Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Job kada uzme fade-away...svaka sekunda leta lopte pojede 100 grama džigerice. Pa dal imamo toliko jetre uz svu moć regeneracije da ovo gledamo do kraja sezone. Džaba 130 kila krtine kad je nosi šminker i pozer jebeni. I njega i Terija su doveli gledajući hajlajce na telefonu. Tako i nikako drugačije.

 

 

 

 

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

pa svirali su bukvalno 10 sekundi kasnije nepostojeci faul u napadu voldenu

 

Tesko mi je da ocekujem da ces se setiti, ali ja ovakve detalje pamtim. Taj faul u napadu je dunuo Boltauzer. Boltauzer je sudio nasu utakmicu u Milanu i dunuo bukvalno identicnu situaciju kao faul u napadu Panteru, ironicno, upravo nad Voldenom. Ocigledno je da obraca paznju na takve kontakte i to je skroz u redu imho.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wingwalker said:

Job kada uzme fade-away...svaka sekunda leta lopte pojede 100 grama džigerice. Pa dal imamo toliko jetre uz svu moć regeneraciju da ovo gledamo do kraja sezone. Džaba 130 kila krtine kad je nosi šminker i pozer jebeni. I njega i Terija su doveli gledajući hajlajce na telefonu. Tako i nikako drugačije.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

 

ovako napamet tj po sećanju, dva fejda je ubacio, jedan pamtim da je omasio. više se mučio pod kosem a imao je i neke airball trice 

 

po meni su i on i rochestie i terry imali neke dobre momente 

 

utakmica je napadacki bila dobra, odbrana obe ekipe sranje 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Manu said:

 

Tesko mi je da ocekujem da ces se setiti, ali ja ovakve detalje pamtim. Taj faul u napadu je dunuo Boltauzer. Boltauzer je sudio nasu utakmicu u Milanu i dunuo bukvalno identicnu situaciju kao faul u napadu Panteru, ironicno, upravo nad Voldenom. Ocigledno je da obraca paznju na takve kontakte i to je skroz u redu imho.

tu su pustili i usporeni snimak, slobodan si da pogledas

drugo, to apsolutno nije bio uspostavljeni kriterijum od pocetka utakmice, vec 1/1 kompenzacija za tu "duplu" loyda(za koju nije bilo usporenog snimka, pa ne znam sta je stvarno bilo)

trece, kako komentarises situaciju kada se hall povredio?

i poslednje, kriterijum za sviranje faula u postavljanju bloka, mozli s jedne, i kuridza sa druge strane?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da smo regulisali skok u prvom poluvremenu, otisli bismo na 20 razlike i onda bi bila skoro pa rutinska tekma. Ovako, nisu mogli da pogode nista spolja, a razlika se topi. Mnogo frustrirajuce za gledati, a verujem da se odrazilo i na igrace.

Ne znam sta je sa Kuzmicem, ali falio je bar za skok. Johnny la gente esta muy loca fino gradio u drugom poluvremenu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

pa svirali su bukvalno 10 sekundi kasnije nepostojeci faul u napadu voldenu

 

Mogli su svirali handcheck Gordi na Voldenom, ali nisu, pa ga je ovaj gurnuo levim laktom.

 

Inače, zaista sam očekivao rutiniranje, a ovo je bilo baš neuverljivo sa vaše strane. Po meni, previše je tu dobrih igrača da bi igrala izgledala ovako.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

 

Mogli su svirali handcheck Gordi na Voldenom, ali nisu, pa ga je ovaj gurnuo levim laktom.

 

Inače, zaista sam očekivao rutiniranje, a ovo je bilo baš neuverljivo sa vaše strane. Po meni, previše je tu dobrih igrača da bi igrala izgledala ovako.

 

Pa dobro ne znam koliki maksimum moze ekipa da izvuce posle 3 gostovanja u jednoj nedelji iako je 3 gostovanje u Beogradu?Ali da ne ubedljivo a i sa malo koncetracije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, 12Laki said:

Ne sporim ja njima generalno veliki broj bacanja jer je 80% bilo.Sporim da sa druge strane kriterijum nije bio isti.Tek su nesto krenuli da sviraju kad se Hol povredio.Pa onda opet isto.

 

19 minutes ago, 12Laki said:

Laki gde sam rekao da se ne slazem?Samo kazem da su trebali suditi jednako ovako ispada da su navlacili za jednu stranu.

 

 Oni jednostavno NISU pravili toliko retardirane i očigledne faulove. Nekoliko je svakako preskočeno da se odsvira, ali ništa preterano.

Mi tj Obradović mora da se zabrine na šta mu liči tim. Igramo bez ideje i bez ikakve koncepcije (daj lotpu Lojdu ili Voldenu nije koncepcija).

 

Što se Džonija tiče, on predstavlja upravo sve ono što ne podnosim u košarci. Nabeđena veličina kojoj ne pada na pamet da se cima u odbrani, a u napadu isključivo lakšim putem, ako se može. Pa i ako se ne može. Ko će se znojiti i guziti pod košem. Dao bih 18 JOBova za jednog Tomasa.

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

 

Mogli su svirali handcheck Gordi na Voldenom, ali nisu, pa ga je ovaj gurnuo levim laktom.

 

Inače, zaista sam očekivao rutiniranje, a ovo je bilo baš neuverljivo sa vaše strane. Po meni, previše je tu dobrih igrača da bi igrala izgledala ovako.

 

Imali smo duplo kolo u EL, treba i to uzeti u obzir.

Plus vi standarno volite da jinxujete i prenebregnete cinjenicu da i vi imate sasvim dobar i kvalitetan tim.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

 

 Oni jednostavno NISU pravili toliko retardirane i očigledne faulove. Nekoliko je svakako preskočeno da se odsvira, ali ništa preterano.

Mi tj Obradović mora da se zabrine na šta mu liči tim. Igramo bez ideje i bez ikakve koncepcije (daj lotpu Lojdu ili Voldenu nije koncepcija).

 

Što se Džonija tiče, on predstavlja upravo sve ono što ne podnosim u košarci. Nabeđena veličina kojoj ne pada na pamet da se cima u odbrani, a u napadu isključivo lakšim putem, ako se može. Pa i ako se ne može. Ko će se znojiti i guziti pod košem. Dao bih 18 JOBova za jednog Tomasa.

Pa i Tomas zna da lelemuda i da bira utakmice.Da je kod nas prvi bi ga terao kao sad JOB-a.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 12Laki said:

Pa i Tomas zna da lelemuda i da bira utakmice.Da je kod nas prvi bi ga terao kao sad JOB-a.

 

Apsolutno ne, ja obožavam tu vrstu igrača koji rudari po parketu. Oduzmi Partizanu njega i Mozlija i dobijaš jedno veliko ništa.

Link to comment
Share on other sites

Напад не постоји и држи нас искључиво шут за 3 као вечерас (ни мање ни више него 15 тројки)...

Гледао сам Сашу и уживо као тренера и пратио на тв како је позивао акције прије него је преузео нас. Шта се дешава са Обрадовићем жив нисам.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

 

Apsolutno ne, ja obožavam tu vrstu igrača koji rudari po parketu. Oduzmi Partizanu njega i Mozlija i dobijaš jedno veliko ništa.

Ocigledno si ga gledao samo protiv nas(a nije bas da je svaku porobio).Jbg.Dobar je igrac kad mu se igra ali zato kad odluci da casti prisustvom i jbg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

tu su pustili i usporeni snimak, slobodan si da pogledas

drugo, to apsolutno nije bio uspostavljeni kriterijum od pocetka utakmice, vec 1/1 kompenzacija za tu "duplu" loyda(za koju nije bilo usporenog snimka, pa ne znam sta je stvarno bilo)

trece, kako komentarises situaciju kada se hall povredio?

i poslednje, kriterijum za sviranje faula u postavljanju bloka, mozli s jedne, i kuridza sa druge strane?

 

Bas zbog usporenog snimka i pricam, posto mi nije bilo jasno sta je inicijalno dosudjeno kao kontakt. Walden je otresao Gordica levim laktom, kontakt kakav cesto pravi ali mu se retko svira. Da li je bila kompenzacija za tu duplu, i da li je ona postojala, kao sto rekoh, nikad necemo znati, ali ako je bila ona nam je donela pobedu i kakvog onda uopste smisla ima pricati o tome kako smo imali lose sudjenje.

 

Situacija kod Hallove povrede mi je izgledala cisto- defanzivac, Tomas koliko se secam, je bio u cilindru i odigrao cistu odbranu. Druga stvar je sto takve stvari- prodore nakon ukradenih lopti- sudije cesto umeju da "nagrade" bacanjima cak i kada nije kontakt, a u ovoj situaciji nisu. Problematican je bio sam skok Halla koji je isao sa namerom da izvuce faul i sa strahom od kontakta, a ne da poentira sto me izludjuje kod njega, koliko god da ga gotivim igracki (na kraju krajeva <- avatar). Ne mislim da sam te ubedio ovim objasnjenjem, voleo bih gif te situacije da imamo kako bih mogao da potkrepim.

 

Sto se tice kriterijuma za faul u napadu, upravo sam to spomenuo u prethodnom postu kao zamerku i razlog zbog koga se nismo odlepili i sigurno priveli utakmicu kraju uprkos tome sto smo bili bolja ekipa veceras.

 

Moja poenta nije bila da branim sudjenje, vec da branim broj slobodnih bacanja na koji se redom skocilo kao ultimativni kriterijum za "kradju" iako smo iskljucivo sami krivi za to.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...