Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

On 1/6/2023 at 11:30 AM, Perkos2 said:

Moram da pitam i tebe kao neke što sam ranije pitao na ovoj temi ali uglavnom ostao bez odgovora

Kako može DF ili bilo ko drugi ko dođe na vlast u CG da izazove sukobe sa ostatkom sveta kad je CG odavno članica NATO i sve je pod njihovom kontrolom?

Ili možda veruješ da u Pipun i mandić kadri da oteraju NATO iz CG?

Ma da, sigurno je DF 30 godina pustišio državu pričajući bajke

Link to comment
Share on other sites

Crnogorsko zdravstvo. Klasika. Mrtva koronografija mislena imenica. 

 

Boli nedostatak empatije i nebriga i od nepoznatih, a kamoli od znanih.

Starija gospođa tokom prošle godine nikako nije uspijevala da obavi koronarografiju u KBC. Skener je, navodno, često bio u kvaru. Konačno joj je zakazana koronarografija za 16. januar. Taj pregled je, kako se to kaže, invazivan i nikome nije svejedno kad se uputi u KBC. Kad je gospođa, koja je, razumljivo, danima bila pod stresom, stigla iz Bara u Podgoricu i KBC, sestra joj je, jednostavno, saopštila da je skener ponovo u kvaru.

„Pa, što mi niste javili da ne potežem ovoliki put?“

„Zaboravila sam.“

„Neka si ti samo živa i zdrava.“

 

https://www.vijesti.me/blogovi/639471/samoca

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, qqruz said:

Crnogorsko zdravstvo. Klasika. Mrtva koronografija mislena imenica. 

 

Boli nedostatak empatije i nebriga i od nepoznatih, a kamoli od znanih.

Starija gospođa tokom prošle godine nikako nije uspijevala da obavi koronarografiju u KBC. Skener je, navodno, često bio u kvaru. Konačno joj je zakazana koronarografija za 16. januar. Taj pregled je, kako se to kaže, invazivan i nikome nije svejedno kad se uputi u KBC. Kad je gospođa, koja je, razumljivo, danima bila pod stresom, stigla iz Bara u Podgoricu i KBC, sestra joj je, jednostavno, saopštila da je skener ponovo u kvaru.

„Pa, što mi niste javili da ne potežem ovoliki put?“

„Zaboravila sam.“

„Neka si ti samo živa i zdrava.“

 

https://www.vijesti.me/blogovi/639471/samoca

 

 


Kakve veze ima skener sa koronarografijom? 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 033zero330 said:

 

Ovo je primjer kako jedna "neutralna" i "nezavisna" organizacija funkcionise. Duginoj nagrada za zivotno djelo,  nagrada za najbolji portal u 2022.  Sputnjiku iz Srbije, a Spomenica 150 godina novinarstva u Crnoj Gori (1871 – 1921) Savezu novinara Rusije.

 

 

Edited by ters
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 1/19/2023 at 9:59 PM, qqruz said:

Vazda su ve Vijesti navijale za DPS.

A i u KBC DPS medicina vazda bila. Posebno od kad je direktorica ćerka Branka Radulovića poslanika DF.

Zato jedva čekamo da se DPS vrne da nam opet sve procvjeta, šteta samo što niko neće sa njima, reka' bi čoek da su gubavi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Produžen raspust da bi se djeca skijala, mada u CG ne skija ni 5% djece.

A onda izleti i da nema grijanja u školi, za što je, naravno kriva neka prethodna vlada.

Srećna nova 1993. 

https://www.portalanalitika.me/clanak/damjanovic-ide-kod-sinise-malog-vojinovic-trazi-stav-o-tome-kad-ce-poceti-drugo-polugode

7 hours ago, ters said:

 

Ovo je primjer kako jedna "neutralna" i "nezavisna" organizacija funkcionise. Duginoj nagrada za zivotno djelo,  nagrada za najbolji portal u 2022.  Sputnjiku iz Srbije, a Spomenica 150 godina novinarstva u Crnoj Gori (1871 – 1921) Savezu novinara Rusije.

 

 

 

Navikni se na novu i oslobođenu Crnu Goru. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LazarusMNE said:

Zato jedva čekamo da se DPS vrne da nam opet sve procvjeta, šteta samo što niko neće sa njima, reka' bi čoek da su gubavi.

 

A što znam... prije dvije godine nije narod nosioi gazu i špriceve u bolnicu. A i grijali su u školu, radile su škole i kad je ledno.

Mada, možda su ovo sve neke ekološke mjere pošto je URA ekološka partija, no mi neprosvijećeni ne kapiramo tu avangardu.

Link to comment
Share on other sites

Što znam, možda ne bi bilo loše da mi dijete ne sjedi u jakni u učionici dok radi test. Jer ga nemaju kad ispitati zbog smanjenog broja časova. 

Mada valjda tako treba. Osvježilo što bi rekli, pa se mora u jakne u učionicu.

Ili da na primjer ima grijanja, pa da se radi malo i u januar. Pa da djeca ne moraju posle svake subote ići u školu.

Recimo da imamo uslove kao u Bosni npr. Ne mora bolje.

Baš nas je krenulo. Od kad su ubačili u državu još 10.000 novih uhljeba, sve je postalo efikasnije. 

A sad kad i novim i starim uhljebima pred izbore svima dignu plate 20% ima ruže da cvjetaju. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, koca popovic said:

Mozes li nam objasniti sta imas protiv Mila.

Mila pratim od kako se pojavio posle Žute grede i smenio Marka Orlandića. Je veću transformaciju nisam video u političkom životu Evrope i Sveta. Od onog šarenog vunenog džempera do Armanijevog odela...od ambicioznog studenta do gospodara života i smrti u voljenoj Crnoj Gori. Posebna priča je ta što se on održava na clasti, po oprobanom ruskom receptu, održava na vlasti, još malo pa kao pokojna Elizabeta, Kraljica Engleske. Posebna priča je ta što mu je Srbija postala dežurni krivac za sve, od 'ladne vode na Crvenoj plaži do proizvodnje kikirikija u Gvineji bisao. Ukratko....

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 1/21/2023 at 7:22 AM, qqruz said:

 

A što znam... prije dvije godine nije narod nosioi gazu i špriceve u bolnicu. A i grijali su u školu, radile su škole i kad je ledno.

Mada, možda su ovo sve neke ekološke mjere pošto je URA ekološka partija, no mi neprosvijećeni ne kapiramo tu avangardu.

Pa to ti kažem, prije 2 godine je premijer bio Zdravinjo i konačno je CG prodisala, radile škole i bile tople, onda je brat Abaz okrenuo ćurak i tvoj ga Milo i partija podržali i evo opet rasulo čim je DPS primirisa vlasti.

Mada ajde, makar opet ne hapse radi FB komentara

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LazarusMNE said:

Pa to ti kažem, prije 2 godine je premijer bio Zdravinjo i konačno je CG prodisala, radile škole i bile tople, onda je brat Abaz okrenuo ćurak i tvoj ga Milo i partija podržali i evo opet rasulo čim je DPS primirisa vlasti.

Mada ajde, makar opet ne hapse radi FB komentara

Eto složićemo se, od ovog cirkusa brata Abaza gore ne može. Em retardi, em lopovi.

Nego i dalje hapse zbog FB komentara, samo sada drugu stranu, pa ne primjećuješ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...