Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Just now, simply minds said:

Nije valjda poenta da li gubimo, već što bi se najviše para skupilo od Junajteda. 

Logiko eve me.

Druže simply minds, 

Niko navijačima ne brani da dođu da gledaju Astanu. A i šta me briga koliko će para zaraditi Vučela i Vuleta. 

Nek dođe 10000 više navijača na MAN U nego na Astanu to je 10000*3 evra=30000 evra. 

Ni za mesec dana Sadikove plate. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MilošVB said:

Odlično je ovo.AZ nam više leži od Vitorije i Trabzona na primer.

Dobro je jer su napadački tim verovatno. Da smo dobili Slovan ovi bi se zabunkirali i svašta bi bilo. Ovako možemo ići na pobede. 

Priželjkivao sam Dudelanž ali šta da se radi. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

Just now, greenenvy said:

Alkmar top ekipa. Bili smo ih oba puta i generalno su Holandjani sem Ajaxa i PSVa bas kanta ekipe. Utreht ispao od Zelje ja mislim u kvalama.

 

Ako su jos i slabiji od prethodnih godina, moze se ovo proci skroz.

Upravo to. Zbog ovakvih kao što je Alkmar AJAX je morao igrati od drugog kola kvalifikacija. Mislim da Partizan može obe dobiti. Astana je tamo nezgodna ali opet mislim da je Partizan kvalitetniji. Mancester je prica za sebe ali pitanje koliko će biti motivisani za igru u Ligi Evrope. 15. mesto za Srbiju je blizu ove godine. Partizan ovde realno može minimum 8 bodova, Zvezda nek uzme 4,5 u LŠ i 15 smo.  

Link to comment
Share on other sites

Taj AZ je juce u nadoknadi izborio produzetak protiv Antwerpa, i to nakon sto su vise od poluvremena imali igraca vise, a poslednjih 15 minuta i dva igraca vise. Fina vam je grupa bas, jedan veliki klub dolazi, gostovanje na OT, i dve ekipe sa kojima moze da se igra bez problema.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...