Jump to content

Predlozi, pitanja, problemi


zoe Bg

Recommended Posts

43 minutes ago, Geronimo said:

Realno, razlozi su sebicni, meni bi ceo pdf sa vama kao modovima bio citljiviji 😄

 

Jbg, prateci Tenis ovde i na b92, cini mi se da ekipe koje predlozih imaju odlicnu kombinaciju znanja, autorita, takta i odmerenosti (kao i nekih drugih vrlina za poziciju moda), a pride nemaju previse putera na glavi u vidu predjasnjih sukoba. A u stvari vas sve mrzim i hocu da vam natovarim moderatorsku muku 🙂

 

I da, mislim da to sto nema Bokija na ovim stranicama ide prilicno na dusu kako forumasima ovde, tako i modovima, bas krupan gubitak... (sad ce neki saljivdzija da se uhvati za ovo 'krupan', garantovano, a ja covek i ne znam)

 

Neće ljudi da rade, razloga puno. Fair enough. A i mislim da malo preteruješ. Isključivost vodi ka tamnoj strani. :classic_sleep:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Losmi17 said:

Ko je svi pjevaju? Ubedjen sam bio da je boki, al sad mislim da nije.

 

 

Au brate. Pa nisam ja bre svi pevaju nego

 

 

Pišem veliki minus u mom tefteru :classic_dry::classic_biggrin::classic_tongue:

Da ne spominjem da ti ovo nije prvi put da se pitaš tko sam ja (pamtim takve stvari :twak: ). AutomaCki se sjetih i Zorana koji ima isti taj problem hvatanja niTkova pa mi sinu ideja, kad je krenulo ovo traženje novog moderatora da se odabere njega.

 

Kontam da bi ban dugme stisnuo tek ako mu netko opljune Jugu...ako bi ga uspio pronaći (mislim na dugme a i na forumaša).

 

Spoiler

ma znam da ne bi :classic_biggrin: 

 

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Molim moderaciju da otvori temu aus pravna drzava, i mentalitet novosadjana, cisto da se ozbiljno trolovanje prebaci i oslobodi maticna tema.

Ovo je bukvalno teror jednog coveka, a ne mogu svi ignorisati gomilu gluposti, ucitavanja, podmetanja i nerazumevanja.

Ako je vec 10 ljudi uslo u klinc s njim, pritom pristojnih forumasa, znaci nesto nije ok.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Tek sad sam ukapirao da ne mislis na mene.

 

Navikao sam da me teraju sa te teme jebi ga.

Jesi lud.

Nikad to nisam mislio o tebi.

Ti diskutujes argumentovano i pristojan si. I priznas kad nisi u pravu.

Antipod gospodina iz Novog Sada.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Jesi lud.

Nikad to nisam mislio o tebi.

Ti diskutujes argumentovano i pristojan si. I priznas kad nisi u pravu.

Antipod gospodina iz Novog Sada.

 

Hvala ti losmi pogotovo za ovo poslednje. Ljudi to negiraju, iako je savrseno tacno, uvek priznam kad nisam u pravu.

Link to comment
Share on other sites

Ima najmanje metar dana otkako sam sto ovde,sto preko PP,poceo da upitkujem o statusu moderacije na PDF Tenis. Nisam se raspitivao iz dosade,vec iz razloga sto sam smatrao da atmosfera na ovom PDF vec duze vreme nije zdrava, te je bilo potrebno i za pojedinim moderatorskim alatima. Nikakvog odgovora ni od koga nisam dobio. 

Dobro je da je Tenis dobio privremenu upravutm. Nije dobro sto su to modovi koji ne poticu originalno sa ovog PDF. Primer banovanja jevrema je pokazao zasto to nije dobro ni odrzivo resenje. Stoga bi bilo jako dobro da se sto pre pronadju trajnija resenja medju forumasima/icama koji su ovde regularni i aktivni. 

Moj glas svakako ide ka @alcestai ona vrlo dobro zna moj stav,ali nazalost i ja isto tako znam njen,pa su sanse za tako nesto minimalne do nikakve. Steta. Podrzao bih predlog da onda to bude Mate Misho a.k.a. @svi pjevaju Voleo bih videti @der Gabelschwanz Teufelsa njim u tandemu,ali prioritet je stvoriti zdraviji ambijent na PDF da bi se Boki uopste vratio pisanju ovde.. Dotle (i ako) mozda da pitam @Kosjan WillavićOce neko na basket tenis? :kece:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...