak, pa sam po difoltu mislio da je tekma danas. 

 

Osim da je Aleksa napravio dabl-dabl i LeBranko šutirao 4/5 za 3 (?!), videh da Radanov opet nije bio u 12. 

Ni minut protiv FMPa, ima li neki insajder koji to može da objasni? 

Link to comment
Share on other sites

Sad je daj šta daš...neko mora...teško da će skauting tim koji se nije proslavio u doselekciji sada kad nam se dimi dupe da ubode pasent pleja. Možda je najveća prednost Koloma kako je neko primetio upravo ogromno iskustvo i ta španjolska namazanost pored toga što je pass first play...bar u profilu nismo fulali...a najtanji je u odbrani oduvek...nemaju tu godine uticaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Sector said:

Pored Coloma i Nnoka, trebalo bi da u aba transfer prozoru dodje jedan od Meginih tornjeva (vjerovatno Simonovic).

 

Nama bi sad idealno bilo da se sezona prekine na mjesec dana, da nova ekipa prodje pripreme. 😄

Mali Simon neće doći u Zvezdu, kako on sam kaže.

Link to comment
Share on other sites

Damo MeZi Senior Simona i Radanova za Junior Simona. Terija, Lazu, Simanica i Rita za Petruseva i da nas zveknu sledecu utakmicu. Kakav preduzetnicki duh imam, cuj me Covicu.

Dodaj dvesta grama kafe, bombonjeru spilići i nećemo više da se sprdamo sa njihovim kostimima. Ne idi dalje od toga...već smo sumnjivi.

 

 

 

 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Wingwalker said:

Dodaj dvesta grama kafe, bombonjeru spilići i nećemo više da se sprdamo sa njihovim kostimima. Ne idi dalje od toga...već smo sumnjivi.

 

 

 

 

Kostimi su im ove god bolji nego ikada. Porasla Miskova šćer, sto se odrazilo na dizajn.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

 

Kad je izjavio? 

Nije izjavio. DDK(stranica sa instagrama) objavila. Naravno, svi su pitali za izvor, te su oni poslali prepisku sa samim Simonovićem gde on kaže kako nema od toga ništa i da do kraja sezone ostaje u Megi.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...