Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Zvekane, samo da mi se vrati Ajton do duela, ne treba Oladipo, bices nalupan kao Joshua od Ruiza : )

 

E da, malo je LMA 19. igrac na rateru za Aytona : )) Ocekujem da ovaj moj posle ovolike pauze igra svaki mec do kraja, posebno kad krenu odmaranja u plej ofu. SA moze da krene u to vreme sa njihovom starom praksom.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Ajton se vraca za mene 😢😢, to samo meni moze da se desi...

bacise Diala i tatinog sina zanimljivo.

pa Kris ima bolju produkciju od Franka, solidan stocks ima Kris

Vraca se Looney sledeci mech, tako da ce minuti da mu idu na dole.

2 hours ago, Zvezdinho said:

Ne bi ni njega dobio, al to je bilo cisto opipavanje pulsa dal si spreman da ga das. Da imam do 17.decembra Ejtona koji ne igra ne bi bilo bas pametno. I srecno sa njim sa 2 meca u 1/8, ako prodjes u PO.

Kazu da je tokom ove pauze Ayton nabacio jos 4-5 kg, ali ne sala, vec misicne mase. Bice opasna zverina kad se vrati.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

Daj bre Maticu ne blamiraj se, gubis od drvne gradje iz Francuske i Svajcarske. Trgni se malo.  I Madjija se blamira, ne zna da stavi igrace u tim a hoce da igra fantazi :smiley64:

 

 

Potencijalno 4 kategorije ima da me kosta to vece kad su mi Ingram i Kenrich ostali na klupi..

Link to comment
Share on other sites

Ta 2 panja ce na kraju nedelje da imaju ~150reb i ~25 banana. Malo je reci da su skoro pa nepobedivi u tim visokim kategorijama kada ova 2 ofako isporucuju...

ce razna imena se gledaju od keba krabe pa i neka out of box, za to moju poslednju izmenu. Posle faila sa turcinom cekace se poslednji minut za dizanje mozda iskoci neko nov kao sto ce skal da bambusa opet izgleda

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...