Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Jaooo kakav maleer 😞 

 

Mogli smo i poene da dobijemo. Prokleti Hasan nije ni igrao, a prokleti Kanter kad je igrao bolje da nije...

 

Gorak ukus pobede i samo 7-5 , s obzirom da je  nedelja bila vrlo dobra za standarde nase ekipe 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Itachi Uchiha said:

Postar je svoje odzvonio, nek se spremi sledeci. 

Boro svoje odmrmorio : )

15 minutes ago, Magia said:

2 kategorije me kostalo zaboravljanje Ingrama na klupi u cetvrtak, pa umesto 9-4 samo 7-6 pobeda, Wook dobio poene za 1 :roflmao:

 

 

Budi srecan sto si me sreo u trenutku kad igam bez Ajtona, Oladipa i Looneya. :  P

 

Videces kako ce Delgado da prodje tamo pred kraj : ))

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Pobeda protiv aktuelnog shampiona @zorex ni ja ne znam kako pored ludog Brade i ludog Pola sa 4 meca bez Arona Bejnsa u nedelji sa 5 meca. Ono nije normalno kakve statse je imao, izgubi trojke na kraju zbog jebenog Ekintona. Ceo duel u jednoj pesmi bi mogao ovako da se opise.

 

 

Opa 4.mesto, da nije bilo poradjanja Batlera i katastrofane partije nashih protiv @nlavrnja  bio bi mnogo bolji skor.

 

Vulfio u opasnoj zoni malo iznad vode ( e moj Madjijo ) , soundtrack njegove pozicije u ligi i moze da pevusi ride into the danger zone:classic_cool: :classic_tongue:

 

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

A sad protiv @LayupFromTheMidget  Bice jebeno protiv grchkog kamenjara sa 4 meca u nedelji, tim mu izgleda kao da je on Thanos iz Avenges: Infinity War sa sve onom rukavicom  dijamantima.

 

552804052019825.jpg

 

Ovaj najveci mu je Janis, a ova ostala cetri su mu Hield, Karmelo, Adams i Rouz Derik.

 

Procicu kao Avendzeri u Infitity War-u :classic_unsure: Ali zato u PO ce on proci kao Thanos u Avengers: Endgame.

 

Zato Avendzeriiiii, u naaaaapaaaaad  !!!

 

 

1511966227-avengers-infinity-war-trailer

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

hahhaha dal ovaj stvarno kuka a njegovi bezveznjaci dolaze u zivotnoj formi, ova 3 iz Sarlote, Butler, Lma. Bagavi prince I wagner juce Dd... isak postao 1 opcija u napadu

ali ajde neka je napokon prizvao dobru formu mojih, ne moze Janis sam da dobije duel....

Ajde badi, kenard i ostale picajzle treba dobra produkcija ove nedelje, suteve imate samo neka ulaze...

doduse i Brogdon je sam zajebao ekipu izmenama zbog istih je izgubio fg 😂

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Wook said:

Boro svoje odmrmorio : )

Budi srecan sto si me sreo u trenutku kad igam bez Ajtona, Oladipa i Looneya. :  P

 

Videces kako ce Delgado da prodje tamo pred kraj : ))

 

 Pa ima li neke sezone da ti ne igras bez pola tima ? 😄   Gde ti je Bugi?

  Inace, kako se mecap razvijao na kraju je ispalo okej. Mogli smo opet da puknemo za po sitno kao protiv Debelog, sad nam se vratilo. Will The Thrill sto bi vini rekao, klacovao.

 

   Gledam malo tabelu i izdvojila se u PO zoni standarda ekipica - vini, zox, zveki, ucica, matic, lavrnja, chaos, maxa i ja...  Ene, Woochina nije tu, samo on fali.

 

  Jos je rano, mada opet 5 kola i daje neki uzorak. Zadovoljan sam da smo u PO zoni a prakticno sam bacio drugog pika. Ko ga jebe, sto bi zveki rekao  -> push ittttt....

 

----

 

  @Chaos Is Me Mogao si da cestitas 😕 

 

  Ove nedelje protiv Berija/Altine kojima valjda ne igra Lowry. Bice zanimljivo to.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...