Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Ne mora ništa da znači, on se tako ponaša već godinu dana, kao da korona ne postoji. Tim tempom pitanje je vremena kad će nešto zakačiti, čak i ako je vakcinisan. Ja se ne mogu načuditi kako dosad nije.

U svakom slučaju moglo bi se lako desiti da više i ne zavisi od njega hoće li putovati ili ne u Australiju, ako virus "natempira" u pravo vreme :classic_rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, alcesta said:

Ne mora ništa da znači, on se tako ponaša već godinu dana, kao da korona ne postoji. Tim tempom pitanje je vremena kad će nešto zakačiti, čak i ako je vakcinisan. Ja se ne mogu načuditi kako dosad nije.

U svakom slučaju moglo bi se lako desiti da više i ne zavisi od njega hoće li putovati ili ne u Australiju, ako virus "natempira" u pravo vreme :classic_rolleyes:

Jedino objasnjenje koje ja imam je da je on napravio antitela onda kad je bio fasovao koronu i od onda ih "odrzava" bas tim grljenjem i slicno

Sad sa ovim slucajem da kazem, on bi u Australiji morao u karantin kao bliski kontakt, koliko dana? desetak? Kad on bese treba da krene na put ako bude kretao?

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, ciao said:

Jedino objasnjenje koje ja imam je da je on napravio antitela onda kad je bio fasovao koronu i od onda ih "odrzava" bas tim grljenjem i slicno

Sad sa ovim slucajem da kazem, on bi u Australiji morao u karantin kao bliski kontakt, koliko dana? desetak? Kad on bese treba da krene na put ako bude kretao?

Sad, bliski kontakt? 10sekundi koliko se slikao sa ovim. 

Bliskiji mi je bio kontakt sa Miroticem, izgrlil se, razmenuli par zavodljivih pogleda :classic_biggrin:

Edited by Tomiprunet
Link to comment
Share on other sites

"Nije isto kada sneg pada i kada ne pada."

 

U stilu književnika Gorana Vesića, da se nadovežem sasvim alanfordovskom mudrošću. Sada je već posve jasno da se Đoković ili vakcinisan ili nije. 

 

Ozbiljno, očito je od ranijeg odlaska i Sidnej radi ATP kupa odustao. Jer bi već trebao biti tamo radi karantina. Dakle, ili se bocnuo (manja verovatnoća) ili će kompletno odustati od puta za Down Under. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

"Nije isto kada sneg pada i kada ne pada."

 

U stilu književnika Gorana Vesića, da se nadovežem sasvim alanfordovskom mudrošću. Sada je već posve jasno da se Đoković ili vakcinisan ili nije. 

 

Ozbiljno, očito je od ranijeg odlaska i Sidnej radi ATP kupa odustao. Jer bi već trebao biti tamo radi karantina. Dakle, ili se bocnuo (manja verovatnoća) ili će kompletno odustati od puta za Down Under. 

Novak verovatno temeljno priprema obimnu medicinsku dokumentaciju da bi prosao sva tri kruga procene kod tih silnih lekarskih komisija u zemlji kengura ...........................  😄. .................. i usput povecava titar antitela druzenjem sa bulumentom iz sveta sporta a i sire ...................................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da mozemo da otpisemo AO sto se Novaka tice, pretpostavljam da Novak nije hteo da trazi izuzece a ovi nisu hteli da mu kazu da moze ako ne trazi, i pretpostavljam da je najnesrecniji Tili jer ode dosta love niz vodu, najsrecniji fed fanovi, Novak jos uvek nece da pretekne fedal a Novakovi fanovi kako ko. Licno mislim da je malo besmisleno od strane AO insistirati na vakcini u periodu kada omicron i ne pravi razliku da li je neko vakcinisan ili nije i postaje sve jasnije da najbolju zastitu daje prelezani covid takoreci bez obzira kada, a sem toga i testovi postoje, ali ajde. Zao mi je ali ne mnogo, bice prilike za Novaka, njegov izbor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam ko ce biti najsrecniji ali znam ko ce biti najnesrecniji, posebno kad turnir polako zalaufa, a ti si naviknut da ustanes u pola 5 u to doba godine,🙁 pa vidis neko poput Rubleva ili Ruda duboko u drugoj nedelji turnira, Zvereva ili Medvedeva kako osvajaju bez prolivene kapi znoja, ili ubedljivo najlosija doomsday varijanta, Rafinjo osvaja sa nekim ultra cakewalk-om ala USO 2019. (U ovoj zadnjoj varijanti bice puno resentmenta cak i kod najvecih cuvara vatre. 😀)  

 

Iskreno, sa cisto sportske strane, AO je njegov turnir, njegovo igraliste, nije ovo turnir koji osvaja jednom u 5-6 godina, pa da kazemo OK nema veze, ovo je zadnji Slem koji bi trebalo propustiti, siguran sam da Federer nikad ne bi propustio Wim, niti Nadal RG, da bice jos sanse sigurno, ali godine su vec ozbiljne, a vakcina najverovatnije bice preduslov za ucesce i na ostalim turnirima. Naravno njegova odluka, kako god odlucio, licno bicu razocaran ako ne igra, ali sta da se radi.  

Edited by Elias
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...