Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

On 1/19/2023 at 9:42 PM, Dragan said:

Izgleda da je do Firefoxa. Sada sam probao sa Edge i sve se vidi.

Zna li neko sta li su to promenili i kako to da popravim ?

Ako nije kasno, u Firefox-u konkretno ima opcija „poboljšana zaštita od praćenja” i ako je uključen maksimalni nivo onda ne prikazuje dobro tweetove i ostale embed linkove. Kad se prebaci na „standardan nivo”, prikazuje kako treba.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Grunf said:

Ako nije kasno, u Firefox-u konkretno ima opcija „poboljšana zaštita od praćenja” i ako je uključen maksimalni nivo onda ne prikazuje dobro tweetove i ostale embed linkove. Kad se prebaci na „standardan nivo”, prikazuje kako treba.

Hvala na savetu, ali nije to, vec sam probao (bilo je vec na standardu).

Nije ni Adblock Plus.

Pocelo je pre 7 dana, samo od sebe.

 

Evo kako sad vidim kad neko postavi link na tweet, a kada kliknem na #Zaporizhzhia pic.twitter.com/R6ktEOMBfo

ne dogodi se nista.

 

Another absolutely insane Russian banzai attack. This time not around Bakhmut but somewhere in Zaporizhzhia Oblast in the south. Russian troops without any armor support running in totally open field. For Ukrainian infantry and snipers just target practice. #Zaporizhzhia pic.twitter.com/R6ktEOMBfo

 

— (((Tendar))) (@Tendar) January 20, 2023

 

 

Edited by Dragan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od večeras, kad pokušam da otvorim strim s aktivnostima ili lični strim s novim postovima u temama u kojima sam ranije učestvovao, dobijem sledeću poruku:

 

Quote

Oops!

The page you are trying to access is not available for your account.

 

U pitanju su ovi linkovi:

https://vox92.net/forum/discover/ (opšti)

https://vox92.net/forum/index.php?/discover/107/ (lični)

 

Bio bih zahvalan ako bi neko proverio u čemu je problem.

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, erwin said:

Od večeras, kad pokušam da otvorim strim s aktivnostima ili lični strim s novim postovima u temama u kojima sam ranije učestvovao, dobijem sledeću poruku:

 

 

U pitanju su ovi linkovi:

https://vox92.net/forum/discover/ (opšti)

https://vox92.net/forum/index.php?/discover/107/ (lični)

 

Bio bih zahvalan ako bi neko proverio u čemu je problem.

Testiram opterecenje foruma bez tog feature-a. Vraticu ga za par dana a mozda i ranije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Nicklord said:

Nemojte to da gasite 😄 Na toj strani najviše vremena provodim

 

4 hours ago, Maharaja said:

To je najkorisnija opcija, molim da se vrne

 

2 hours ago, Knipex said:

Jel to taster za nepročitane postove? Ako jeste upravo sam došao da kukam kako mi je nestao a jutros je bio. Stalno ga koristim i iz liste izaberem šta hoću da pročitam.

 

Vraceno! Probajte.

 

Ne iskljucujem mogucnost da cu jos koji put iskljuciti da testiram, mozda tokom derbija u kosarci. 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MetalHead said:

 

 

 

Vraceno! Probajte.

 

Ne iskljucujem mogucnost da cu jos koji put iskljuciti da testiram, mozda tokom derbija u kosarci. 

Radi kao što je i radilo. Ta opcija mnogo, ali baš mnogo, olakšava surfovanje forumom, da se tako izrazim. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Barkley#34 said:

Od danas prepodne imam problem kad sa telefona, preko hroma otvorim bilo koju temu (pa i ovu). Kad skrolujem deo ekrana počne da "igra", npr. ljubičasta linija se umnoži hiljadu puta i postaje nečitljivo. Vukvalno ne vidim po pola ekrana.

Riknuo ti telefon....grafička :s_w:

Link to comment
Share on other sites

On 1/20/2023 at 9:45 AM, MetalHead said:

Ovako je i kod mene na TT.

 

Izgleda da sam otkrio (slučajno) kako da se u TT normalno vidi YouTube video - za sad postovan preko kompjutera...

 

(Youtube link se ne pejstuje u poruku na kompu nego postavi kao link)

 

Da probam sa New Order...

 

Edit: da, da, radi u TT - samo što se u browseru na kompjuteru prikazuje kao link :lol_2:

Edited by fancy
  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
51 minutes ago, MetalHead said:

Nije do nas, neki problem sa renderovanjem stranice od strane browsera. Reinstall?

Preko chroma citam forum, imam par kartica otvorenih ali samo ova ovako steka probao sam uci na neki drugi forum pa uporediti i svi ostali forumi rade osim ovog....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...