Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

Danas sam na poslu cuo najludju teoriju zavere.

 

Naime, svi ste sigurno culi (naravno, potpuno tacnu, jel'te) informaciju da je Tramp iskrcao 50 000 vojnika u Evropi.

 

E, sta ako vam kazem da to ima veze sa "zemljotresom" u Zagrebu? Cutimo? Cutimo,a?

 

E pa, ima i te kako, jer "zemljotres" u Zagrebu u stvari nije ni bio zemljotres! Nego su sta?Trampovi vojnici minirali tajne tunele "Duboke drzave" ispod Zagreba (a kako moze Duboka drzava bez tunela, jel da?)!!! U tim tunelima su mocnici eksperimentisali nad decom i vadili im hemijska jedinjenja koja bogati koriste za podmladjivanje!!! I ne samo to, vec su tu decu u tim podzemnim laboratorijama uzgajali zbog organa!!!! Cak ima i dokaz, jer bi se one zgrade u centru Zagreba od jakog zemljotresa srusile, pa su ona ostecenja (ocigledno) moguca samo od upotrebe dinamita itd.

 

...$_&&$-##+_+_+#+#-@#;;:!!!!!???!....

 

I znam da vas uopste ne bi zacudilo ako kazem da ovo dolazi od jedne fakultetski obrazovane osobe, cak bi se moglo reci i intelektualca.

  • Ha-ha 10
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Pih, pa kako ne znaš za one katakombe ispod Kalemegdana i tamnice ispod Petrovaradinske u Novom Sadu?! Tu se naveliko žrtvuju deca i pije im se krv da bi se elita održavala u životu, dok se nestala deca vode kao žrtve korone. Na našu sreću, Vučić to zna i samo kupuje vreme za obračun, kada Trump da znak preko Q. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko said:

Pih, pa kako ne znaš za one katakombe ispod Kalemegdana i tamnice ispod Petrovaradinske u Novom Sadu?! Tu se naveliko žrtvuju deca i pije im se krv da bi se elita održavala u životu, dok se nestala deca vode kao žrtve korone. Na našu sreću, Vučić to zna i samo kupuje vreme za obračun, kada Trump da znak preko Q. 

Ovo?

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Q_(James_Bond)

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

Danas sam na poslu cuo najludju teoriju zavere.

 

Naime, svi ste sigurno culi (naravno, potpuno tacnu, jel'te) informaciju da je Tramp iskrcao 50 000 vojnika u Evropi.

 

E, sta ako vam kazem da to ima veze sa "zemljotresom" u Zagrebu? Cutimo? Cutimo,a?

 

E pa, ima i te kako, jer "zemljotres" u Zagrebu u stvari nije ni bio zemljotres! Nego su sta?Trampovi vojnici minirali tajne tunele "Duboke drzave" ispod Zagreba (a kako moze Duboka drzava bez tunela, jel da?)!!! U tim tunelima su mocnici eksperimentisali nad decom i vadili im hemijska jedinjenja koja bogati koriste za podmladjivanje!!! I ne samo to, vec su tu decu u tim podzemnim laboratorijama uzgajali zbog organa!!!! Cak ima i dokaz, jer bi se one zgrade u centru Zagreba od jakog zemljotresa srusile, pa su ona ostecenja (ocigledno) moguca samo od upotrebe dinamita itd.

 

...$_&&$-##+_+_+#+#-@#;;:!!!!!???!....

 

I znam da vas uopste ne bi zacudilo ako kazem da ovo dolazi od jedne fakultetski obrazovane osobe, cak bi se moglo reci i intelektualca.

`de lako matori...

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

Danas sam na poslu cuo najludju teoriju zavere.

 

Naime, svi ste sigurno culi (naravno, potpuno tacnu, jel'te) informaciju da je Tramp iskrcao 50 000 vojnika u Evropi.

 

E, sta ako vam kazem da to ima veze sa "zemljotresom" u Zagrebu? Cutimo? Cutimo,a?

 

E pa, ima i te kako, jer "zemljotres" u Zagrebu u stvari nije ni bio zemljotres! Nego su sta?Trampovi vojnici minirali tajne tunele "Duboke drzave" ispod Zagreba (a kako moze Duboka drzava bez tunela, jel da?)!!! U tim tunelima su mocnici eksperimentisali nad decom i vadili im hemijska jedinjenja koja bogati koriste za podmladjivanje!!! I ne samo to, vec su tu decu u tim podzemnim laboratorijama uzgajali zbog organa!!!! Cak ima i dokaz, jer bi se one zgrade u centru Zagreba od jakog zemljotresa srusile, pa su ona ostecenja (ocigledno) moguca samo od upotrebe dinamita itd.

 

...$_&&$-##+_+_+#+#-@#;;:!!!!!???!....

 

I znam da vas uopste ne bi zacudilo ako kazem da ovo dolazi od jedne fakultetski obrazovane osobe, cak bi se moglo reci i intelektualca.

 

E moja prosveto. 😄

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, urosg3 said:

`de lako matori...

 

Cuo sam ja jos neke stvari, samo nisu bas za forum 🙂 Ispala mi vilica dok sam slusao. Gledam ljude, dal su poludeli za ovih mesec i po, dal im je pregorela licna od online nastave...Ne znam.

2 minutes ago, stefan81888 said:

 

E moja prosveto. 😄

 

Bukvalno! 🙂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, stefan81888 said:

@Ruby Rhod (koji lebdi) pola porodice mi radi u prosveti tako da otprilike znam šta može da te sačeka ali ovo je level up.

 

Znas kako, 100k zaposlenih u prosveti su i vise nego reprezentativni uzorak za ovo nase blesavo drustvo; pristojne su sanse da naletis na nekog opicenog, iako daleko od toga da su svi takvi. Ali cak i kad to imas na umu, mozes fino da se iznenadis kad cujes ovakve bisere 🙂 To je ono sto moja baba kaze - mozes da si skolovan, a ipak budala.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

 

Znas kako, 100k zaposlenih u prosveti su i vise nego reprezentativni uzorak za ovo nase blesavo drustvo; pristojne su sanse da naletis na nekog opicenog, iako daleko od toga da su svi takvi. Ali cak i kad to imas na umu, mozes fino da se iznenadis kad cujes ovakve bisere 🙂 To je ono sto moja baba kaze - mozes da si skolovan, a ipak budala.

 

Naravno. Ja lepo pobegao u IT, pa kad nas budu vakcinisali protiv kovida, brdo para ima da nakupim od deinstaliranja čipova. Biznis. 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, stefan81888 said:

 

Naravno. Ja lepo pobegao u IT, pa kad nas budu vakcinisali protiv kovida, brdo para ima da nakupim od deinstaliranja čipova. Biznis. 

 

"Deinstaliram čipove iz maski po kućama. Instaliram antiviruse. Skidam vlašku magiju sa torenta" 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Clash said:

Aj da budete malo face u drustvu, ovo je najnovije:

Modrica ispod levog oka, to je znak iluminata, dobija se prilikom inicijacije.

Papa. Buš, engleski princevi, Boj Dzordz, Adam Sandler.....

 

E da, kad spominjes selebrtije, danas sam cuo i da je neki Kenedi za kog se verovalo da je mrtav u stvari ziv, da pomaze Trampu, da ima dugu kosu kojom krije usi (valjda mu je u usima Kenedijev DNK pa da ga ne provale) i da nosi neki smesan sesir. Takodje, kad su Trampa pitali da li je Kenedi junior živ on je zacutao par sekundi i rekao: "Ne", ali to je bio blef i igra reci, jer u tom trenutku taj Kenedi junior u stvari nije bio junior, jer je senior vec bio mrtav, i onda ne moze neko vise da bude junior kad seniora nema (wtf!?!?).

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, stefan81888 said:

 

Naravno. Ja lepo pobegao u IT, pa kad nas budu vakcinisali protiv kovida, brdo para ima da nakupim od deinstaliranja čipova. Biznis. 

 

I ja sam u IT-u, samo što ću da instaliram 5G antene koji daju virus onima u okolini pa će trebati još vakcina i čipovanja. A ti ih posle čisti i tako jovo nanovo, pravi Bill Gates style. Možemo u partnerstvo

1 minute ago, Don Juan said:

Onda ovaj....

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Q_(Star_Trek)

 

Ostale  ne priznajem.

Ti ćeš u Sibir, i ne izlaziš dok ne znaš za samo jedan Q

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Darko said:

Ti ćeš u Sibir, i ne izlaziš dok ne znaš za samo jedan Q

TI očigledno nisi upoznat sa moćima koje ima Q koga ja poznajem, tako da me nećeš zaplašiti. Ako ga naljutimo poslaće nam Borgove, i samo da ti kažem to nisu Šveđani. 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

@Down With The Sickness je nas lider.

 

Ako se vec pominjem, zaista bih cenio da bar znam zasto i u kom kontekstu, posto se ne vidim u ovom zaveroloskom, prvi cu biti u redu za vakcinu, unapred se radujem 6G, a ne 5G, a zemljotresu i tunelima ispod Zagreba se smejem vise od vas.

 

Moja pretpostavka je da je to zbog moje upotrebe termina "deep state", samo ... oni malo pismeniji znaju da to nije nikakva teorija zavere, vec istorijski bezbroj puta vidjen "tip vladanja jednom drzavom pomocu mreze uticajnih ljudi iz biznisa, medija, vojske, policije ..... cesto potpuno nezavisno od  onih koji su trenutno na vlasti".


Interesantno da se ljudi u Srbiji smeju toj "teoriji zavere", a ustvari su opitni kunići iste vec decenijama. :roflmao: 

 

Ziveti u drzavi u kojoj deep state ubije premijera i smejati se toj "teoriji zavere" je prilicno ...... kako bih rekao ..... simptomaticno. :s_d:

Edited by Down With The Sickness
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...