Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Sadrzajan mec. Partizan bolji i trebalo je da pobedi, ali je sreca bila na strani gostiju koji ostaju na 1. mestu na tabeli i ne pamte kada su poslednji put porazeni.

 

Losi Ozegovic i Suma. Sudija bez vecih gresaka, odugovlacenja su bila kao i na svim mecevima, samo sto smeta kada je protiv naseg kluba, a ne smeta kada mi to radimo.

 

 

 

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Savo podbacio sa izmenama i tajmingom... TSC je definitivno bio zreo za drugi gol.

Gosti su bili bezopasni napred, mogao je da promeni formaciju, igra sa (jedina) dva spica napred, i Stevanovic je trebao da udje umesto Japanca ( ili Sume), koji je bas los bio danas. Stevanovic je dosta konkretniji i vise napada "gol".

Link to comment
Share on other sites

Znači, ostali smo na Sadiku i Gigiću u špicu.

A možemo dovesti samo nekog sa slobodnim papirima, ako sam dobro razumeo.

 

Od stranaca na tržištu bez kluba može nešto da se probere.

Tu je već pominjani Doumbia, ali i brazilac Jonathas, Benjamin Moukandjo, Obafemi Martins itd itd...ali pitanje je koliko je zbog plate iko od njih realan. Imamo već dosta stranaca u timu.

 

Od domaćih, Lazar Marković još traži klub, ali i veliku platu.

Slobodan je i Dejan Lekić. 🙂

Sve ostalo nije vredno pomena.

 

Nije baš sjajna situacija.

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče meča protiv TSC-a, izgoreo sam na utakmici ali kad sam se smirio nisam bio nešto nezadovoljan. Mi smo već decenijama naviknuti na nenormalnu situaciju, da ludiš ako ne osvojiš 110% posto bodova u prvenstvu i onda svaki put uletimo u tu zamku. Naravno da ne prijaju dva remija u prvih nekoliko kola ali za razliku od Kruševca ovo je izgledalo pristojno. 

 

Sama utakmica je bila zanimljiva. TSC nije ne znam ni ja kakav kvalitet ali nije parkirao autobus, došli su da igraju, nisu se zatvorili ni u poslednjih 10-15 minuta, pošteno uzeli bod, lepa poseta, Partizan je napadao, stvarao šanse... dakle meč koji te prikuje da ga gledaš bez pauze i da se nerviraš 90+ minuta. Ta emocija mi u našoj ligi fali već godinama.

 

Ne pokušavam da racionalizujem, samo upoređujem sa milion nekih utakmica kada sam gledao bezidejni Partizan protiv očajnih protivnika i otišao kući/ugasio prenos daleko smoreniji nego pre početka. Ima minusa u našoj igri ali mi se dopada šta Savo pokušava. Možda sam naivan ali tako je.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...