Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Just now, djole said:

Sadikov glavni problem je što dečko misli da je Ronaldo lično. Kad bi bio svestan svoje nesvesti od njega bi bio koristan igrač.

Koliko god da mi je Sadik simpatičan kao igrač i kao pojava, meni kad ga vidim u krupnom planu ne deluje da on uopšte misli.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goofy said:

Urosevic je najbolji igrac Partizana u poslednjih nekoliko utakmica.

I Sasa Zdjelar... decko preore teren svaki put.

Odlicno 1. poluvreme. Morali smo dati gol.

Potpuno smo se pogubili na njihovu promenu formacije u drugom.

Malo nam fali... nadam se da je to Natho.

Sto se Bambija tice, koliko god da visi u odbrani, mi gol ne bi dali da ga nema. Mislim da je ucestvovao u 90% golova koje smo dali ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

Neko je pisao da iz prvog sesira treba da izvucemo najboljeg, neko ko ce ubiti sve. To jeste dobro ako je cilj prolaz. Mislim da ovde cilj treba da nam bude sto vise pobeda, jer ona donosi najvise bodova. Nisam siguran da prolaz grupe donosi bod. Ja bih bio prezadovoljan sa 2 pobede.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alek The Great said:

Neko je pisao da iz prvog sesira treba da izvucemo najboljeg, neko ko ce ubiti sve. To jeste dobro ako je cilj prolaz. Mislim da ovde cilj treba da nam bude sto vise pobeda, jer ona donosi najvise bodova. Nisam siguran da prolaz grupe donosi bod. Ja bih bio prezadovoljan sa 2 pobede.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Sa dve pobede biste uzeli ravno jedan bod za koeficijent, jer se u LE prvo brane 3 boda, a tek se onda svaki naredan dodaje na koeficijent. Dakle krece se maltene od -3, samo sto naravno ne dobijas minus bodove ako ne uspes da odbranis 3 poena.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...