Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

On 1/23/2024 at 9:50 AM, tomas.hokenberi said:

Siguran si da je ta anketa realistična? I da nema biasa? Koji su objektivni kriterijumi korišćeni pri rangiranju? Po meni ni Kenedi, koji je tu beše osmi, ne zaslužuje mesto u prvih 10, kada bi ga objektivno ocenjivali.

Dobijeni izvori nisu kredibilny?

Ovo sam prvo zaboravila, a posle me mrzelo da tražim, a posle da kvotujem.

Sad, u svetly kredibilnosty, ovo je prvi salto mortale.

Onaj na temi BI je drugi.

Link to comment
Share on other sites

Lev Parnas, bivši Giulianijev suradnik, posvjedočio je da su optužbe protiv Bidena lažne i da ih 'širi Kremlj'

 

U svojoj uvodnoj riječi, Parnas je tvrdio da nema dokaza koji pokazuju da su Joe Biden i njegov sin Hunter Biden bili povezani s korupcijom u Ukrajini.
...
“Svaka osoba uključena u ovu diplomaciju u sjeni znala je da su glasine o Bidenovoj korupciji neutemeljene”, rekao je Parnas. “Tadašnji kongresnik Devin Nunes, senator Ron Johnson i mnogi drugi pojedinci shvatili su da guraju lažnu priču. Isto vrijedi i za Johna Solomona, Seana Hannityja i medijsko osoblje, posebice u Fox Newsu, koji su koristili taj narativ za manipulaciju javnosti uoči izbora 2020. Oni to rade i danas, dok se približavamo izborima 2024. godine.”

USA vec 6 meseci ne pomazu Ukrajinu. To je sigurno pomoglo da se resi vecina problema u USA (koje imaju vec decenijama).

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko se izdajnika i RINOsa nagomilalo, mada danas bi i Regana proglasili za RINO. :)

Pogledajte ceo Thread. Sve ljudi koje je sam birao sa najpohvalnijim recima.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dragan said:

Koliko se izdajnika i RINOsa nagomilalo, mada danas bi i Regana proglasili za RINO. 🙂

Pogledajte ceo Thread. Sve ljudi koje je sam birao sa najpohvalnijim recima.

 

 

 

 

Sve ovo samo pokazuje koliko je samoproklamovanim "konzervativcima" nebitan konzervativizam - bitan je vodja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/21/2024 at 3:09 PM, Helena said:

Dobijeni izvori nisu kredibilny?

Ovo sam prvo zaboravila, a posle me mrzelo da tražim, a posle da kvotujem.

Sad, u svetly kredibilnosty, ovo je prvi salto mortale.

Onaj na temi BI je drugi.

Moraćeš malo da poradiš na razumevanju napisanog i elementarnoj logici pošto ti očigledno nisu jača strana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Trump is selling ‘God Bless the USA’ Bibles for $59.99 as he faces mounting legal bills

“All Americans need a Bible in their home, and I have many. It’s my favorite book,” Trump said in the video posted on Truth Social. “I’m proud to endorse and encourage you to get this Bible. We must make America pray again.”

 

 

:ajme:

 

Sta je sledece na tezgi? Kakav pijacar...

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 𝓑𝓪𝓫𝔂 said:

 

:ajme:

 

Sta je sledece na tezgi? Kakav pijacar...

 

 

Meni je najbolji “it is my favorite Book” dio… A prekrsio i krsi barem 5 bozjih zapovjesti… 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ters said:

 

Meni je najbolji “it is my favorite Book” dio… A prekrsio i krsi barem 5 bozjih zapovjesti… 

 

5? Ti si bas optimistican 😄 

 

 

 

Moj najomiljeniji deo je sto ce iscediti svoju bazu do poslednjeg penija, nema sta im nije valjao. Patike, slicice, majice, ulaznice za stadione koje nije placao, kape, MAL dogadjaje, clanarine za propale socijalne medije, akcije, cokolade, keksove... a slali su mu i kes. Posle se zale da im je benzin skup 😄 Vrhunac je ovo sa Biblijom tri puta skupljom nego na amazonu i sadrzi sve sto moze da se dobije besplatno - reci himne i ustav... kakav luzer, jos samo da pocne da sibicari i sve smo videli. 

 

A tu jos ne pomenuh skolarine od skole koja ne postoji, votku, stejkove, krs stanove za cenu luksuznih... 

 

Edited by 𝓑𝓪𝓫𝔂
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ters said:

 

Meni je najbolji “it is my favorite Book” dio… A prekrsio i krsi barem 5 bozjih zapovjesti… 

Podseti me na onaj satirični online kviz: who said it, Trump or Jesus? :lol_2:

 

Edited by Darko
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
4 hours ago, MeanMachine said:

 

Gleda i sluša Takera i drugare.

Wow, ona je izgleda jos veca budala nego sto je moguce - God is sending America strong signs to tell us to repent.

Earthquakes and eclipses and many more things to come. I pray that our country listens.

 

Njeni fanovi spominju jos jevrejske lasere i jos neke cudne stvari ...

I tako neko sedi u parlamentu najmocnije drzave na svetu. :ateistakojisekrsti:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/9/2024 at 3:55 PM, Dragan said:

Wow, ona je izgleda jos veca budala nego sto je moguce - God is sending America strong signs to tell us to repent.

Earthquakes and eclipses and many more things to come. I pray that our country listens.

 

Njeni fanovi spominju jos jevrejske lasere i jos neke cudne stvari ...

I tako neko sedi u parlamentu najmocnije drzave na svetu. :ateistakojisekrsti:

Stasa Stojanovic je pojam inteligencije za Marjorie Green.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJORDJE said:

Stasa Stojanovic je pojam inteligencije za Marjorie Green.

 

Sto nece sprijeciti neke veoma inteligentne ljude, da joj daju svoj glas i svoju sudbinu u ruke...I to bez pritiska, svojom voljom, zdravog razuma... 

Link to comment
Share on other sites

Bravo za Bajdena i odluku da se ne širi eskalacija sukoba sa Iranom.

 

Sad će repsi da zvrndaju da je pokazao slabost, da se izvlači iz obaveze da štiti saveznika, bla-bla-truć-truć... Ali zapravo je načinio mudar potez iz hiljadu i jednog razloga.

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Nek grmi jako said:

Bravo za Bajdena i odluku da se ne širi eskalacija sukoba sa Iranom.

 

Sad će repsi da zvrndaju da je pokazao slabost, da se izvlači iz obaveze da štiti saveznika, bla-bla-truć-truć... Ali zapravo je načinio mudar potez iz hiljadu i jednog razloga.

Jedini razlog je to sto bi , u slucaju napada na Iran, cene nafte podivljale a to pred izbore bas i nije pozeljno. :default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dragan said:

Za one koji nisu pazili na casu istorije. Ukrajina nije htela u NATO.

 

 

I Ukrajina je puna nacista.

 

 

Ne razumem čemu ova izjava rabina? Neshvatljivo jer se lako proveri i naravno da nacista ima. Umesto što je izjavio tu nebulozu mogao je reći da ih ims u Rusiji i da je Rusija friendly sa hamasom a pogotovo sa Iranom.

 

Ovako je samo omogućio da MTG i njeni fanovi imaju samo još više lozenja na teorije zavere o zlim Jevrejima...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...