Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

18 hours ago, DJ_Vasa said:

Milatović: Nije realno očekivati da Crna Gora otprizna Kosovo, stvar je jasna

 

Svaka čast Crnoj Gori ako se oslobodi ruSSkog i srbijanskog uticaja.

 

Opa cita forum, bas volim ovog malog....

 

18 hours ago, Perkos2 said:

Samo ludi i bezobrazni likovi iz Srbije mogu tražiti od Crne Gore da povuče priznanje Kosova. 

 

Licno sam isprovocirala da se izjasni povodom otpriznavanja kosovo i to dva puta, ovo moram da kazem jer ne verujem da je to od njega zahtevala SPC pa je on zbog toga morao javno da obznani da nece da otpriznaje.

 

Drugim recima posto SPC ne moze biti luda i bezobrazna, neka to budem ja.... ali nevoljno....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mama_mia said:

 

Opa cita forum, bas volim ovog malog....

 

 

Licno sam isprovocirala da se izjasni povodom otpriznavanja kosovo i to dva puta, ovo moram da kazem jer ne verujem da je to od njega zahtevala SPC pa je on zbog toga morao javno da obznani da nece da otpriznaje.

 

Drugim recima posto SPC ne moze biti luda i bezobrazna, neka to budem ja.... ali nevoljno....

Malo smo u zaleđu😉

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, deez nuts. said:

 

Ovo je skandal. I razocarenje.

 

Izdajnik! Eto vam vas jakob.

 

 

 (morala sam da napisem ovakvu impresiju koja zasigurno ima ogromnu podrsku stidljivijih i da ne ispadne da je zavladalo jednoumlje i da nema drugacijih emocija....)

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Mama_mia said:

 

Ovo je skandal. I razocarenje.

 

Izdajnik! Eto vam vas jakob.

 

 

 (morala sam da napisem ovakvu impresiju koja zasigurno ima ogromnu podrsku stidljivijih i da ne ispadne da je zavladalo jednoumlje i da nema drugacijih emocija....)

 

Kaže bursač da Jakov laže tako da ja i dalje verujem da je ćetnik

Link to comment
Share on other sites

Апсолутно исправан одговор Јакова! На једно крајње бабарога питање које поларизује изузетно, је одговорио на једини исправан начин. Осуђује све злочине, као што и сваки нормалан лик треба да осуди, а уједно им набрајањем преосталих који се због којекаквих разлога маргинализују поручује да сјашу с једном те истом причом. Питање о Сребреници је постало својеврсни лакмус папир за све који не долазе из ДПС и сад кад је одговорио исправно, опет не ваља.

 

Исто, свиђају ми се одговори на тему повлачења признања Косова. У ту причу ни ДФ више не вјерује, ако је икад. 

Одлично је кренуо, и битно је да се окружи врхунским саветницима, јер је изузетно неискусан и нема политичку причу, па ће му се свака вишеструко мјерити.

Чувени аргумент, МиЛо јЕ ГосПоДиН је дуго привлачио заступљене гласаче којима је битније да им неко лијепо прича но да нешто суштински спроводи.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Big Ticket said:

Апсолутно исправан одговор Јакова!

 

 

Istini za volju, uopste nisam razumela njegov odgovor, postoji samo nada da ne zeli da bude previse direktan/izricit jer od toga nema koristi...

 

U srbiji postoji slucaj M.Vidojkovica koji je zbog svoje izricitosti povodom istog pitanja - morao da bude relociran. Jos uvek nisam primetila da je bilo ko reagovao ozbiljno kao sto sam ja u sali na Milatovicevu konstataciju da je sudski dosudjen genocid, ali ne kaze da licno osudjuje genocid vec da osudjuje i sve druge zlocine....

 

Mislim da sam vec napisala da je njegova pobeda u tome sto sve/obe strane misle da je njihov. Tako sada i ovo - nije rekao, rekao je....nije mislio tako/mislio je, ispravno/neispravno. 

 

Kada nisi siguran sta neko stvarno misli, jedino je moguce cekati da se taj neko konacno izjasni ili izleti. Jer ne moze beskonacno da se hoda po zici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lovili su ga na grešku i ranije a loviće ga još više sad kad je oterao mila u penziju( nadam se i u aps) sve to prošao je 2020 Dritan koji je bio skeniran sa svih strana, provociran od strane novinara i analitičara i to istih onih koji Milu, AV i Bakiru ne smeju nikakavo pitanje da postave ali izdržao je, isto očekujem i od Jakova pa da konačno region odmori od "dezurnih branilaca" večitih vladara. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Bakir nikad u BiH nije imao ni pribliznu moc i podrsku u birackom tijelu kakvu su imali ili imaju Milo, Vucic pa i Dodik. Veliko je pitanje jel i u svojoj stranci najjaci. 

Nekako čudno opstaje na vlasti bez podrške?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

Nekako čudno opstaje na vlasti bez podrške?

 

To si prespavao oktobar kad je pometen gore nego Milo? Uostalom pogledaj njegove izborne rezultate u svakoj trci za clana predsjednistva, nikad nije presao 35% glasova i uzimao je iskljucivo jer u izborima za clana predsjednistva nema drugog kruga. Sad mu se stranka i koprca za opstanak u vlasti jer su kupili 2 mjesta u federalnom domu naroda pa moze blokirati imenovanje vlade na tom nivou. Na drzavnom je vec ispao. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

 

To si prespavao oktobar kad je pometen gore nego Milo? Uostalom pogledaj njegove izborne rezultate u svakoj trci za clana predsjednistva, nikad nije presao 35% glasova i uzimao je iskljucivo jer u izborima za clana predsjednistva nema drugog kruga. Sad mu se stranka i koprca za opstanak u vlasti jer su kupili 2 mjesta u federalnom domu naroda pa moze blokirati imenovanje vlade na tom nivou. Na drzavnom je vec ispao. 

Kad se Dritan pojavio još je Bakir bio moćan.

Link to comment
Share on other sites

Ako neko iz javnog života u regionu ima bilo kakav interes da predstavi Milatovića kao eksponenta srpskog sveta, on će to učiniti bez obzira šta Milatović radi i govori i bez obzira da li će Crnoj Gori sa Milatovićem biti bolje ili neće.

 

Ako kaže da se u Srebrenici desio genocid - četnik je koji se lažno iskazuje. Ako kaže da je za Ovoreni Balkan - evo ga velikosrbin, nije mu dugo trebalo da pokaže da će služiti srpskom cilju na Balkanu. Ako ode prvo u Brisel pa u Ljubljanu, a ne izabere Beograd kao prvu stanicu diplomatske turneje - pokvareni Srbin hoće da sakrije trag...

 

Jer, ne može on da bude odgovoran u naumu u meri u kojoj oni mogu manijakalno da lažu i falsifikuju. U toj disproporciji za njega mira nema.

 

A on čak i nije ni najvažnija adresa na koju bi trebalo da se isporuči ta gomila smeća. Pa što ti profesionalni tragači u potrazi za eksponentima srpskog sveta ne pitaju ambasadore u svojim zemljama zašto podržavaju četnika? Gde im je ta kuraža kad u njihove svetove stignu pomoćnici asistenta zamenika nekog američkog podsekretara, pa da njih pitaju ono što ih tišti i da im takvi objasne o čemu je reč?

 

Onda muk, a?

 

Zato neka se naviknu na Milatovića iza koga stoje Vašington i Brisel, bez čijeg vetra u leđa nikada ne bi mogao da postigne to što je postigao, pa ako je Milatović eksponent srpskog sveta to je samo zato što su tako nešto aminovali i podstakli SAD i EU... 

 

I nek više ne prave budale od sebe.

 

 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vecina ovdasnjih clanova foruma srcano podrzava pad Djukanovica. U normalnim uslovima je to ok. Sad cu i ja sa onim cuvenim "ali" (sto mrzim). Ali gotovo svi ovdje svjesno ili nesvjesno  previdjaju da se CG cijelo vrijeme bori za svoju nezavisnost. Da podsjetim publikum da ogromna vecina naroda u Srbiji smatra da su Crnogorci Srbi onda ova situacija nije daleko od velikih problema.Milo Djukanovic kakav je god ali on je jedini koji je jak da se suprotstavi tome.Moje licno misljenje je da 95% onih koji podrzavaju Jakova su oni koji prizeljkuju vracanje CG pod upravu Srbije. Ovi sto ocrnjuju ove sto su podrzali Mila po meni upravo podrzavaju ovo sto sam upravo naveo. Ja sam procitao intervju sa N.Cankom. Moje misljenje je da ovi sta ga ocrnjuju su upravo ovi sto se nadaju povratku CG pod upravu Srbije. Jer ovdje nidje ne procitah sta je NC rekao pogresno, nego upravo onaj rijecnik koji koriste rezimski mediji o neistomisljenicima. On je ovakav ili onakav itd........Mozda sam ja naivan, ali eto ja mislim i nadam se da smo na ovom forumu u najmanju ruku normalni i da komentarisemo koliko toliko normalno. Ali ovdje poneki vide rjesenje svih problema ako Milo zavrsi u zatvoru. Za kriminal se slazem u vezi Mila, ali po nekom vidjenju zavisno od problema na neke probleme se gleda iz nekog svog ugla.Po mom misljenju veliki problem se gleda iz vecg ugla.Ko hoce da razumije razumijet ce, a ko nece nece razumijet nikad.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, shonke said:

Dobro je počeo. Bitnije je da nastavi tako.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

 

 

Sad samo posmatrati srpske djubrotoaletoide od stampe kao i njihove verne komentatore kad krenu da sikcu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...