Jump to content

Strane lige izvan liga "petice"


Drug Crni

Recommended Posts

On 4/30/2022 at 12:56 AM, goldberg said:

Videcemo nakon ovog i sledeceg kola - ako Osijek dobije u Zagrebu postoje velike sanse da oni budu prvak, ako ne dobiju onda ce najverovatnije Dinamo biti prvak.

 

U Hajduku su svesni sta znaci mogucnost da Dinamo iz ove sezone izadje oslabljen, ne verujem da ce propustiti priliku da svom rivali zadaju tezak udarac i izbiju mu trofej iz dzepa.

Hajduk ne može odigrati 2 utakmice u 4 dana. Tako da vjerujem da će im bitnije bit da uzmu kup nego da spriječe Dinamo da uzme prvenstvo. Naravno, neće pustiti, ali očekujem da poštede neke igrače.

Link to comment
Share on other sites

Kiksevi se nastavljaju. Osijek prosuo doma 2:0 protiv predzadnje Istre, Dinamo odigrao 1:1 protiv Lokomotive. Sljedeće kolo igraju Dinamo i Osijek te Rijeka i Hajduk. Tu bi pobjedom Dinamo konačno riješio prvenstvo. 

 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Muceni Osijek se bas raspada kada je najbitnije.

 

Sto je najcrnje, i dalje imaju sansu da osvoje prvenstvo, a sada je pored njihove pobede u Zagrebu neophodno i da Dinamo i Hajduk odigraju nereseno. Pa ipak, ocito nesto ne funkcionise, jer onako ne igra ekipa koja ima istorijsku sansu da dodje do titule.

Link to comment
Share on other sites

Dinamo razbio Osijek 3:0, a Hajduk Rijeku istim rezultatom. Pobjedom u Šibeniku sljedeće kolo Dinamo osigurava naslov prvaka. Protiv Osijeka je Dinamo bio odličan, raduje igra Petkovića. Lik je toliko bolji od ostalih kad mu se igra, šteta što nije stabilniji u glavi. Osijek nije šutnuo u okvir, ne znam što se njima dogodilo al oni su se zadnja 3 kola potpuno raspali. Ponavljam, da su pobjedili ta 3 kola danas bi bili prvi. Oni su, od mogućih 9, uzeli 1 bod uz gol razliku 3:8. A važili su za najbolju obranu lige. 

Lopta Petkovića za prvi gol:

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bugl Khan said:

Pobjedom u Šibeniku sljedeće kolo Dinamo osigurava naslov prvaka.

Ali u slučaju remija i dve pobede Hajduka (uključujući derbi), titula bi otišla u Split. :classic_smile: Meni svejedno, ali bi bilo ludo da derbi u poslednjem kolu odlučuje šampiona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam baš siguran da nešto dogovorio, a pogotovo ne povratak u Dinamo. Al sve da je i istina, ne igra on

1 minute ago, Barkley#34 said:

Ali u slučaju remija i dve pobede Hajduka (uključujući derbi), titula bi otišla u Split. :classic_smile: Meni svejedno, ali bi bilo ludo da derbi u poslednjem kolu odlučuje šampiona.

Da, to bi bio kaos. Tom sucu bi to bio najgori dan u životu 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Drug Crni said:

Desio se i neki crveni za Os?
(ne kazem da bi ishod inace bio drugaciji,ali daj malo objaktivnosti..Dinamo razbio Os sa igracem manje..:classic_tongue: )

Pa šta crveni nije sastavni dio igre? Nsu šutnuli u okvir ni prije ni poslije crvenog. Već su gubili 1:0 kad su dobili crveni 

Link to comment
Share on other sites

On 5/11/2022 at 10:27 PM, Tri Korne Penal said:

Briz, uz dosta kontravezno ponisten gol Unionu,  autogolom igraca Uniona dobio mozda i odlučujuću utakmicu u borbi za titulu 

Taj sustav s prepolavljanjem bodova mi je jedan od gorih. Teoretski možeš u sezoni osvojit 10 bodova više od prvog konkurenta i ostat bez naslova.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta je Belgijancima, oni su pre imali sistem gde se nisu prepolovljivali bodovi i koji je po meni najbliže idealnom za lige kao njihova, SRB, HR i slične.

 

Prilično kontroverzan penal sviran za Hajduk juče. Da vidimo da li će Dinamo uzeti titulu večeras ili poslednje kolo sve odlučuje.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Barkley#34 said:

Ne znam šta je Belgijancima, oni su pre imali sistem gde se nisu prepolovljivali bodovi i koji je po meni najbliže idealnom za lige kao njihova, SRB, HR i slične.

 

Prilično kontroverzan penal sviran za Hajduk juče. Da vidimo da li će Dinamo uzeti titulu večeras ili poslednje kolo sve odlučuje.

Penal je nepostojeći, a ne kontroverzan 😂

Uzima Dinamo titulu večeras 

Link to comment
Share on other sites

Sta je Koper propustio u pretposlednjem kolu - imali su +2 i izgubise mec protiv Radomlja kod kuce. Nesto sto je nezamislivo u 11. ligi u Evropi.

 

Kako god, za njih ostaje nada da ce se Maribor saplesti u Muri protiv branioca titule, uz pobedu na gostovanju protiv dobre ekipe Brava.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam finis derbija Dinamo - Hajduk.
Dinamov trener Cacic uvodi mladog Baturinu..golobradog klinca unutra. Mate je ponajveci Dinamov dragulj i potencijalno novi veliki igrac iz Hrvatske. Mali mu uzvraca asistencijom i golom za pobedu od 3-1 u dubokoj nadoknadi. Tako se postaju igraci..a neko treba da ti ukaze priliku.

E,taj detalj jasno razdvaja Dinamo i Zvezdu, Cacica i Stankovica i hrvatski i srpski fudbal. U Dinamu treneri dobijaju otkaz zbog isuvise bojazljivog pristupa u derbijima, u Zvezdi treneri igraju na "nulu" sa vidno slabijim Partizanom,a zalomi nam se i derbi bez suta u okvir gola. Utakmice se "zatvaraju" uvodjenjem petog stopera..protiv Vozdovca. Sa klupe ulaze Srnici i Pavkovi..najgore od svega je sto se vidi da tim ima potencijal za vise,ali neke druge stvari precesto odnose primat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...