Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

6 hours ago, Boxy said:

 

Evo njegov tim je procitao tvoj post i zabranio mu dalja slikanja.:ajme:

 

Uradio vec sad vise nego sto je Dimitrov u celoj karijeri, plus sto se izgleda veoma lako zaboravlja da on ima samo 19 godina, a da je vec osvojio slem i da je no.1, praviti neku katastrofu od toga sto je podbacio na jednom turniru je bas suludo.

Ja nisam bila pakosna, znaš vrlo dobro šta govorim i da, znam koliko ima godina...upravo iz tog razloga sam napisala kvotovano...

Link to comment
Share on other sites

Dobri mecevi na oba turnira. Fricko nakon Dakvorta pobedio random Japanca u 3 seta isto, a onda Kirgios nije smeo da mu izadje na dvoboj kad se setio kako je Fricko razbio ranije ove godine na mastersu u Sinsiju. Sa Shapom ima los skor, ali po zakonu velikih brojeva mogao bi Fricko da slavi. 

 

 Kwon igra dobro ovde, ali ipak mislim da ce ga Tiafo pobediti bez vecih problema, Frens igra strasan tenis. Polufinala iz Astane su bas dobra i nepredvidiva. 

Link to comment
Share on other sites

Odlican mec odigrali Fric i Shapo, na kraju je Fric pobedio, Shapo imao prednost brejka u 3.setu, ali je onda naglo pao, nista nije mogao da pogodi, a i Fric bio previse konstantan sa osnovne.

Od ponedeljka Fric novi top 10 igrac.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Treba napomenuti i da je Fricko imao brejk u drugom, ali je usledio ribrejk i Shapo je dobio tb. Istakao bih strasan lob Fricka za 5-3 i servis za mec u 3S, odigrao je lob iz forhenda, pao na zemlju i loptica je preskocila Denisa i pala na samu liniju. Imao sam osecaj da moze ovo da dobije, nije realno da ga Shapo dete toliko u h2h.

 

 Ovo mu je trebalo, 300 poena i dobar poenterski rezultat konacno, cestitamo ulazak na top10 i sada je vec realna i borba za Torino. Ako osvoji, preteci ce i Hurkaca na rejsu i bice tik iznad Feliksa, a ovako je 10ti i tik ispod Zvereva. Na rejsu pise da je Djokovic clinched (cekiran) za zavrsni masters, nije mi jasno kako kad je ispod Frica na rejsu ? Bice tesko finale sa Tiafoom, realna su 3 seta i velika borba. Oba meca ove godine je dobio Fricko (Montreal i Australijan Open) a u ukupnom h2h vodi 4-1, dobio ga je i na mastersu u Parizu 19te a 16te su podelili po mec. Videcemo, svakako je sad zakon velikih brojica na Frensovoj strani..

 

 

Link to comment
Share on other sites

WTF predaja ali vetovatni sa razlogom. Koliko god pokusavao, jednostzvno ne mogu da simpatisem Medvedeva. Mozda zvuci malogradjanski/seljacki/snobovski... ali ima nesto i u fizionomiji sto mi ne da da imam pozitivan stav prema (ni krivom ni duznom ) coveku :help:

Sjajan, sjajan drugi set , prvi nisam gledao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

.... Medvedev retired from the pair’s semi-final clash at the end of a dramatic second-set tie-break due to a leg injury.

 


...................

“I really hope that his injury is nothing too serious,” said Djokovic.    ...............   He told me that he pulled an adductor muscle in his leg.   .... 

 

 

Nagadjam da se desilo pod kraj drugog seta i da je Medvedev mislio da mozda moze da ga izvuce i dobije mec. A kade je u TB izgubio, predao je znajuci da ne moze da izvuce jos jedan citav set.

Edited by zoran59
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...