Jump to content

Forumas forumasu


Amigo

Recommended Posts

Nisam znao gde da stavim ovo, ali neka bude u stilu "Forumaš forumašima", s obzirom koliko vremena sam proveo prethodnih 15ak godina sa vama ovde, čast i velika sreća mi je da podelim sa vama da sam postao otac. Danas smo, posle dosta muke, dobili predivnu ćerkicu i nemam pojma šta me je snašlo, ali je jako lepo.

Nadam se da ćete svi biti tu i kad se ona registruje na ovom forumu [emoji51].

U zdravlje!

  • Like 13
  • Love 33
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Eddard said:

Nisam znao gde da stavim ovo, ali neka bude u stilu "Forumaš forumašima", s obzirom koliko vremena sam proveo prethodnih 15ak godina sa vama ovde, čast i velika sreća mi je da podelim sa vama da sam postao otac. Danas smo, posle dosta muke, dobili predivnu ćerkicu i nemam pojma šta me je snašlo, ali je jako lepo.

Nadam se da ćete svi biti tu i kad se ona registruje na ovom forumu emoji51.png.

U zdravlje!

Ja imam za sada jednog unuka i dve unuke.....će se dogovaramo ? :shake:  :15:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eddard said:

Nisam znao gde da stavim ovo, ali neka bude u stilu "Forumaš forumašima", s obzirom koliko vremena sam proveo prethodnih 15ak godina sa vama ovde, čast i velika sreća mi je da podelim sa vama da sam postao otac. Danas smo, posle dosta muke, dobili predivnu ćerkicu i nemam pojma šta me je snašlo, ali je jako lepo.

Nadam se da ćete svi biti tu i kad se ona registruje na ovom forumu emoji51.png.

U zdravlje!

 

Druže forumski,

 

Sve najbolje i srdačne čestitke!

 

:thumbsup::heart::thumbup:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Eddard said:

Nisam znao gde da stavim ovo, ali neka bude u stilu "Forumaš forumašima", s obzirom koliko vremena sam proveo prethodnih 15ak godina sa vama ovde, čast i velika sreća mi je da podelim sa vama da sam postao otac. Danas smo, posle dosta muke, dobili predivnu ćerkicu i nemam pojma šta me je snašlo, ali je jako lepo.

Nadam se da ćete svi biti tu i kad se ona registruje na ovom forumu emoji51.png.

U zdravlje!

 

Živa, zdrava i vesela bila, naš doktore, a kad poraste da bude badass kao

 

356a1398de29a0e85b93c609c14c184a.gif

 

P.S. nadam se da joj je i majka dobro i zdravo, a srećnom tati želim mamurluk od bar nedelju dana 😁

Edited by Stiletto
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eddard said:

Jel mora i miraz emoji16.png?

Moram da ti napišem, ispričam, ustvari malo da udavim....priča je istinita. Desila se meni.

 

Bila godina 1998. mart mesec. Ja sam radio snambdevanje bolnica potrošnim medicinskim materijalom. U Nišu je bilo nekoliko firmi sa kojima sam saradjiva. Tog dana se zaputim u PP "Deus" , radili su mi sterilne komprese. Ja sam navlačio "repromaterijal" iz Kine-nesterilan, a oni su vršili sterilizaciju i pakovanje. Po dolasku u firmu zateknemo, sokove, pivo, kolače, gricke, roštilj....kažem "A be vi li tri dana terate 8. mart" ? Jok, kažu, Veličko dobio ćerku, pa časti...a pa Veličko, čestitamo i tako...čestitamo čoveku, popijemo kako red nalaže, inače "Veličko" je skraćeno od Veličković, a imena i prezimena koja navodim su strvarna.....idemo dalje.

 

Za Novu godinu moja firma je imala slobodno od 31.12. u 12,00 do 14.01, u 08,00. To nisam računao kao slobodne dane radnicima, čisto zbog zapisnika. Pojavljujemo se mi 14.01. u 08,00 na posao, a tamo nas čekaju "Deus-ovci"  "Ajde be neradnici, (g)de ste, a šta si se ti direktorre natovario s ti pijalaci ko budala s granje"..?...već ranije pomenuti Veličko, podjebava. Kažem "Porodila mi se žena, pa da častim"...."Ti beše imaš dva sina, šta si sad dobio"? ... "Još dva bate, blizanci" kažem ja, a Veličko :"Da mi ostaviš jednog za zeta", a ja mu kažem "Važi be bate, ću ti uvatim jednog" i naravno, častimo se, pijemo i sl.....ali u skladu s propisi.

 

Rasla moja deca, sve kako treba, blizanci razmišljaju gde će u srednju školu, jer, jelte, osmi razred su. Onda saznam, da stariji blizanac Mihajlo ima devojku. Pa dobro, valjda mu je vreme, imaće ih ko zna koliko. Ali Mihajlo, veran na tatka, nije menjao devojke, zabavljao se sa Ivom do kraja osmog razreda, pa kroz čitavu srednju školu, a Boga mi i fakultet ih nije omeo i dalje su se zabavljali. Dolazili kod nas, upoznali se, prelepa devojka itd.

 

Pre, negde, četiri godine, vraćam se ja iz Beograda, zimsko vreme i odjednom mi menjač iznaci na "N" (neutral) i ja se nekako dokotrljam na neko zgodno mesto, van zaustavne trake i tu stanem. Pokušam u "D" ni da čuje. Pozovem drugara Andriju, koji drži Toyota salon i servis u Nišu,  a radi se o Toyoti PRIUS. i požalim mu se. Kaže mi on da skinem klemu na akumulatoru u gepeku i sačekam 4-5 minuta i resetovaće se sve. Uradim tako, i stvarno se sve resetuje i auto krene normalno da ide. Ide on normalno, ali mene sve neki trnci podilaze, unervozio sam se za desetku. U to zove stariji blizanac, Mihajlo, i pita gde sam. Rekoh mu da sam upravo prošao Jagodinu, a on mi reče da me čeka kući, ima nešto s amnom da razgovara. Rekoh mu da sam mnogo nervozan i da nije baš trenutak, ali je on insistirao, kaže,,ne može da čeka, treba mu moj savet. Stignem ja u Niš, čeka me on sa pometom devojkom, pomalo bledi, pomalo se snebivaju...pitam u čemu je problem ...kažu mi "Trudni smo"...i kaže ja tada..."pa šta oćete od mene, jel pivo oladjeno" a to je značilo valjda blagoslov. E kaže, idemo za čas do njenog oca da i njemu kažemo, pa se vraćamo i tada će da javimo njenoj majci. (majka i otac se u medjuvremenu razveli, otac u Nišu, a majka otišla na Maltu)...

 

Odu oni da obaveste njenog oca i posle sat vremena se vraćaju i moj sin mi pruža telefon i pokazuje fotografiju s pitanjem ."Jel poznaješ ovog čoveka" ) Pogledam i kažem "Znam, Veličko iz Deusa".....i eto. Mi se zajebavali 1997. 10. marta, oni se smuvali 13-14 godina kasnije, zabavljali se 9 godina, a mi naravno, nemači pojima.

Moji Mihajlo i Iva sada imaju prelepu ćerkicu Iskru, uskoro će da napuni 3 godine.....

 

Tako da @Eddard svet je mali...nikad se ne zna.....počni na vreme da štediš..kod nas u Niš se zna gazdinsko, čorbadžijsko, čovek se drži za reč, a vo za rogovi....

  • Like 7
  • Love 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/9/2023 at 3:23 PM, Eddard said:

Nisam znao gde da stavim ovo, ali neka bude u stilu "Forumaš forumašima", s obzirom koliko vremena sam proveo prethodnih 15ak godina sa vama ovde, čast i velika sreća mi je da podelim sa vama da sam postao otac. Danas smo, posle dosta muke, dobili predivnu ćerkicu i nemam pojma šta me je snašlo, ali je jako lepo.

Nadam se da ćete svi biti tu i kad se ona registruje na ovom forumu emoji51.png.

U zdravlje!

Čestitam. Uživajte svaki tren dok misli da ste bezgrešni,a onda još više kad počne da misli da sve zna, a vi ništa.

Da ste zdravi i da vam je ćerkica zdrava i da voli puno čokolade i sladoleda.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...