Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

On 9/5/2020 at 5:40 PM, mare80 said:

Glasaci DPS i SNS su isti u smislu da su i DPS i SNS ciste interesne grupe ciji su nominalni programi nebitni jer niko ni ne glasa za njih zbog programa...

Klasicne klijentelisticke organizacije debelo povezane sa njuskama duboko umesanih u poslove sa one strane zakona...

Koja stranka nije interesna grupa?

vucic bi od opozicije uzeo 80% tj DF glasaca glat. Njima ne smeta korupcija, njima smeta sto oni nisu deo toga. 

Ko glasa na osnovu programa..mozda nekog opsteg. 0.2% je citalo program neke stranke....tako je bilo i kod nas

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, LosmiSK said:

Koja stranka nije interesna grupa?

vucic bi od opozicije uzeo 80% tj DF glasaca glat. Njima ne smeta korupcija, njima smeta sto oni nisu deo toga. 

Ko glasa na osnovu programa..mozda nekog opsteg. 0.2% je citalo program neke stranke....tako je bilo i kod nas

Ovo je ista mantra kao i u Srbiji...

Opozicija ne zeli promene vec samo da obori Vucica-Mila prema tome,uzalud je pokusavati nesto jer ce doci isti,dakle cuti,smrdi i pusti da te Milo-Vucic j..e...

Eto juce mladunce srpskog tajkuna koje je gliserom ubilo policajku  u CG osudise na 120 sati drustveno koristnog rada...

Ne znam povlacis li paralelu sa slucajem Mitrovicevog sina u Srbiji...

Svatas li zasto takve sisteme vredi pokusati menjati...

A za DF si u pravu,ali ako se bude cekalo da Dritan dobije podrsku da samostalno formira vecinu bojim se da ne bi svrgavao Mila nego Milovog praunuka....

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mare80 said:

Ovo je ista mantra kao i u Srbiji...

Opozicija ne zeli promene vec samo da obori Vucica-Mila prema tome,uzalud je pokusavati nesto jer ce doci isti,dakle cuti,smrdi i pusti da te Milo-Vucic j..e...

Eto juce mladunce srpskog tajkuna koje je gliserom ubilo policajku  u CG osudise na 120 sati drustveno koristnog rada...

Ne znam povlacis li paralelu sa slucajem Mitrovicevog sina u Srbiji...

Svatas li zasto takve sisteme vredi pokusati menjati...

A za DF si u pravu,ali ako se bude cekalo da Dritan dobije podrsku da samostalno formira vecinu bojim se da ne bi svrgavao Mila nego Milovog praunuka....

Svakako je dobra promene svake vlasti i da niko nije nedodirljiv, samo i sam vidis da posteni casni ljudi ovde nemaju prodju. To je jednostavo tako, sjebace ih ovi prvom prilikom. Daj Boze da nisam u pravu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LosmiSK said:

Svakako je dobra promene svake vlasti i da niko nije nedodirljiv, samo i sam vidis da posteni casni ljudi ovde nemaju prodju. To je jednostavo tako, sjebace ih ovi prvom prilikom. Daj Boze da nisam u pravu.

 

Sada..ko ce koga da sjebe u CG pitanje je....

DF je dogurao do ovoliko mandata jer im se Milo otvorio na zicer....

Iskreno,bio sam uveren da ce velika izlaznost doneti vise mandata URA,ali zeznuo sam se....

Nesto ne verujem da ce ako se politicka klima u CG unormali vise imati sansu da ponove ovakav uspeh...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, LosmiSK said:

Koja stranka nije interesna grupa?

vucic bi od opozicije uzeo 80% tj DF glasaca glat. Njima ne smeta korupcija, njima smeta sto oni nisu deo toga. 

Ko glasa na osnovu programa..mozda nekog opsteg. 0.2% je citalo program neke stranke....tako je bilo i kod nas

 

Otkud ta brojka od 80%?

Ne sumnjam da ima glasaca koji podrzavaju Vucica, ali je njegova podmetacina da je on nacionalista i zastitnik nacionalnih interesa. Rec je o nekome ko bi prodao i roditelje zarad ocuvanja neogranicene moci.

 

SPC u CG je sprecila da se Vucic pojavi na Bozic da bude "sa svojim narodom". Tamo je SPC dosta popularna medju opozicionim glasacima, a sigurno i njima nije svejedno kad cuju da Amfilohije kritikuje Vucica.

 

Naravno, Mandic je hvalio Sarumana i to je tacno, ali je i cinjenica da srpski desnicari u CG glasaju najvise za DF, ne za Demokrate i URA, a daleko od toga da je on popularan medju svim srpskim desnicarima. Da jeste, bio bi na Bozic u CG sa "svojim narodom".

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goldberg said:

 

Otkud ta brojka od 80%?

Ne sumnjam da ima glasaca koji podrzavaju Vucica, ali je njegova podmetacina da je on nacionalista i zastitnik nacionalnih interesa. Rec je o nekome ko bi prodao i roditelje zarad ocuvanja neogranicene moci.

 

SPC u CG je sprecila da se Vucic pojavi na Bozic da bude "sa svojim narodom". Tamo je SPC dosta popularna medju opozicionim glasacima, a sigurno i njima nije svejedno kad cuju da Amfilohije kritikuje Vucica.

 

Naravno, Mandic je hvalio Sarumana i to je tacno, ali je i cinjenica da srpski desnicari u CG glasaju najvise za DF, ne za Demokrate i URA, a daleko od toga da je on popularan medju svim srpskim desnicarima. Da jeste, bio bi na Bozic u CG sa "svojim narodom".

Nije medju svim, ali tim gore na severu sigurno da jeste. Bio sma prosle godine i znam sta me pitaju ljudi uglavnom, tako da sam stekao takav utisak. Mozda gresim, ali nije bas prevelika sansa za to.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, LosmiSK said:

Vole oni crkvu i vucica. Skoro svako sa kim sam malo duze prica mi je rekao kako imamo srece sa vucicem.. Ne zna, imaju Mila, a ipak vole i ovog nase loodaka..On bi tamo dobio ubedljivije izbore negou Srbiji, a ne bi mora evra dati...

Moja su iskustva totalno drugačija, ljudi su provalili njegov blef i ne mogu ga gledati očima. Ne znam samo sa kakvim si to likovima pričao, čak i ekstremni desničari su poprilično u fazonu da je izdao Kosovo i ne gotive ga preterano. SNS je interesna grupa, gde nema interesa nema ni glasova.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/31/2020 at 4:36 PM, Shunsuke Nakamura said:

Hahahahahahaha

 

On 9/3/2020 at 7:44 AM, Arsenije Pesic said:

 

Morao sam da se vratim par strana da vidim ko je ovo postavio i da ga puno pozdravim, a i sebe što sam kliknuo. Znači ne mogu da izbacim ovaj treš iz glave, svaki put kada čujem ili pročitam "Dritan" kreće ovo da mi bije po lobanji.

 

Rado ću saslušati predloge za detox.

 

54 minutes ago, Clash said:

https://youtu.be/AFkmgWd1uZ8
Ovi su najgori od sve dece.😀

Kad god procitam Dritan i izbori u CG ovo mi se vrti u glavi, kud i pogledah.

 

8 minutes ago, Clash said:

Sedam dana ban

 

+ bešenje za jajca uslovno ako ikad ponoviš prekršaj

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Najbolje je kad na osnovu par nekih razgovora možete izbacite siguricu da barem 80% protivnika Mila Đukanovića obožava Vučića. Inače Vučića ne obožavaju ni u samoj Srbiji ali glasaju za njega iz milion razloga pa je priča da ga obožavaju Srbi iz susednih zemalja više nego prazna.

Još zimus mu je tačno rečeno gde mu je mesto a njegov pulen Mandić je totalno marginalizovan na političkoj sceni u CG, pita se koliko i onaj Beli Preletačević u Srbiji.

  

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Liska Manjina said:

Moja su iskustva totalno drugačija, ljudi su provalili njegov blef i ne mogu ga gledati očima. Ne znam samo sa kakvim si to likovima pričao, čak i ekstremni desničari su poprilično u fazonu da je izdao Kosovo i ne gotive ga preterano. SNS je interesna grupa, gde nema interesa nema ni glasova.

 

5 hours ago, Perkos2 said:

Najbolje je kad na osnovu par nekih razgovora možete izbacite siguricu da barem 80% protivnika Mila Đukanovića obožava Vučića. Inače Vučića ne obožavaju ni u samoj Srbiji ali glasaju za njega iz milion razloga pa je priča da ga obožavaju Srbi iz susednih zemalja više nego prazna.

Još zimus mu je tačno rečeno gde mu je mesto a njegov pulen Mandić je totalno marginalizovan na političkoj sceni u CG, pita se koliko i onaj Beli Preletačević u Srbiji.

  

Daj Boze da ste u pravu, ali nije da nisam bio tamo i da nisam pricao sa ljudima. To se oseca u vazduhu. Ako da Bog da nisam u pravu, a da vi jeste. 

 

Dritan da prezume uzda i da pripitomi ove iz DF  i da stvore lepu i snaznu drzavu. Ovo je epska prilika da ne samo za CG, vec za ceo region. Albanac deli moralne packe svim stranama...Samo da izdrzi...a nije ni pocelo..

 

DF i DPS zajedn ne bi smeli imati vise od 20% ni u pismu, a oni ipak imaju skoro 75% Glavni problemi su i dalje tu...al ajde da vidimo sta ce se desiti 🙂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...