Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

6 minutes ago, Plavi Golub said:

Isto se pricalo i za neku noviju kafanu ili restoran na Ibarskoj magistrali u relativnoj blizini Beograda. Tu doduse nije imao ko da zove.

Dokaz više da u našim krajevima niie važno šta znaš, već koga znaš. 🤮

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sprivel said:


Nije carsijska prica, 100% tacno. Ali je taj gazda morao posle da izjavljuje kao da nije nista bilo da ne ispadne bruka.

 

Pa ne znam sta da mislim, možda je čovek to izjavio jer stvarno i nije istina, ali od ovih budalaša me više ništa ne bi iznenadilo da pokušaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sprivel said:


Nije carsijska prica, 100% tacno. Ali je taj gazda morao posle da izjavljuje kao da nije nista bilo da ne ispadne bruka.

Hehe, naš lokalni Don može od Don Mila još da uči "zanat", a Bože nas sačuvaj i jednog i drugog.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da Krivokapića treba rastezati ko harmoniku zbog druženja sa osvedočenim ratnim zločincima.

 

Kao što je Milo nekada bio ratni zločinac a danas je evropejac bez mane, tako se i Krivokapić nekada družio sa ratnim zločincima a danas je evropejac (i trn u dupetu mnogima), takođe bez mane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Foster said:

Kakve veze ima Milo sa Krivokapicem, pravdas Krivokapica sa Milom

 

Ko koga pravda, ne izvrći i ne podmeći da ne bi išao na report.

 

Ti si napisao

 

1 hour ago, Foster said:

E vala, bas se CG usreci sa novim pemijerom, valda se cetnicko orgijanje racuna kao plus u karijeri....

Cetnicka posla

 

Ja sam na to samo dodao da se i Milu ratni zločini u Dubrovniku (a usput i logistička i oružana podrška zločincima sa Pala tokom svih godina rata u BiH) takođe računaju kao plus u karijeri u celom regionu.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Foster said:

Kakve veze ima Milo sa Krivokapicem, pravdas Krivokapica sa Milom

 

Pa to je tamo konstanta, nista se ne mjenja u odnosu na ovo do sad. Evo na snimku cetnicko orgijanje trenutnog premijera CG u tehnickom mandatu:

 

 

A, i srbovanje predsjednika CG:

 

milo-i-mitropolit-amfilohije-002.jpg

 

Edited by Atreid
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Stiletto said:

Naravno da Krivokapića treba rastezati ko harmoniku zbog druženja sa osvedočenim ratnim zločincima.

 

Kao što je Milo nekada bio ratni zločinac a danas je evropejac bez mane, tako se i Krivokapić nekada družio sa ratnim zločincima a danas je evropejac (i trn u dupetu mnogima), takođe bez mane.

 

A ko su ti likovi na videu sa njim? Sem Nikole Kavaje nikog drugog ne prepoznajem.Da li su na videu zaista neki ratni zlocinci? Od kad je to? Ima li potvrde da je to zaista on?

 

Svakako nije za pohvalu druziti se sa nekim kao sto je Nikola Kavaja, ali nije ni toliki greh da bi od njega pravili neko cetnicko strasilo sad. Ako nastavi da se ponasa onako kao sto se ponasao do sada i bude radio u skladu sa svojim izjavama, onda on jeste pravi covek za premijera Crne Gore u ovom trenutku i to ne moze da promeni neki video od pre 20-25 godina, osim ako tamo zaista nisu neki ratni zlocinci, ja zaista ne znam ko su ti ljudi. 

 

Sto se njega tice, meni je mnogo veci problem moguci veliki uticaj Amfilohija na njega i sa tim povezana poseta istom izborne veceri. Ali kada se sabere sve sta je izjavio i uradio u izbornom i postizbornom procesu svakako je za primer svim politicarima u nasem regionu.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nije valjda da bi ukinuli jedno od osnovnih ljudskih prava a to su verska prava?  Dobro ovde vec neko napisa da isti oni kojima nije smetao Milo koji je palio i rusio po Hrvatskoj a bogami preti da ce i dalje da rusi i pali ali sad iz šume sad love da nađu da li je Krivokapic nekad sedeo pored sumnjivih likova. Pritom Kavaja je jedino zeleo da smakne Tita a to i nije neki greh. Diktatore i treba skidati na svaki moguci način! 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Stiletto said:

 

Ko koga pravda, ne izvrći i ne podmeći da ne bi išao na report.

 

Ti si napisao

 

 

Ja sam na to samo dodao da se i Milu ratni zločini u Dubrovniku (a usput i logistička i oružana podrška zločincima sa Pala tokom svih godina rata u BiH) takođe računaju kao plus u karijeri u celom regionu.

Naravno da si to uradio, kakvo podmetanje.

Ako se poajvi post o liku A a ti kazes i lik B je to radio, sta to znaci, da pravdas A sa B.

14 minutes ago, A sad said:

 

A ko su ti likovi na videu sa njim? Sem Nikole Kavaje nikog drugog ne prepoznajem.Da li su na videu zaista neki ratni zlocinci? Od kad je to? Ima li potvrde da je to zaista on?

 

Svakako nije za pohvalu druziti se sa nekim kao sto je Nikola Kavaja, ali nije ni toliki greh da bi od njega pravili neko cetnicko strasilo sad. Ako nastavi da se ponasa onako kao sto se ponasao do sada i bude radio u skladu sa svojim izjavama, onda on jeste pravi covek za premijera Crne Gore u ovom trenutku i to ne moze da promeni neki video od pre 20-25 godina, osim ako tamo zaista nisu neki ratni zlocinci, ja zaista ne znam ko su ti ljudi. 

 

Sto se njega tice, meni je mnogo veci problem moguci veliki uticaj Amfilohija na njega i sa tim povezana poseta istom izborne veceri. Ali kada se sabere sve sta je izjavio i uradio u izbornom i postizbornom procesu svakako je za primer svim politicarima u nasem regionu.

 

Otkad to postoje dobri i losi cetnici

Link to comment
Share on other sites

Pogled sa strane.

Treba mu dati sansu da izuce optimum iz postojece situacije. Nemacki je stipendista i student jos iz osamdesetih, dao je odlican intervju za Die Welt. Kakvih sam se budalastina nacitala od nasih politicara, stvarno pokazuje potencijal, inteligenciju, ali i svest o limitima (unutrasnje specificnosti i medjunarodne okolnosti ergo EU i NATO) unutar kojih mora da se krece ukoliko zeli da pomeri nesto za opstu populaciju u CG u smislu kvaliteta zivota i sredjivanja pre svega korupcije.

 

Izmedju epskih likova, hipsteraja i tasna-masna biznis likova, deluje mi nekako najnormalnije. Blago me je podsetio na Antu Markovica po fokusu na ono sto je bitno, a to je da se svakodnevni zivot svih ljudi tamo dovede u neku normalu da ne postoje delovi populacije koji su izopsteni iz javnog zivota. Na kakve su ispod-mediokritete u svakom smilsu osudjeni svi u regionu, bilo bi dobro da mu se da sansa.

 

U krajnjoj liniji on i da ne uspe sa politikom ima cemu da se vrati, autenticnu karijeru i ime, a sigurno  i medjunarodne reference. 

 

 

Edited by Plavi Golub
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Krivokapic svojim izjavama za sada odaje pozitivan utisak...

Ali...Ne treba zaboraviti da je on osoba koja je dosla kao predstavnik DF...

Tu lezi problem,u samoj prirodi te koalicije,koja je buckuris raznih ideja...

Imamo Knezevica kome je mozak u Bgd ili preciznije u sedistu SNS,zatim imamo "Crnogorskog Radula" koji nije ljubitelj SNS,ali ima neke da kazemo jako cudne svetonazore...

Postoji jos tu gomila zivopisnih likova u DF cije ideje i sujete treba obuzdati...

Krivokapic ce se pokazati kao uspesan politicar ne ako uspe da ostvari saradnju sa URA i Demokratama vec ako uspe da obuzda "svoje" u DF i obezbedi koliko toliko funkcionalnu skupstinsku vecinu...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, mare80 said:

Postoji jos tu gomila zivopisnih likova u DF cije ideje i sujete treba obuzdati...

Krivokapic ce se pokazati kao uspesan politicar ne ako uspe da ostvari saradnju sa URA i Demokratama vec ako uspe da obuzda "svoje" u DF i obezbedi koliko toliko funkcionalnu skupstinsku vecinu...

 

Pa ako krenu da isteruju tu agendu, zivopisno ce se skrsiti svi zajedno i povratak na staro sto se tice tog naroda koji bi normalnog zivota. As simple as that. Za ovo drugo se slazem.

Edited by Plavi Golub
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...