Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

10 hours ago, Drug Crni said:

On jeste.
Novinari,urednici portala i njegovi hc fanovi nisu.

Dodatak postu: mislio sam na njegove militantne fanove..hard-core fanovi su drugo ipak..izvinjavam im se

Fanovi su često zaslijepljeni svojim idolom…pa umišljaju svašta…jednako kao što umišljaju i oni koji ne navijaju za njega pa mu pripisuju svašta. No fanovi su mnogo manje bitni. Naravno, principijelno se slažem sa konstatacijom. 
Slikovito i nažalost, novinarstvo je spalo ,jako često, prenošenje “stavova”( tviteraša, fejsbučara ili sličnog) likova sa 4 i po pratioca i jednim “lajkom”. I u mnogo  ozbiljnijim stvarima i temama je tako. E to je porazno. I nisu samo toaletoidi takvi, i ovi ozbiljni  

mediji se provale prenošenjem idiotluka. 

A Novak….šmekerski potez sa ovom kacigom …ništa manje nisam ni očekivao. 😉

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako znamo (a vrlo dobro znamo) da mu je Rim uvek bio najbitniji checkpoint za RG,mislim da i Novak i njegovi fanovi imaju razloga za brigu. Čak i ako ukalkulišem incident sa flašom..ako je to imalo uticaja na njegovu igru juče.

Link to comment
Share on other sites

Kad je već u Americi rekao da mu je glavni deo sezone od RG pa do Njujorka, bilo je i za očekivati da će uložiti minimum napora za prolećni deo sezone.

 

Takođe, smešno mi je malo što javnost upada malo u priču da je Novakovo vreme prošlo da su krenuli da ga poistovećuju sa Nadalom, pa čak i do toga da ga šalju u penziju sa njim.

 

Ne poštuju to da je Novak još uvek broj 1. Pravu sliku o Novaku je realno steći tek u Parizu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Srećan rođendan uz podsećanje na ovaj meč, veličanstvenu pobedu duha čoveka koji odbija da izgubi i kad je 99% ljudi bilo protiv njega.

Istinski šampion ❤️

 

 

  • Love 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
6 hours ago, Helena said:

Srećan rođendan uz podsećanje na ovaj meč, veličanstvenu pobedu duha čoveka koji odbija da izgubi i kad je 99% ljudi bilo protiv njega.

Istinski šampion ❤️

 

 

Pokazuje li ova gospoja i dan danas☝️, zna li se šta?

14 minutes ago, Helena said:

 

https://x.com/TennisTV/status/1793355396440068204t=e9kasvhrbNWKWucZaMNqag&s=19

 

 

Neće da mi se prikaže tvit, elem, torta na terenu za rođendan :ss:

Meni uopšte nije hteo ni da otvori tvit preko linka pa evo ovako.

Edited by Урош19
  • Love 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Helena said:

Srećan rođendan uz podsećanje na ovaj meč, veličanstvenu pobedu duha čoveka koji odbija da izgubi i kad je 99% ljudi bilo protiv njega.

Istinski šampion ❤️

 

 

Koliko volim ovu šmekersku proslavu preokreta, baš je holivudski odradio. 

 

A u pogledu vrišti - jači sam, čvršći sam, superiorniji od svih vas na gomili. Nema vam spasa, još ćete patiti crvi crvasti. Bog.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je jedan od omiljenih momenata u tom finalu kad je spasavao ko zna koju brejk loptu na mreži, da li na 11:11 ili malo ranije, i posle poena se okreće od mreže i smeška se u povratku. Viško je rekao nešto tipa on već zna da će da pobedi, samo nas troluje :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...