Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Posted (edited)

Gde to gledate, na ovim mojim hiljadu SK kanala ima od svega pomalo, Portugalski kup u bičvoleju, Egipatska liga u bocanju, ali zato nema Novaka!?:classic_ninja:

Edited by Elias
Link to comment
Share on other sites

Definitivno mu tri dobijena više nisu prednost u odnosu na dva kad se već posle par gemova muči ovako. Znala sam da će mu biti premalo takmičarskih mečeva da se dovede u formu za RG, sad je pitanje može li da ga Grič dovede u formu za posle RG. Živi bili pa videli :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Elias said:

Gde to gledate, na ovim mojim hiljadu SK kanala ima od svega pomalo, Portugalski kup u bičvoleju, Egipatska liga u bocanju, ali zato nema Novaka!?:classic_ninja:

 

https://cdn.livetv787.me/webplayer.php?t=ifr&c=2407682&lang=en&eid=209632523&lid=2407682&ci=3763&si=4

ja gledam na streamu, ali bezveze pališ. Nije ni trčao na nekoliko lopti u poslednjem gemu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/23/2024 at 3:17 PM, Howie Roseman said:

Solidan žrijeb za Noksu, od težih protivnika Musetti 3. kolo, Ruud četvrtfinale i Zverev ili Nadal polufinale.

 

Trenutno je Novak dobar žreb za druge..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Dusko said:

I onda u III setu reset

 

Izgledalo mi da je u trečem setu par poena odlučilo. Nerealan rezultat. Fizički je bio ok. Kao da nije bio 100% motivisan i da nije bio oduševljen idejom da bude obevezan i sutra pa da ga zarobi neki rain delay u Ženevi. Kao da se zadovoljio time što je uspeo da premosti problem koji je imao u prvom setu i rekao sebi, sad možemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Iskreno rečeno ne bi ni valjalo da izgubi od Ruda drugi put zaredom sad kad mu je u žrebu. Doduše ne verujem da je to uticalo na ishod ovde, niti da će mu pomoći u Parizu, ali ajde neka svetla strana da se nađe.

E da, i dobio je tortu na terenu, sreća da taj meč nije izgubio :classic_biggrin:

Edited by alcesta
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Elias said:

Gde to gledate, na ovim mojim hiljadu SK kanala ima od svega pomalo, Portugalski kup u bičvoleju, Egipatska liga u bocanju, ali zato nema Novaka!?:classic_ninja:

 

Bilo na Nova Sportu. Mada mozda i bolje sto nisi gledao, da sacuvas zivce za RG.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Polivalentni Stevica said:

Izgleda da je Zimonjić otpao iz Novakovog tima.

 

Ne bi me iznenadilo da se Vajda vrati.

Molim Boga da se Vajda vrati.

U međuvremenu 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

...i to sujevernom :classic_laugh:

Uz ovu obleku idu crvene čarape, on se vratio na bele.

Neešto slično je bilo i sa plavom opremom, pa je i tamo bio izbacio plave čarape :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Opet je oborio rekord, odigrao je najkasnije završen meč na RG. Što se mene tiče, takve rekorde ne mora da postavlja :classic_rolleyes:

In other news, još jedna pobeda i preteći će Feda po broju pobeda na slemovima.

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...