Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

29 minutes ago, Indig0 said:

Jel se promenila prica? Jel Nadal eventualnom sutrasnjom pobedom postaje goat?

 

Pitam posto se govorilo nesto o estetici i popularnosti i da broj slemova nema veze sa goat pricom.

 

Sada vec vidim da nije tako. 😂

Po meni postaje i svaka mu cast ako osvoji. Bice goat sa malom zvezdicom ali GOAT

uz nadu da ce uskoro prvo deliti GOAT titulu a posle i predati nekom drugom ko ce ga preteci po broju slemova :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

A opet bez tog mentaliteta i zadrtosti ne bi verovatno bio ni blizu ovome...

Šta da se radi, nadam se da je gledao ovo danas, pa ako ga puste na RG treba tri mečke još da rodi da prvo pobedi ko zna koga ako stigne do Rafe uopšte. Sam pao sam se ubio.

Link to comment
Share on other sites

na RG nece moci bez vakcine. prosto jer ce mu "isteci vazenje" poslednje zaraze, a 3. put nema sasnse da se zarazi.

Tako da sad ima da prelomi: hoce li da okaci reket o klin ili da uzme vakcinu.

A bice zanimljivo i sta ce imati da kaze sad kad se AO zavrsio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Elias said:

Ali kakav debakl za Djokovica na svim poljima za ovih mesec dana. Jbt Ne pamtim ovakvo nesto u sportu. Jos od onog njegovog dolaska u Australiji, pa sve do ishoda finala AOa. Neverovatno...

Upravo tako..ogromni skandal AUS vlasti i velika nepromisljenost i nepostenost Djokovica

8 minutes ago, wwww said:

na RG nece moci bez vakcine. prosto jer ce mu "isteci vazenje" poslednje zaraze, a 3. put nema sasnse da se zarazi.

Tako da sad ima da prelomi: hoce li da okaci reket o klin ili da uzme vakcinu.

A bice zanimljivo i sta ce imati da kaze sad kad se AO zavrsio.

jason-momoa-folding-chair.gif

Link to comment
Share on other sites

Mislim da I najveci cuvari vatre su uveliko umorni od ovih prica oko njegovog vakcinalnog/kovid statusa. Dali ce imati pravo da igra na RGu ne znam, a bogami I ne zanima me nesto previse nakon ovog fijaska u Australiji, steta je vec napravljena.  Dok drugi pobedjuju u velikim mecevima, osvajaju Slemove I druge vazne turnire, mi se ovde ubismo od pricanja  oko vakcina, PCR testova, izuzeca, kovid zakona u razlicitim drzavama I sta vec ne. Pa jbt...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaki objektivan pratilac sporta ce vremenom shvatiti da je Goat trka zavrsena sa krajem 2021 godine. 

 

Prvi i osnovni uslov sporta jeste fer plej i odsustvo diskriminacije, koja je nazalost u ovoj godini pocela da se manifestuje i to ne samo u sportu, tako da sve price o rekordima treba suspendovati.

 

32 minutes ago, Elias said:

.....Dok drugi pobedjuju u velikim mecevima, osvajaju Slemove I druge vazne turnire, mi se ovde ubismo od pricanja  oko vakcina, PCR testova, izuzeca, kovid zakona u razlicitim drzavama I sta vec ne. Pa jbt...

 

I ranije su drugi osvajali Slemove, i pobedjivali dok su forumasi pricali i raspredali o raznoraznim temama. Ne vidim da specijalno ova tema nesto bitno menja sustinu toga sto si izrekao. 

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao i ranije svako ce po svom nahodjenju donositi takvo misljenje. Ova titula po meni igra vrlo malu rolu u toj prici jer teniski kriterijumi nisu bili predominantni koji su odlucili pobednika. Ne samo ja mnogi ce imati tu ogradu i ono 'ali'. Sloboda da se Australiji da diskreciono pravo da neteniskim kriterijumima i na neprofesionalan nacin organizuje turnir ovakvog znacaja su doneli posledicu da Goat trka od 2022 bude neregularna. Nije samo Novak ostecen vec tenis kao sport u celini. 

Link to comment
Share on other sites

Šta god ko danas o tome mislio, jednog dana kad svi budu u penziji gledaće se samo ko je šta osvojio. Koga danas briga zašto teniseri nekad nisu putovali u Australiju ili zašto Lejver nije tolike godine mogao da igra slemove? Isto tako u budućnosti neće biti bitno ko je imao kakve principe i koga je publika više volela. Ako Novak ne bude igrao zbog vakcine to mu neće biti nikakva olakšavajuća okolnost. Ako će da se drži principa i neće mu smetati da gleda sa strane kako ga Rafa pretiče, njegova stvar. A znamo svi da će mu smetati, i to mnogo.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nesto ponovo optimista povodom Novakovog igranja na RG, jednostavno ne mogu da zamislim da francuzi nece dozvoliti Pjer-Ug Herbertu da igra na RG u to mi je stvarno nezamislivo. A on mi izgleda cak odlucniji u  nevakcinisanju od Novaka

Link to comment
Share on other sites

Jaoj,ciao,ti si stvarno Himalaja optimizma prema Novaku..:classic_biggrin:..kao da je Erber ne-znam-koliko bitan igrac,da bi se zbog njega Francuzi cimali i zakrivljavali pravila..jednostavno, ne verujem..

Gledajuci danasnji maraton,a polako se odmicuci od njega,vec sada mogu da kazem koliko je Novak zaista postao mentalna zver..videli smo kako se danas Medvedev potpuno pogubio u obracunu sa gledalistem,pa i sudijom..pa cak i samo-ubio..a Novak se punu dekadu rvao sa onom dvojicom,njihovim razularenim fanovima,medijima, neprijatnim novinarskim pitanjima..i usput obarao rekorde i pomerao granice.

Eto,Novak je bio mentalna gromada,a ciao je gromada vecitog i neprolaznog optimizma. :thumbup:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drug Crni said:

Jaoj,ciao,ti si stvarno Himalaja optimizma prema Novaku..:classic_biggrin:..kao da je Erber ne-znam-koliko bitan igrac,da bi se zbog njega Francuzi cimali i zakrivljavali pravila..jednostavno, ne verujem..

Gledajuci danasnji maraton,a polako se odmicuci od njega,vec sada mogu da kazem koliko je Novak zaista postao mentalna zver..videli smo kako se danas Medvedev potpuno pogubio u obracunu sa gledalistem,pa i sudijom..pa cak i samo-ubio..a Novak se punu dekadu rvao sa onom dvojicom,njihovim razularenim fanovima,medijima, neprijatnim novinarskim pitanjima..i usput obarao rekorde i pomerao granice.

Eto,Novak je bio mentalna gromada,a ciao je gromada vecitog i neprolaznog optimizma. :thumbup:

Za francuze jeste Herbert vazan igrac, on je osvojio zlatnu medalju u dublu na OI, osvojio je Bercy u dublu i izabran je ove tj prethodne godine za omiljenog sportistu (ne tenisera nego sportistu) francuske - pa ti reci da je nevazan, tebi jeste ali francuzima je vazan

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno je prerano sad da se zna šta će Francuzi da traže za 3-4 meseca, pojma nemamo kako će se pandemija razvijati i koji će soj tada biti aktuelan. Nema smisla lupati glavu oko toga. 

Šta god ispalo na kraju, nije za Novaka loše da misli da neće moći da igra bez vakcine, možda ga to pogura u pravom smeru. A ako ne, ne znam zašto bih se ja nervirala ako već on ima druge prioritete.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...