Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

1 hour ago, Klotzen said:

Pored Mila nemiri odgovoraju i srpskim strankama koje kontroliše vođa iz beograda. Što veća polarizacija to bolje po te dve struje. Ovi u sredini će svi do jednog da plate za ovo što se sprema sutra.

 

   To licno odgovara nekrunisanom kralju ( modifikovali i himnu  za njega )  iz Beograda..  Idu izbori uskoro, a on u sve vecim problemima... kako kuci tako i spolja..  zakuvavanje sr@nja na balkanu bi mu doslo ko kec na 11...  Zato i lozenje tenzija u CG , zato tenzije u BiH  sa Dodikom... 

  Gurnuce u provaliju sve samo da bi opstao...  A  i njegov drugar po biznisu Milo nije nista drugaciji...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kako god se medijski spinovalo ovo je pokusaj drzavnog udara od strane predsednika Crne Gore. Naravno da u svemu tome ima i puno pomagača koji polako otkrivaju svoje lice. Znamo da njemu prilivena krv nije problem posto zna da se pokrece pitanje ubistva i Ščekuća i Žugiča i Jovanovića i Pejanovića. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je ništa drugo do konstantno mešanje struktura iz Srbije u unutrašnje stvari druge države. Sve ostalo je ložnja za budale i bezobrazluk onih koji to vide a skreću priču u drugu, treću ili četvrtu stranu.
Meni nije jasno....baš. Npr. ako je tako, i da se strukture Srbije nisu "mešale" desilo bi se šta ... ? Kako bi se odvijala cela ova priča ?
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Constantin said:

Meni nije jasno....baš. Npr. ako je tako, i da se strukture Srbije nisu "mešale" desilo bi se šta ... ? Kako bi se odvijala cela ova priča ?

 

Ja nikad nisam krio da nisam stručljak za ove stvari. :classic_mellow:

No, pamtim za života šta se desilo svaki put kad se Srbija mešala u tuđe dvorište & kakvi su bili rezultati.

Ako se opet sprema teren o golorukom srpskom narodu, bolje je da se sami upucaju zajedno sa huškačima iz zvaničnog Beograda.

Koliko puta treba da se desi isto sranje da bi se dobio gram mozga?

 

 

Edited by Neme
word
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Neme said:

 

Ja nikad nisam krio da nisam stručljak za ove stvari. :classic_mellow:

No, pamtim za života šta se desilo svaki put kad se Srbija mešala u tuđe dvorište.

I, kakvi su bili rezultati.

Ako se opet sprama teren o golorukom srpskom narodu, bolje je da se sami upucaju zajedno sa huškačima iz zvaničnog Beograda.

 

 

 

copy/paste svih  "dogadjanja ugrozenog srpskog naroda"... 

   A idu im na ruke nezainteresovanost i neefikasnost Evrope- veoma slicno kao i 91/92 ...  Jos sad i ovo sa Avganistanom , to jest Amerikom, koja ce se nakon povlacenja barem neko vreme ( Bajdenova vlast)  uvuci u svoju kucicu...   Eto prilike za razmahivanje srpskog nacionalizma-

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ja nikad nisam krio da nisam stručljak za ove stvari. :classic_mellow:

No, pamtim za života šta se desilo svaki put kad se Srbija mešala u tuđe dvorište & kakvi su bili rezultati.

Ako se opet sprema teren o golorukom srpskom narodu, bolje je da se sami upucaju zajedno sa huškačima iz zvaničnog Beograda.

Koliko puta treba da se desi isto sranje da bi se dobio gram mozga?

 

 

Gledaj to s vedrije strane ...ostvariće se nečiji san da svi Srbi žive u jednoj državi...[emoji56] 

 

Naravno, ovo je neozbiljno (moje). Medjutim, da ne obrazlažem zašto ne mislim da je sada ovakav slučaj, kakvim ga predstavljaš, jer, ipak, nisi odgovorio šta pitah....

 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Neme said:

Ovo je ništa drugo do konstantno mešanje struktura iz Srbije u unutrašnje stvari druge države. Sve ostalo je ložnja za budale i bezobrazluk onih koji to vide a skreću priču u drugu, treću ili četvrtu stranu.

Tako je eno ga Čanak na Cetinju, sta misliš ko ga je poslao tamo. No pošto kazeš da nisi stručnjak da ti kazem, poslao ga je taj isti kojeg ti sad uključuješ u celu priču. Taj je isti kao ovaj što na Cetinju organizuje drzavni udar i isto tako ne bi dao vlast bez da zakuva i prolije krv. 

Edited by Perkos2
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako neko misli da SPC može večeras u sred Podgorice da organizuje svirku u čast dočeka Patrijarha, koja je započela numerom "Igrale se delije na sred zemlje Srbije" i da budu dočekani u toj Crnoj Gori kako treba, zajebao se dobro. SPC provocira i neka se ne čude ovome.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Doc Holiday said:

 

copy/paste svih  "dogadjanja ugrozenog srpskog naroda"... 

   A idu im na ruke nezainteresovanost i neefikasnost Evrope- veoma slicno kao i 91/92 ...  Jos sad i ovo sa Avganistanom , to jest Amerikom, koja ce se nakon povlacenja barem neko vreme ( Bajdenova vlast)  uvuci u svoju kucicu...   Eto prilike za razmahivanje srpskog nacionalizma-

 

 

Khm, koliko ja vidim ovde nisu neki Srbi postavili gume i prave blokade vec Milovi, dakle ne vidim nikakav copy/paste.

 

Dalje ako state department poziva na smirivanje situacije na toleranciju i postovanje verskih sloboda valjda je jasno kome je to upuceno, sigurno ne "ugrozenom srpskom narodu" vec ovima koji pokusavaju da imaju svoju guma revoluciju.

 

Dakle da vidimo.

 

Balvane postavljaju komite.

 

Zapad poziva na toleranciju i verske slobode, dakle na to poziva komite.

 

Beograd se medijskog spinovanje cele price za domace potrebe nista specijalno nije uradio u vezi cele situacije.

 

Ako mene pitas u ovom slucaju komite su ustvari ono sto su Srbi bili u Hrvatskoj 1991.

 

Postavljaju blokade, nemaju podrsku zapada, i prilicna su manjina.

 

Edited by MeanMachine
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, MeanMachine said:

nisu neki Srbi postavili gume i prave blokade vec Milovi, dakle ne vidim nikakav copy/paste.

 

45 minutes ago, MeanMachine said:

Ako mene pitas u ovom slucaju komite su ustvari ono sto su Srbi bili u Hrvatskoj 1991.

 

Bravo. :ajme::lol_2:

 

7 minutes ago, AgroLaki said:

Poslednja vest da izgleda nema ustolicenja sutra na Cetinju.

 

Prebacili lopticu na drugu stranu. Poznajući istu, opet se smeše sankcije.

 

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

Na sajtu Mitropolije nema takvog obavestenja a dezinformacije kruze zna se iz čije kuhinje. Beba pogodili ste!  Ako se Vlada Crne Gore povuče pred Milom onda je sama sebi potpisala ostavku. Ili nek pravi koaliciju sa Milom, ima i ta opcija

Edited by Perkos2
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Današnja dešavanja su usko povezana sa zaplijenom kokaina i to je jedina istina. 

 

Milu je jedino preostalo oružje manipulacija sa zatucanim cetinjanima mimo kojih niko više u CG ne vjeruje u njegov kvazipatriotizam i ljubav prema državi. Biće i nakon ustoličenja opet neki motiv za ustanak, dok mu nadam se dobar dio partije ne završi u tvorza. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mladenvzz said:

...uvod u ratove devedesetih je bilo nošenje mošti u organizaciji SPC.PA sad opet"veličanstvene" litiji kako to nazivaju neki forumaši

A da se malo pozabavis najavam osnivanja HPC i Hrvata pravoslavca. Da ne idem u neku prošlost dalju ili blizu svejedno. I kad osnuje Vlada Hrvatske tu HPC hoce li da zabrani Patrijarhu SPC da dođe u pravoslavnu crkvu u Zagrebu ili u manastir Krku? 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Imam dosta prijatelja i radnih kolega srpske nacionalnosti.

Većina su vjernici ali se ograđuju od ovih litijaša i provokacija od strane SCP-a.

 

 

1 minute ago, Perkos2 said:

A da se malo pozabavis najavam osnivanja HPC i Hrvata pravoslavca. Pusti ti građane Crne Gore da reše sami svoj neporazum. Da ne idem u neku prošlost dalju ili blizu svejedno. I kad osnuje Vlada Hrvatske tu HPC hoce li da zabrani Patrijarhu SPC da dođe u pravoslavnu crkvu u Zagrebu ili u manastir Krku? 

Mogao bi i ti. 😉

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa bas bi MPC rutinski popisala Milu i pristalice mu da rutinski promijene mjesto ustolicenja. Imaginarni prijatelj na nebu, ako je vec toliko milostiv i razuman kako ga vjernici opisuji, ce razumijeti tu odluku i nece im zamjeriti sto su promijenili tradiciju. Ovako samo i jedni i drugi idu tvrdoglavo ko june u obalu, jos samo u ovako polariziranoj situaciji treba mrtva glava past jer su jedni zaludjeni i izmanipulisani, a drugi tvrdoglavi i bahati. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...