Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Bitna pobeda na tvrdom gostovanju. Uz malo sreće smo uspeli da ga zabijemo. Mora da bude bolja realizacija. 

 

Jesu li engleske sudije toliki dunsteri pa ne znaju da koriste var ili im var služi da potvrđuju odluke svojih kolega i tako prikrivaju njihove greške? 

 

Var se jedino primenjuje kod ofsajda. 

Link to comment
Share on other sites

Dobro je... ovo su ti mecevi gde smo ranije prosipali bodove.

Morali smo ranije da zatvorimo ovo ali sladje ovako. 😄 Mane me razocarao sa realizacijom dok za Salah nista novo.

 

@mr clutch

Mislim da su gledali var, video sam da je Tejlor pokazao rukom da se uspori izvodjenje auta. Dzabe var kad i dalje engleske sudije gledaju snimak.

Edited by Darth Steva
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Darth Steva said:

Mislim da su gledali var, video sam da je Tejlor pokazao rukom da se uspori izvodjenje auta. Dzabe var kad i dalje engleske sudije gledaju snimak.

Jesu gledali var. Ali mislim da sudije iz studija namerno ne menjaju odluku svojih kolega da im ne bi kvarili reputaciju i tako čuvaju ledja jedan drugom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moralo je jace, efiksnije...Everton polozio oruzje protiv Sitija, mada nije bilo tako jednostavno za Siti, bolji su u realizaciji a karamele su imale par prilika posle 2>1 da izjednace, na kraju, Sterling avetinja, potvrdio pobedu gradjana (3-1) koji su razbucali Votford u proslom kolu.

 

Kako sezona bude odmicala ako ne nabijemo razliku ne bi valjalo da budemo u ulozi zeca za smenu na vrhu.

Edited by Janne240
Link to comment
Share on other sites

Prosto neverovatan pad koncentracije koji je bio karakteristican za onaj stari Liverpul. Na kraju, dobro je da smo izvukli ovo jer da smo ostali bez 3 boda posle 3:0 to bi stvarno bio veliki udarac.

Sad pamet u glavu i neka sigurna 2:0 (1:0) pobeda za vikend.

Link to comment
Share on other sites

Iskrsle mi neke obaveze, pa sam se uključio tek od 70. minuta. Loodnica. 

 

Alison bi odbranio Madisonov šut, mada je i VVD mogao bolje da reaguje. Mane iskusno pao, jer je video da iz te situacije ne može da ga zabijemo iako izdrži kontakt na nogama. 

Link to comment
Share on other sites

Rekoh ortaku oko 70. minuta da ovo sve vise podseca na proslogodianji mec koji ce da ode u 1:1 i da opet nicim izazvanim izgubimo dva boda kuci. Srecom, oni se samoubise na kraju.

 

Deki legenda odigrao strasan mec dok je Mo iz meca u mec sve vise i vise ocajan.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ZiS said:

Ljudi, ovo mora biti " ta sezona" 😁


Mnogo znace poslednjih 6 bodova... ranije bi iz takve dve utakmice bilo maksimalno 2 boda a i da zanemarimo bodove, na psiholoskom planu ovo je strasan boost.


Da je bilo ko drugi umesto Pepa na klupi Sitija bukvalno bi se setali kroz ligu. Ovako, kako stvari stoje, opet ce trebati oko 100 bodova za titulu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo to...titule su u prethodnih 30 leta donosile bas ovakve utakmice...setimo se samo "Fergie time-a"...Samo nek traje ova serija, mislim da nam jedna pobeda protiv gradjana donosi toliko zeljenu titulu...

Link to comment
Share on other sites

Ima još dosta da se igra. Idemo meč po meč. Znamo da je City u stanju da veže 20 pobeda u nizu, pa nema opuštanja. City kuburi sa povredama, pa im neće biti lako u sledećim mečevima, iako imaju najdublji roster. 

 

Ovaj tim Redsa ima šampionski mentalitet, i uvek se igra do samog kraja. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...