Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Ja se slažem sa manje više svim sugestijama ovde, da je fokus primarno na Wimbu pa onda USO.

 

Ima jedan problem, ja duboko verujem da Novak takodje duboko veruje da može da uzme još jedan RG. Posebno što jedan RG više za njega znači da Rafa ne odmiče za još jedan slem pa je to praktično kao dva :lol_2:

 

I nema šanse da će Novak bez borbe odustati od RG ili ga odraditi na autopilotu očekujući da ispadne. Ne samo što nije taj tip igrača nego on želi još jedan RG i, koliko god razum gogvorio da treba da pristupi RGu kao čelendžeru na šljaci, on to neće uraditi. Da ne tupimo o tome. On će i ovaj i svaki sledeći RG igrati pun gas. Plus mislim da želi da dobije Rafu u finalu RG, koliko god to delovalo nemoguće sada.

 

Realan scenario za slemove do kraja godine, Rafa RG, Novak Wimb, USO neka mlada nada. Idealan scenario, Thiem RG, Novak Wimb&USO. Scenario iz najvlažnijih snova, Novak sva tri :s_d: 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Pa dobro, naravno da nema potrebe da preskače RG, ali ne mora ni da se iscrpljuje previše na šljaci pre njega, par turnira za zagrevanje, onda pun gas u Parizu pa dokle stigne.

 

To za turnire svakako. Lagan ritam u Madridu, Rim koji mu leži da nagazi i RG pun gas. MC neka gleda sa terase :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, aloviti said:

 

lako moze da se desi da mu rafa bude u sf sto bas i ne bi valjalo, da nekako prodje pa da ga u finalu izmucenog omlati tim

 

Ja baš mislim da je bolje Nadal u SF jer se tako Rafi smanjuju šanse da pobegne na +3.

Što se tiče rasporeda, američki mastersi da se preskoče ove godine. A od šljake Beograd i jedan Masters u kom nema karantina.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni Bombarder said:

Enemikse,dje ti je TokiJo? :classic_huh:

 

Iskreno, ja imam neki osećaj za filing da se OI neće ni odigrati zbog ove usrane korone. Ako se igraju, pun gas, uzimamo lagano. :s_d:

 

Inače, nešto razmišljam, pre samo 2.5 godine, jul 2018, Novak je imao samo 12 slemova. Bokte. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, NMX said:

Ima jedan problem, ja duboko verujem da Novak takodje duboko veruje da može da uzme još jedan RG. Posebno što jedan RG više za njega znači da Rafa ne odmiče za još jedan slem pa je to praktično kao dva :lol_2:

 

 

Novak je bio favorit i prosle godine ali se iz nepoznatog razloga nije pojavio u finalu.

Kako godine idu, tako ce u svakom sledecem mecu biti sve veci i veci favorit protiv Nadala bez obzira gde se i na koliko igra. Dobija Novaka Nadala bar jos jednom na RG-u do kraja karijere jer ono, to mu dodje kao poslednja misija za undisputed GOAT status.

 

p.s. Iskreno, ja ne vidim kako Nadal moze da uzme vise od 1 slema do kraja karijere, ako i taj 1... i to mozda da mu se opet poklopi USO pre nego RG. IMO, Thiem i Novak su tier1 favoriti ove godine u Parizu pa tek onda Nadal.

Link to comment
Share on other sites

U pravu si,moguce da ce biti otkazane..

Sto se tice RG. Naravno da nece odustati. I ne treba da odustane zbog svega sto ste naveli. Ja i dalje mislim da jedino Novak ima kapacitet da osvoji svaki GS dva puta,a za taj podvig mu treba jos taj jedan RG. To jeste ubedljivo najteze postignuce,ali eventualnim ostvarenjem bi sirom sebi okrenuo vrata ka statusu najuspesnijeg svih vremena. Zna on to i sam,siguran sam..stariji je,bice sve skloniji i nekim povredama..svi mi danas pisemo pod blagom euforijim,ali treba ipak spustiti ocekivanja.

Moja su:W & Olympics. 

Link to comment
Share on other sites

Meč na Majamiju je 32 dana od sada.

Meč na MC je 50ak dana od sada.

A u eventualnom BGD je 58 dana od sada.

 

Da li je realno da ne igra do šljake? Realno ove godine je odigrao 10ak mečeva...

 

edit: PS, Ima i Marbelju na 44 dana od sad :classic_biggrin:

Edited by CheshireCat
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...