Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

6 hours ago, ZiS said:

Mi tražili rezervu za Bobija, kako stoje stvari našli smo startera... Sa kojom lakoćom čovek pakuje a praktično je tek došao... 😀

Pakuje jer se uklopio u tim koji takvu igru ima. Sto i nije lako a nije ni tesko ako znas. 

Ranijih sezona dovodili smo bukvane a napad je stajao ukopan ili igrace kojima tramvaj nije na trasi...dosao Klop i promenio koncept, pa sve izgleda lakse.

Link to comment
Share on other sites

Da, jasno... slazem se po pitanju defanzive ali posto on nas napad cini mnogo opasnijim te rupe pozadi brzo zaboravimo.

 

2 hours ago, Janne240 said:

Alison je fit i ide na pola terena


haha... kakav je to ludak, kad sam ga video da je na 30 metra i igra glavom 😂 ali na sve pristajem samo da ne gledam Adriana na golu

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, delgado said:

Stevo, kako ti se cine igre BIg Shaqa ? 

Kako da mu se cine kada ne igra. Odigrao je poslednje 2 tekme u PL. Protiv Sitizena nije bio zapazen. Protiv WHU je bio odlican, uneo je dosta kreacije u napadu, te je jedan od razloga za pobedu.

 

Inace ne zovem se Steva(n).

Link to comment
Share on other sites

Protiv Sitija je bilo egal i pravican rezultat prema igri i jednih i drugih je X. Pep i City nisu znali sta ih je snaslo u prvih jedno 30min, bas ga je klop iznenadio sa 4-2-4 formacijom. Posle je Siti uspeo da se prilagodi delom i zbog pada tempa tekme. Jbg nije stvarno igrati u tom up pace-u svih 90min. Tijago bi bas znacio za ovakvu tekmu, jer odlicno iznosi loptu i otpocinje napad pod pritiskom. Tu je Gini gresio. Bobi je morao da resi onu svoju prvu sansu na pocetku, lik je oduvek imao problem sa reazlizacijom, ipak problem je sto ne radi one druge stvari (kreiranje za saigrace, otvaranje prostora) zbog koji je bio jedan od najbitnijh igraca u prethodnim sezonama. Bojim se da problem nije psihicke prirode, kao da nema samopouzdanja. Inace i Sitizenu je nedostajalo par igraca, pre svih Kun, pa da ne zapevam mnogo zbog izostanaka igraca Redsa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ali ovo je bukvalno ono što se desi kad se praviš pametan, ostaviš ekipu sa 3 štopera, od kojih za Gomeza i Matipa znaš da ne mogu da izguraju dva meseca bez da se povrede, a ne celu sezonu.

 

Jedino dobro što može da se desi je da se konačno dovede još jedan kvalitetan štoper, ne za rotaciju, nego za startnih 11, uz Van Dajka, jer od Gomezove i Matipove sezone bez povreda nema ništa.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The Seventh Seal said:

 

 

Jedino dobro što može da se desi je da se konačno dovede još jedan kvalitetan štoper, ne za rotaciju, nego za startnih 11, uz Van Dajka, jer od Gomezove i Matipove sezone bez povreda nema ništa.

Jbg voleo bih da je tako. Ko zna kakav će VvD biti nakon oporavka. Tuga me hvata kada pomislim da možda neće biti isti igrač ili postati injury prone. 

 

I Klop i PL su uje ali stvari. Jirgen zbog nedovodjenja štopera, A PL zbog smanjenja izmena na moguće 3 a raspored nikada više nije bio prenatrpan. 

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je pod moranje da se dovede novi igrač. Bilo da Filips ili neko drugi iskoči, nema šanse da iskoči dovoljno da bude konstantan na nivou sezone i omogući osvajanje titule/trofeja.

 

Bilo bi glupo kockati se sa osvajanjem trofeja, jer po meni sa Tijagom i Jotom ovaj tim je najjači u PL. Naravno povreda Van Dajka je sjebala kalkulaciju prilično, ali kvalitetan novi igrač uz Gomez/Matip/Fabinjo tandem (kad su živi) bi mogao da odradi stvar. Sad je trenutak da se osvajaju pehari. 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Slazem se da je ovaj tim sa Tijagom i Jotom najjaci i da smo prvi favoriti za osvajanje bez obzira da ludake pozadi.

Ono sto mene brine je da mi ne mozemo dovesti sada neke mnogo bolje stopere od ove dece sto vec imamo i onda, da li se uopste isplati skupljati dokazane poluproizvode u timu dok Rhys i Billy imaju sansu da mozda izrastu u WC stopere i budu nam resenje za narednih 10+ godina. Tako da, kad je vec poterao maler let's win it with kids i da 2020. bude nasa 1995.

 

 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Darth Steva said:

Slazem se da je ovaj tim sa Tijagom i Jotom najjaci i da smo prvi favoriti za osvajanje bez obzira da ludake pozadi.

Ono sto mene brine je da mi ne mozemo dovesti sada neke mnogo bolje stopere od ove dece sto vec imamo i onda, da li se uopste isplati skupljati dokazane poluproizvode u timu dok Rhys i Billy imaju sansu da mozda izrastu u WC stopere i budu nam resenje za narednih 10+ godina. Tako da, kad je vec poterao maler let's win it with kids i da 2020. bude nasa 1995.

 

 

Pa moze Alaba. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darth Steva said:

 

Ti si bas optimistican :classic_biggrin:

Nema sanse da u januaru dovedemo igraca za neke pare kada ce u junu biti free a pogotovo sto mislim da nismo spremni da mu damo platu koju trazi i tako odmah postane najplaceniji igrac u timu.

Pa volimo ove igrace sto im istice ugovor. Ne bi bilo veliko obestecenje u januaru, problem bi bio sto bi Bajern verovatno hteo da ga zadrzi do kraja sezone. Poznato je da Bavarci ne trguju u zimskom prelaznom roku. Naravno problem bi bio i visoka plata. Neka se otvore Jenkiji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...