Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Mannarino takodje vrlo podrzava Novaka, a citam da je jedan od najvatrenijih branitelja Novaka Mac Enroo.

Jedan interesantna stvar koja se provlaci u mnogo tekstova je uloga Tiley u svemu a pogotovo to sto sada totalno cuti o svemu. Zna se da je on taj koji je sve uradio i trudio se iz sve snage da privoli Novaka i da  mu omoguci da dodje, on je bio taj koji je komunicirao u vezi medicinskih izuzeca itd, da nije bilo njegovog silnog truda oko Novakovog dolaska Novak ne bi dosao jer je njegova prvobitna ideja da dodje uz karantin bila ponistena, katantin je prestao da bude opcija. Pitanje koje se postavlja cesto je : da li je on to radio jer je iskreno zeleo da Novak nastupi ili ga je mamio u zamku? Zasto u zamku - zato sto je on u biznisu sa Federerom i Nadalom a sa Novakom nije. 

Jedan od tekstova na temu mannarinove podrske a pominje se i pitanje uloge Tiley.

 

https://www.20minutes.fr/sport/tennis/3218359-20220117-open-australie-mannarino-soutient-djokovic-charge-federation-australienne-tennis

Link to comment
Share on other sites

Imala je i te kako veze, eno i Novakova izjava na onoj drugoj temi, ali mislim da nema potrebe da pišemo na nekoliko mesta iste stvari.

3 minutes ago, ciao said:

Mannarino takodje vrlo podrzava Novaka, a citam da je jedan od najvatrenijih branitelja Novaka Mac Enroo.

Jedan interesantna stvar koja se provlaci u mnogo tekstova je uloga Tiley u svemu a pogotovo to sto sada totalno cuti o svemu. Zna se da je on taj koji je sve uradio i trudio se iz sve snage da privoli Novaka i da  mu omoguci da dodje, on je bio taj koji je komunicirao u vezi medicinskih izuzeca itd, da nije bilo njegovog silnog truda oko Novakovog dolaska Novak ne bi dosao jer je njegova prvobitna ideja da dodje uz karantin bila ponistena, katantin je prestao da bude opcija. Pitanje koje se postavlja cesto je : da li je on to radio jer je iskreno zeleo da Novak nastupi ili ga je mamio u zamku? Zasto u zamku - zato sto je on u biznisu sa Federerom i Nadalom a sa Novakom nije. 

Jedan od tekstova na temu mannarinove podrske a pominje se i pitanje uloge Tiley.

 

https://www.20minutes.fr/sport/tennis/3218359-20220117-open-australie-mannarino-soutient-djokovic-charge-federation-australienne-tennis

Pa Tajli će sad ili da izvisi ili da se pritaji posle svega ovoga. Nema potrebe za neke teorije zavere, jasno je koliko Novak znači za AO, posebno još kad da je došlo i do meča s Rafom. Plus da je tamo osvojio jubilarni AO i broj 21, kakva reklama za turnir.

Nije Tajli sigurno namerno njega saplitao, na kraju krajeva znači mu njegova koža više od Fedala. Da nije toliko želeo da Novaka nekako dovuče, većina ovoga se ne bi morala desiti.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I ja sam to do sada mislila, medjutim ima jako mnogo tekstova na tu temu, da ga je Tajli navukao namerno, nije mu davao dobre informacije, obecavao mu nesto sto nije trebalo i mogao da mu obeca itd. Ako Tajli bude postao uskoro novi direktor svetskog tenisa, revidiracu pocetnu misao da je Tajli tu izgubio koliko i Novak i da se najiskrenije trudio 

7 minutes ago, alcesta said:

.

Pa Tajli će sad ili da izvisi ili da se pritaji posle svega ovoga. Nema potrebe za neke teorije zavere, jasno je koliko Novak znači za AO, posebno još kad da je došlo i do meča s Rafom. Plus da je tamo osvojio jubilarni AO i broj 21, kakva reklama za turnir.

Nije Tajli sigurno namerno njega saplitao, na kraju krajeva znači mu njegova koža više od Fedala. Da nije toliko želeo da Novaka nekako dovuče, većina ovoga se ne bi morala desiti.

 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, vanjabarsa said:

kakvi su uopste ugovori gs turnira sa atp, teniskim savezima,drzavnim institucijama ...... jel imaju neko ogranicenje sto se godina odrzavanja tice ?

Mislim da AO ima licencu na bar još 15 godina, čini mi se da sam negde videla do 2039, ali ne ide mi dobro pamćenje brojeva :classic_biggrin:

Ako je to ono što pitaš, nisam sigurna da sam razumela.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/17/2022 at 1:33 PM, Stiletto87 said:

 

Pa isto je bilo i pred AO, obavezna vakcina i tačka.

 

Mnogo bi to bilo super, evo, pošteno za sve, jasna pravila, aj sad da gledamo RG.

 

Možda (baš mnogo) grešim, ali, aj u 100 marke da će organizatori isto, sve isto durade ko i AO da i nevakcinisani Noksa učestvuje.

 

Ne sporim da će francuska država, u tom zamišljenom scenariju, sigurno da ispadne ozbiljnija od Ozija (mislim haha, to je kao pa mnogo teško).

 

 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, stray_cat said:

 

Pa isto je bilo i pred AO, obavezna vakcina i tačka.

 

Mnogo bi to bilo super, evo, pošteno za sve, jasna pravila, aj sad da gledamo RG.

 

Možda (baš mnogo) grešim, ali, aj u 100 marke da će organizatori isto, sve isto durade ko i AO da i nevakcinisani Noksa učestvuje.

 

Ne sporim da će francuska država, u tom zamišljenom scenariju, sigurno da ispadne ozbiljnija od Ozija (mislim haha, to je kao pa mnogo teško).

 

 

Pre deset dana je bilo ovo  od strane iste osobe : tj Novak ce eksplicitno moci da igra jer je biti napravljen mehur

https://www.eurosport.fr/tennis/pour-roxana-maracineanu-le-systeme-de-bulle-sanitaire-permettra-a-novak-djokovic-de-jouer-en-france_sto8696486/story.shtml

 

Danas je odluka da ce odluciti u roku od nedelju dana koji su uslovi, ali ocekuje se da ce biti sigurno uz pass vaccinal a po  sadasnjim pravilima necije zarazavanje tokom poslednjih sest meseci daje pravo na pass vaccinal 

 

A do RG a ima jos meseci i meseci ko zna sta ce jos biti, kazu da ce sto dana pred RG da fiksiraju zbog igraca a do tada ce se promeniti ko zna vise puta, tako da kuliranje na temu RG a mislim da je jedino racionalno

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stray_cat said:

 

Pa isto je bilo i pred AO, obavezna vakcina i tačka.

 

Mnogo bi to bilo super, evo, pošteno za sve, jasna pravila, aj sad da gledamo RG.

 

Možda (baš mnogo) grešim, ali, aj u 100 marke da će organizatori isto, sve isto durade ko i AO da i nevakcinisani Noksa učestvuje.

 

Ne sporim da će francuska država, u tom zamišljenom scenariju, sigurno da ispadne ozbiljnija od Ozija (mislim haha, to je kao pa mnogo teško).

 

 

Nije problem koje god uslove na kraju da postave, samo da to kažu na vreme, da bude jasno, nedvosmisleno i da tome ostanu dosledni do kraja. Da se ne blamiraju kao Australijanci.

A Novak ako ispuni uslove, igraće, ako ih ne ispuni, neće.

 

Po mom mišljenju je i glupo insistiranje na vakcinaciji za učešće na turniru. Negativan PCR test i mehur su sasvim dovoljni.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sada bi, od mene, mnogo veći ljubitelji belog sporta otkucali treba uživati u igri, nebitno je ko igra, najinteresantniji su mečevi uvodnih kola na slemu, najveća borba i fajt, itditd. Mislim, tačno, sve tačno, ali... (organizaciono) propustiti potencijalno finale koje bi u direktnom okršaju odlučilo ko uzima 21. slem, mislim alo, alo!?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, alcesta said:

eno i Novakova izjava na onoj drugoj temi, ali mislim da nema potrebe da pišemo na nekoliko mesta iste stvari.

 

Zahvaljujem. :classic_smile:

 

Ako se nastavi ovo paralelno pisanje, a traženo je od modova da se splituje na dve teme, biće brisanja i radiće prutić. :please:

 

Par postova prebačeno na Mamu a Meklišin post na Pitanja & Probleme.

Edited by Neme
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, wwww said:

c, c, c, provociras, je li? :mad:

 

:classic_biggrin:

 

kazu da su to slike od ranije (pominju Irineja, a on je valjda pokojni)

 

Pa malo, davno nisam :innocent:

 

Nisam citala sve komentare, moguce da je staro onda, ali ona slika sa Kališa je danasnja

Link to comment
Share on other sites

Verovatno jeste, prošle ili pretprošle godine je bilo da je uložio u pronalazak leka za koronu na prirodnoj bazi jer mu je neki "stručnjak" objasnio da ima dobre rezultate u najavi :classic_rolleyes: bile su i slike s nekakvih plantaža što mu je dotični pokazivao, zaboravila sam čega tačno i gde.

Ne sećam se je li već pre toga imao tu ideju ili je pandemija pogurala, pošto čim krenu takve priče dobijam transfer blama i ne pratim dalje.

Link to comment
Share on other sites

dobroooo, ima para pa moze da ulaze u pronalaske na prirodnoj bazi  ......

 

nego, bilo bi lepo kad bi organizatori i vlade lepo nabrojali indikacije : konkretno a ne okruglo pa na cose, da bi ljudi znali sta im je ciniti.mada, samo njih nekoliko nije primilo vakciju pa neka novak nalazi sebe :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ok...verovatno Novaku pre AO nije smetalo da bude u manjini po ovom pitanju, tačnije jedan od 5 nevakcinisanih tenisera iz prvih 100. Ali ako cele sezone ostanu ova pravila, samo jedan od tih 95 tenisera imaće priliku da osvoji dvadeset i prvi GS...a sledeće sezone verovatno i dvadeset i drugi. Znači sve je do prioriteta.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...