Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

6 hours ago, Tamburinjo said:

Evo Milo dao objasnjenje zajednicke slike ...ili nije 😕   

 

 

 

Jos samo da je dodao : Ova fotografija je nastala kada smo ja,Vucic i cenjeni strucnjak iznalazili modele za resenje krize u Jemenu ....

 

 

Inace vidim da je Abazovic krenuo ostro i na prvu... ni kafe kuvarice iz prosle vlasti nece da preteknu u njegovom resoru ... 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

...meni ime ambasadora Srbije u Crnoj Gori  nije ništa značilo.Ali,kad sam vidio njegovu sliku,to me je podsjetilo da je bio predstavnik Vučića na domjenku SNV povodom Srpske Nove godine u Zagrebu.Sječam se njegovog neprimjerenog obračanja uzvanicima.Nakon toga i SNV i  Pupovac su se ograđivali od njegovog istupa.

Samo da podsjetim,To događanje već godinama  predstavlja dešavanje na kojem treba biti viđen,još od Sanaderovih vremena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2020 at 5:06 PM, Perkos2 said:

Božović je smradina koja preleće iz strane u drugu stranku po potrebi i nalogu sluzbe. Bio je u najmanje 4-5 stranaka, glup je ko Simo Spasić.

Ner laži, Sima Spasić, je nenadjebiv. Stanovao je u Mikro  naselju (danas Ulpijana) u zgradi C-7, ulaz II. Bio je dvorska luda na korzou, budala bez premca. Nije mi namera da ga vređam, ali u životu nisam sreo glupljeg čoveka, toliku zadrtu seljačinu i primitivca.  Otac mu je  bio milicioner, veoma agresivan čovek, obično je drva za ogrev nabavljao na uštrb uniforme, i pomalo  uterivanja straha, jer su se obično prodavci drva ili hapsili ili terali zbog navoden nelegalne seče. Sima bio budala i ostaće budala. Jadan li je žvalavi predsednik  kad je spao da ga ovaj retard brani megafonima po Beogradu. Žao mi njegovog brata, ineče dobrog momka, koga su ubili verovatno albanski ekstremisti na površinskom kopu u  Belaćevcu. Sušta suprotnost od pokojnog mu brata, dragi Bog ga uspokojio u večnom miru.

Edited by Pristevac
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pristevac said:

Ner laži, Sima Spasić, je nenadjebiv. Stanovao je u Mikro  naselju (danas Ulpijana) u zgradi C-7, ulaz II. Bio je dvorska luda na korzou, budala bez premca. Nije mi namera da ga vređam, ali u životu nisam sreo glupljeg čoveka, toliku zadrtu seljačinu i primitivca.  Otac mu je  bio milicioner, veoma agresivan čovek, obično je drva za ogrev nabavljao na uštrb uniforme, i pomalo  uterivanja straha, jer su se obično prodavci drva ili hapsili ili terali zbog navoden nelegalne seče. Sima bio budala i ostaće budala. Jadan li je žvalavi predsednik  kad je spao da ga ovaj retard brani megafonima po Beogradu. Žao mi njegovog brata, ineče dobrog momka, koga su ubili verovatno albanski ekstremisti na površinskom kopu u  Belaćevcu. Sušta suprotnost od pokojnog mu brata, dragi Bog ga uspokojio u večnom miru.

nemam ja ovde šta da dodam sem da je Simo odavno postavljen da bruka Udruzenje kidnapovanih na Kosovu, on je Vučiću došao kao miraz od prethodnih vlada a ovaj ga dodatno koristi za prljave poslove. simo je glup a bozovic pokvareno glup to je trebalo da bude formulacija.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Perkos2 said:

nemam ja ovde šta da dodam sem da je Simo odavno postavljen da bruka Udruzenje kidnapovanih na Kosovu, on je Vučiću došao kao miraz od prethodnih vlada a ovaj ga dodatno koristi za prljave poslove. simo je glup a bozovic pokvareno glup to je trebalo da bude formulacija.

Pa ovu našu budalu poznajemo obojica, dok ovog Božovića znam iz njegovih budalaštija. Sećam se kako je imitirao SM u govoru. Vidi se da je neki mufljuz i to težak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, JohnnyDragon said:

Vrhunska stvar su ove DF ucene, na sl izborima neće imati ni 12%, živi bili pa videli 👌

 

Ipak su oni osvojili najvise glasova, a sada ih izopstavaju, sta da rade, da skinu gace i naguze se.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Amigo said:

 

Ipak su oni osvojili najvise glasova, a sada ih izopstavaju, sta da rade, da skinu gace i naguze se.

evo dobio je Knezevic odbor za bezbednost i tu je stavljena tačka još medo da se negde uvali u fotelju i nece biti talasanja. po meni dobro je da se talasa da se niko ne opusti totalno.

Link to comment
Share on other sites

medo polako postaje sličan želku mitroviću, Krivokapić se ponaša odgovorno i želi da bude Premijer svih građana CG a ne samo glasača pojedinih stranaka a to smeta večitim gubitnicima.
Medo je kao onaj lik iz filma Shutter Island.
Svo vrijeme misliš da je špijun, a on u stvari lud.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...