Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

2 hours ago, Baby said:

 

Kako stvari stoje, pendzer ce biti sa resetkama, pre ili kasnije

Nazalost moram da se slozim sa Pirsom Morganom (koji me generalno nervira), to booh i "lock him up" je bilo jako neprimereno na dan u kome je Tramp bio ucesnik u necemu sto je uklonino stvarnog zlikovca.

Neprihvatljivo, izvinjavam se svima sa DTS ali ne. U danu u kome US administracija, uspe da ukloni glavu ISIS, feedback predsedniku je booh i "lock him up" - sorry guys, bad taste.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Angelia said:

Nazalost moram da se slozim sa Pirsom Morganom (koji me generalno nervira), to booh i "lock him up" je bilo jako neprimereno na dan u kome je Tramp bio ucesnik u necemu sto je uklonino stvarnog zlikovca.

Neprihvatljivo, izvinjavam se svima sa DTS ali ne. U danu u kome US administracija, uspe da ukloni glavu ISIS, feedback predsedniku je booh i "lock him up" - sorry guys, bad taste.

 

Neprimerno ili ne, on se suocio sa istinom, a i nije on tog zlikovca uklonio licno, ali je licno doprineo stanju podeljenosti i mrznje u kom je drzava. Mislim da nikom od tih na stadionu nije palo na pamet uopste da misli o velikom danu ubijanju jednog zlikovca kojeg ce naslediti neki drugi... 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Baby said:

 

Neprimerno ili ne, on se suocio sa istinom, a i nije on tog zlikovca uklonio licno, ali je licno doprineo stanju podeljenosti i mrznje u kom je drzava. Mislim da nikom od tih na stadionu nije palo na pamet uopste da misli o velikom danu ubijanju jednog zlikovca kojeg ce naslediti neki drugi... 

Nazalost, a ja se secam kako su svi mislili kako je velik dan, kad je Bin Laden ubijen.

 

Svi su slavili Obamu, a Tramp dobije ovo kao feedback. Na njegovom mestu ja bih potpuno opravdano mislila da ovo nije fer, zar ne?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angelia said:

Nazalost, a ja se secam kako su svi mislili kako je velik dan, kad je Bin Laden ubijen.

 

Svi su slavili Obamu, a Tramp dobije ovo kao feedback. Na njegovom mestu ja bih potpuno opravdano mislila da ovo nije fer, zar ne?

 

Svakako je za slaviti sto je jedan zlikovac ubijen, ali na drugu stranu imas jednog koji demontira sistem kod kuce. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 
Svakako je za slaviti sto je jedan zlikovac ubijen, ali na drugu stranu imas jednog koji demontira sistem kod kuce. 


Kako to do sada Amerikancima nije bilo bitno šta se dešava van zemlje (NATO, EU, Kina...) a kada Trumpova administracija uspe da ubije zlikovca postaje heroj i vest #1? Čudna je to logika trumpovaca.
Link to comment
Share on other sites

Nazalost, a ja se secam kako su svi mislili kako je velik dan, kad je Bin Laden ubijen.
 
Svi su slavili Obamu, a Tramp dobije ovo kao feedback. Na njegovom mestu ja bih potpuno opravdano mislila da ovo nije fer, zar ne?


Kada se Trump pre svih zahvali Rusiji za akciju onda je opravdano misliti da je Rusija namerno pustila Al Baghdadia niz vodu da bi spasila svoju krticu od impeachmenta.
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, melankolic said:

 


Kada se Trump pre svih zahvali Rusiji za akciju onda je opravdano misliti da je Rusija namerno pustila Al Baghdadia niz vodu da bi spasila svoju krticu od impeachmenta.

 

Zahvalio im se zato što nije moglo da se ide u akciju bez dozvole Rusa. 

Još kada pročitam da je Trumpova administracija zaslužna za likvidaciju, pa još kako nisu fer prema Trampu zvižde mu na isti dan kada je on lično ubio Bagdadija, prosto mi krenu suze. Neshvaćeni genije, on toliko dao, toliko pružio, a sada mu još i zvižde.....Nepravda, nepravda....

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zahvalio im se zato što nije moglo da se ide u akciju bez dozvole Rusa. 

Još kada pročitam da je Trumpova administracija zaslužna za likvidaciju, pa još kako nisu fer prema Trampu zvižde mu na isti dan kada je on lično ubio Bagdadija, prosto mi krenu suze. Neshvaćeni genije, on toliko dao, toliko pružio, a sada mu još i zvižde.....Nepravda, nepravda....

 

Vrh je slika onog psa tragača koju je objavio na twitteru a koji je, navodno, progonio zlikovca kroz tunel. Pri tome, #traitor naravno zna da je ovaj kukao i zapomagao pre nego što se detonirao sa još troje dece. Da nije, možda, Fox News imao kamere i pratio ga u bežaniji?

A sve to jer treba da krene saslušanje nekog vojnog lica ukrajinskog porekla kojeg su konzerve već markirale kao špijuna jer je antiamerički napadati onog koji vrši političku iznudu nad predsednikom druge države u napadu na političkog protivnika. Džaba, sve je više onih koji su upoznati sa sadržajem razgovora njih dvojice.

Neverovatno mi je da konzerve ništa nisu naučile iz afere “Watergate” i da već koji put pokušavaju da demontiraju demokratski sistem zemlje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što sam pročitao u novinama, Tramp je rekao da su svi komandosi imali kamere na pancirima i da je direktno, real time, gledao šta se dešavalo.

Čak je i izjavio da se dvoumi da li da naredi da se taj video zapis postavi na net. Onda, izgleda da nešto ima.

 

Ako su lagali mene i ja lažem vas.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Yoyogi said:

Što sam pročitao u novinama, Tramp je rekao da su svi komandosi imali kamere na pancirima i da je direktno, real time, gledao šta se dešavalo.

Čak je i izjavio da se dvoumi da li da naredi da se taj video zapis postavi na net. Onda, izgleda da nešto ima.

 

Ako je tako, kako su izbegli samodetonaciju onog bolida?

Mislim, čudno mi je da iza njega ostane krater poput pada meteora a da su uspeli snimiti njegove poslednje reči.

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, melankolic said:

 

Ako je tako, kako su izbegli samodetonaciju onog bolida?

Mislim, čudno mi je da iza njega ostane krater poput pada meteora a da su uspeli snimiti njegove poslednje reči.

 

 

Taj krater, uništenje kompaunda je došao kasnije, Američki bombarderi su ga sravnili sa zemljom. Nije to bila ta samo-detonacija jednog zlikovca.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Yoyogi said:

 

Taj krater, uništenje kompaunda je došao kasnije, Američki bombarderi su ga sravnili sa zemljom. Nije to bila ta samo-detonacija jednog zlikovca.

 

Onda ja nisam dobro čuo da se detonirao pojasom od eksploziva.

Btw, nije bilo bombardera nego su sa 8 helikoptera punog komandosa krenuli u akciju iz nepoznatog pravca.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, melankolic said:

 

Onda ja nisam dobro čuo da se detonirao pojasom od eksploziva.

Btw, nije bilo bombardera nego su sa 8 helikoptera punog komandosa krenuli u akciju iz nepoznatog pravca.

 

Svejedno, uništeno, nije bio krater nego je ostao prah i pepeo.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Yoyogi said:

 

Taj krater, uništenje kompaunda je došao kasnije, Američki bombarderi su ga sravnili sa zemljom. Nije to bila ta samo-detonacija jednog zlikovca.

 

Ovo nije tacno.

 

Komandosi su helikopterima dosli do blizine kompaunda i onda su eksplozivom razneli neki zid i tako usli u kompaund i tu je krenula jurnjava.

Zlikovac se razneo prsluk bombom u tunelu sa troje svoje dece.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sprivel said:

 

Ovo nije tacno.

 

Komandosi su helikopterima dosli do blizine kompaunda i onda su eksplozivom razneli neki zid i tako usli u kompaund i tu je krenula jurnjava.

Zlikovac se razneo prsluk bombom u tunelu sa troje svoje dece.

 

Kasnije. Posle akcije.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, sreta-steta said:

A jel stvarno nemoguce da se iz ostrascenosti ne prizna da je eto smrdljivi gadni Tramp uradio nesto dobro. Jer eto jedan zlikovac manje, bolje za sve? Ili ako ne moze da se prizna, ono makar da se odcuti?

 

Ne moze. Zulja ih gadno. Na mozgu im zulj napravio.

 

Taman je husseinizacija pripremila teren za Amerika i Engleska bice zemlja proleterska, a on im se  s oprostenjem ...... na posao.

 

Ali ono, skroz, domacinski ..... bas se istovario posteno. 

 

Poremetio ih totalno, ne mogu da se resetuju. Bas dusevne boli. Jer da nisu dusevne oporavili bi se odavno i spremili za sledece izbore.

 

Ali ...... citajuci ovih dana kakve bolesti vladaju u kongresu medju tom obaminom zgadijom, a posebno kongresmenima iz Kalifornije ...... bolesni su to ljudi ...... nije zajebancija. Oni se po ceo dan yebu, ko koga stigne bukvalno bez obzira na pol a u grupama, takozvani grupnjak. Nude zene svoje na websajtovima ko hoce da tovari.

Edited by Denis Jasharevic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, sreta-steta said:

A jel stvarno nemoguce da se iz ostrascenosti ne prizna da je eto smrdljivi gadni Tramp uradio nesto dobro. Jer eto jedan zlikovac manje, bolje za sve? Ili ako ne moze da se prizna, ono makar da se odcuti?


Nemere bato, bRe! Rusi braca su to obavili sa svojim s400 s500 s9000

Link to comment
Share on other sites

  • Eddard changed the title to [USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja
  • Lobotomija locked this topic
  • Lobotomija unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...