Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Quote

"Pošto se nisam oglašavao u javnosti, ovo je prvi put, molim novinare za strpljenje, jer ću u narednih sedam do deset dana se podrobnije oglasiti o svemu što se dešavalo na Australijan openu", najavio je Đoković i završio obraćanje.

tik tak, tik tak...

Link to comment
Share on other sites

A sta ste ocekivali? Da izadje i kaze Vucicu pederu? Mislite da mu nije pomogla njegova intervencija oko tretmana u Australiji? Bilo koji predsednik na njegovom mestu bi ucinio isto. A da ste vi bili na Novakovom mestu isto tako bi se zahvalili predsedniku. 

Ne verujem da ce ova konferencija nesto bitnije da promeni po pitanju glasackog tela, ko je glasao za Vucka ranije glasace i sad, a ko nije ostace kod kuce kao i prosli put... 

Oterao vam je Rio Tinta sta jos hocete od njega? Daj bre organizujte se i srusite sami sizoja! 

Link to comment
Share on other sites

Mnogo ga volim, ali on kao da je drogiran u poslednje vreme. Verujem da pojma nema kakvo je raspolozenje ovde prema ovom kretenu, verujem da ne zna sta kreten sve radi ovde. Pa neka ga neko savetuje, neka mu neko pomogne da progleda. A ko da mu otvori oci? Jelena koja juri leptire ko zna gde ili mozda negde razgovara sa baobabom.

Da li je mogao ovo da izbegne? Da ima grama mozga, tj nekog kasvetnog savetnika, zabio bi se u taj Monako i ne bi mrdao.

Ponasanje strvinske vlasti u vreme njegovog bitisanja u Australiji je bilo prilicno hladno. Izjava Čaleta i jos neke stvari su pokazale da je njima vise stalo do onog kosarkasa siledzije za koga su platili milonče, nego za Novaka. Mozda su ti signali, uz ko zna sta jos, doprineli ovome danas. Mnogi nisu svesni sta sve ova banda moze da uradi, koga moze sve da proguta mrak ako im nije po volji. Njih uopste ne zanima o kome je reč, makar to bio i Novak.

Idemo po 21. slem, pre toga na špricung. A ovo danas, jbg.

Link to comment
Share on other sites

Novak Đoković na terenu je jedna fantastična i pozitivna priča, van terena sasvim druga. "Vođa slobodarskog sveta" u društvu jednog autokrate.

A prethodnih dana bacalo se drvlje i kamenje na licemernog Nadala.

Interes je većini ljudi na prvom mestu, bez obzira da li imaju 200 miliona ili 200 dolara.

 

 

Link to comment
Share on other sites

"Hvala na toploj dobrodošlici, želeo sam da se vidim sa vama pre svega kao građanin Srbije, imao sam potrebu da se zahvalim, kao predsednik ste mi pružili veliku podršku, kao i sve institucije državne. Za vreme nemilih događaja, iako sam bio sam u pritvoru, suočen sa mnogo problema i izazova, nisam se osećao usamljeno. Imao sam podršku, familije, naroda, ljudi iz regiona, sveta, svi su pokušavali da se javno ili lično nađu, da olakšaju boravak tamo. Boravak je u najmanju ruku bio neočekivan. Vi kao predsednik i država uopšte niste imali obavezu da pružite podršku kakvu ste pružili niti se to podrazumeva, ali želim da znate da lično osećam veliku zahvalnost jer ste stali iza mene."

 

"Doveli ste sebe u kompromitujuću poziciju na međunarodnom nivou, zbog toga sam izuzetno zahvalan i kao što rekoh, to se ne podrazumeva, to se ceni i poštuje. Kao čovek, građanin Srbije i sportista ću dugo to pamtiti. Moja veza sa Srbijom jača iz dana u dan, ono što me je zateklo u Australiji čini da će ta veza biti takva doveka i zaista iz srca hvala svima."

---

Izgleda da sam nepopravljivo subjektivan, jbg: ne vidim šta je loše uradio ili rekao Noksa, zahvalio se Šizoju na podršci dok su ga Oziji tretirali ko imigranta bez pasoša.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Samo još jedna od raznih stvari u kojima se ne slažem sa Novakom (verovanje šarlatanima, nevakcinisanje, veganstvo, odnos prema neprijateljskoj publici, navijanje za Hrvatsku u fudbalu...), koja apsolutno neće umanjiti njegovu veličinu, ni divljenje njemu moje i većine njegovih navijača.

 

Što se kampanje tiče, ona još zvanično nije počela, a kako je Vučko u kampanji 365 dana u godini, može se raći i da je svako ko je ikada razgovarao sa njim, učestvovao u kampanji.

 

Na Noletu je sada da se konačno vakciniše i skine tu brigu sa vrata  i razmišlja samo o tenisu, da se vrati u velikom stilu i porobi sve rekorde do kraja karijere.

Edited by Stiletto87
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Zahvaljujem se na gostoprimstvu, želeo sam da se vidim s Vama, osetio sam potrebu da Vam zahvalim na podršci koju ste mi pružili za vreme nemilih događaja u Australiji. Iako sam bio sam u pritvoru, imao sam veliku podršku porodice, familije, čitavog naroda srpskog, dobronamernih ljudi iz regiona, sveta...Svi su se javljali i pokušavali da mi na neki način olakšaju boravak u Australiji koji je u najmanju ruku bio neočekivan", kazao je Đoković.

 

povraćkica jaka

 

osetio je želju da s vidi s Njim, da mu se lično zahvali, možda i da mu popuši nakon konferencije

 

ja razumem da kad uđe Vučić u avion fudbalske reprezentacije, da kad se osvoji neka medalja, da mora padne slikanje, zahvaljivanje itd., to je neko nužno zlo (i to pričam ko god da je na vlasti, to neko grebanje za poene)

 

progutao bih čak i da je uzeo zlato na OI pa ovde išao na prijem, iako realno on ima slobodu da to na kulturan način odbije

 

ali ovo ničim izazvano sastajanje i pristanak da diže rejting ovom psihopati dva meseca pred izbore, e pa za to nek ga duva

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Milica said:

A sta ste ocekivali? Da izadje i kaze Vucicu pederu? Mislite da mu nije pomogla njegova intervencija oko tretmana u Australiji? Bilo koji predsednik na njegovom mestu bi ucinio isto. A da ste vi bili na Novakovom mestu isto tako bi se zahvalili predsedniku. 

Ne verujem da ce ova konferencija nesto bitnije da promeni po pitanju glasackog tela, ko je glasao za Vucka ranije glasace i sad, a ko nije ostace kod kuce kao i prosli put... 

Oterao vam je Rio Tinta sta jos hocete od njega? Daj bre organizujte se i srusite sami sizoja! 

Za glasanje je tačno. Oni koje je fascinirala prica o ekonomskom tigru, vozovima koji idu 300 na sat, letecim automobilima i slicnim budalastinama, vec su odlucili. Tesko da ima nekog ko ce zbog Novaka da da glas Vucicu.

1 minute ago, djole said:

 

povraćkica jaka

 

osetio je želju da s vidi s Njim, da mu se lično zahvali, možda i da mu popuši nakon konferencije

 

ja razumem da kad uđe Vučić u avion fudbalske reprezentacije, da kad se osvoji neka medalja, da mora padne slikanje, zahvaljivanje itd., to je neko nužno zlo (i to pričam ko god da je na vlasti, to neko grebanje za poene)

 

progutao bih čak i da je uzeo zlato na OI pa ovde išao na prijem, iako realno on ima slobodu da to na kulturan način odbije

 

ali ovo ničim izazvano sastajanje i pristanak da diže rejting ovom psihopati dva meseca pred izbore, e pa za to nek ga duva

Uopste ne bih iskljucio mogucnost da je bilo nekih pretnji i da je to morao da uradi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, berti said:

Verujem da pojma nema kakvo je raspolozenje ovde prema ovom kretenu, verujem da ne zna sta kreten sve radi ovde.

Koliko god da mi je odvratno ovo danas, nekad kad čitam postove na ovom forumu čini mi se da ljudi žive u nekom svom oblaku. Kakvo je to raspoloženje prema Vučiću "ovde" i koliko je veliko to ovde? Krug dvojke? Beograd sa periferijom? Koliki deo Srbije? Pa neće biti da toliku većinu na izborima svaki put samo krade, neko valjda i glasa za njega.

Mislim, rekao bi čovek cela Srbija mrzi Vučića, evo sad će ga skinuti, samo što nisu...

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:

Uopste ne bih iskljucio mogucnost da je bilo nekih pretnji i da je to morao da uradi.

 

pretnji? kojih pretnji? pretnje je mogao da dobije samo ako je muljao/mulja nešto s njima

 

u kom slučaju opet može da ga duva

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Koliko god da mi je odvratno ovo danas, nekad kad čitam postove na ovom forumu čini mi se da ljudi žive u nekom svom oblaku. Kakvo je to raspoloženje prema Vučiću "ovde" i koliko je veliko to ovde? Krig dvojke? Beograd sa periferijom? Koliki deo Srbije? Pa neće biti da toliku većinu na izborima svaki put samo krade, neko valjda i glasa za njega.

Mislim, rekao bi čovek cela Srbija mrzi Vučića, evo sad će ga skinuti, samo što nisu...

Raspolozenje je isto kao 2000. prema Milosevicu. Ljudi su vecinski ogorceni i on samo razbojnistvom moze da dobije izbore. Ukoliko bude prave kontrole svuda, on pada.

Nije to krug dvojke, vec velika vecina mislećih ljudi. Ne onih koji misle da je Vucic napravio vakcinu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, djole said:

 

pretnji? kojih pretnji? pretnje je mogao da dobije samo ako je muljao/mulja nešto s njima

 

u kom slučaju opet može da ga duva

Pricao je skoro Milan Protic sta je sve dozivljavala njegova porodica devedesetih od Milosevicevog rezima. A on nije muljao sa njima, vec im bio neprijatelj. 

Ova vlast je jos gora jer neprijateljem smatra svakog ko nije sa njima. I na sve su spremni. 

Ne znam da li ima toga, verovatnije da nema. Samo ne bih iskljucio i to.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Pricao je skoro Milan Protic sta je sve dozivljavala njegova porodica devedesetih od Milosevicevog rezima. A on nije muljao sa njima, vec im bio neprijatelj. 

Ova vlast je jos gora jer neprijateljem smatra svakog ko nije sa njima. I na sve su spremni. 

Ne znam da li ima toga, verovatnije da nema. Samo ne bih iskljucio i to.

Da, to su baš stvari za poređenje. Nemojte molim vas, smešno je. Mislim da ni vi ne verujete u to.

Link to comment
Share on other sites

@alcesta, postoje ozbiljne indicije (podelili klincima po 100 evra uz indirektnu (ili direktnu, ne znam jer ne pratim) poruku, biće još 100 ako pobedim, penzosima će za par dana po 170 evrića), da, možda, Šizoje i ne dobije u prvom krugu, ali za tako nešto, mora opozicija dorganizuje kontrolu svih biračkih mesta, znači slaba vajda. Ono što mogu da pokriju, najiskrenije se nadam da su makar za to sposobni, to je da pokriju Beograd.

 

Edited by stray_cat
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je sasvim moguće da on stvarno oseća obavezu da se oduži za "pomoć" u Australiji, ko zna kako mu je to predstavljeno, da su ga izvukli iz zatvora maltene, ali kad ne živiš u Srbiji i ne čitaš svakodnevno Vučićeve monologe o njegovim junačkim delima, a onda te predsednik države zove telefonom u takvoj situaciji, verovatno si zahvalan što se toliko trude oko tebe.

Nije mi utisak bolji zbog toga, ali mislim da je sasvim moguće. Novak je od decembra već pokazao da mu rasuđivanje nije jača strana, blago rečeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, je li vi mislite da je bilo i 0,1% sanse da ne dodje do ovog susreta, uzimajuci u obzir prirodu vladajuceg rezima, dolazece izbore, a i prethodne dogadjaje?

Australijski politicari su ga iskoristili za svoju predizbornu kampanju, a ovi u Srbiji nece? Ma daaaa.... :classic_rolleyes:

 

Obzirom na to da ocigledno Novak po zavrsetku karijere namerava da zivi u Srbiji, da tu pravi neki biznis (oko akademije), da po svemu vidjenom otac vec spada u naprednjacku masu (nemam pojma da li je clan ili neki funkcioner, ali retorika je ta), da nije uzeo pasos neke druge zemlje pa da time ima neku odstupnicu - druga opcija i nije postojala.

Kako i zasto je sebe doveo u ovu poziciju, da bude uvucen u politiku iako kaze da zeli da bude apolitican :classic_rolleyes: - to je sasvim druga prica.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

Obzirom na to da ocigledno Novak po zavrsetku karijere namerava da zivi u Srbiji, da tu pravi neki biznis (oko akademije), da po svemu vidjenom otac vec spada u naprednjacku masu (nemam pojma da li je clan ili neki funkcioner, ali retorika je ta), da nije uzeo pasos neke druge zemlje pa da time ima neku odstupnicu - druga opcija i nije postojala.

Mislim da je ipak ovo u Australiji presudilo, dosta govori što sa Vučićem ovakvih susreta ranije nije bilo nego samo sa ovim nižim činovima, koliko je moralo radi porodičnog biznisa.

 

A stvarno se nadam da neće u politiku posle tenisa, neka se time bave Goran i Srđan ako baš hoće.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...