Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 hours ago, NMX said:

Offtopic

 

  Reveal hidden contents

Jučerašnju sahranu patrijarha Irineja obeležio je jedan pomalo bizaran detalj, kad je mitropolit dabrobosanski Hrizostom osveštavao slavski kolač predsedniku Košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojši Čoviću, nekoliko metara dalje od odra preminulog poglara Srpske pravoslavne crkve.

nebojsa-covic-slavski-kolac-foto-Printsc

 

:classic_ninja::classic_ninja::classic_ninja:

:innocent::innocent::innocent:

:lol_2::lol_2::lol_2:

 

citam 120-ti put, gledam i i dalje neveruem

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Šta smo dočekali, da nas ludi Željko Pantić proziva u...KOŠARCI... :ajme:
 
Nego, ja zaista očekujem jednu statement pobedu večeras. Verujem da će Sale umeti lepo da im objasni kako se igra derbi i da ih spremi. Igrački nije upitno da je ovo 20 razlike za nas.
 
Ako pristup bude kako treba, posebno u odbrani, biće ovo lagano.
Haha ne stizem nikako u zadnje vreme da gledam Zeksa. Ovde ponekada Pantica porede sa Tageltijom, oni su dva sveta iskreno, Pantic nije uopste glup, samo je luckast, dok je Tegeltija jedno glupo i pokvareno stvorenje, jbt kada pomislim da neko moze da obozava ovu budalu, u mojoj okolini ima dosta navijaca kkp koji smatraju i njega zastitnim znakom Vujoseviceve ere, ja im u sali odgovaram, ja bih uvek pre birao zamrzivac nego takve legende [emoji23].

Veceras ocekujem tesnu pobedu, bas tesku utakmicu, osecam da cemo da odigramo sa smanjenim brojem obrtaja i da na guzove dobijemo ovo. Iskreno bih uvek ovu utakmicu menjao za Efes u cetvrtak.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Reportovan si, stavljen na ignore listu i znam đe se parkiraš.
Hahaha, znam kako to zvuci, pre 10 godina bih sam sebe reportovao, ali mi je ABA liga u zadnjih nekoliko godina totalno izgubila na znacaju, mislim da je vreme da napravimo jedan kvalitetan iskorak u EL cak i po cenu malo losijih igara u ABA, doduse i u klubu ove sezonw tako razmisljaju.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...