Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Šta mislite da li će Novak osvojiti nagradu Laureus za ovu godinu?

 

Ja mislim da će Max osvojiti, mada bi najpravednije bilo da podijele nagradu ako je to moguće.

 

Nije da je nešto bitna ta nagrada i ko zna ko tu donosi odluke i koliko su objektivni, ali bi bilo lijepo da i tu bude rekorder.

Link to comment
Share on other sites

Max who?:classic_biggrin: F1 je sport??Znam,znam valjda je Hamiltonu dodeljena jedne godine.Glupost,oprostite ljubitelji 

Clanovi Laureus Academje barem dok sam pratila tu nagradu (dok je ne dodelise Nadalu zadlji put) su vecinski bivsi teniseri I veoma cesto je dodeljuju teniserima.

Ne vidim neki poseban znacaj svega sto se dodeljuje u sportu nekim glasanjem.Matketing I ne mnogo vise od toga.Mada necu imati nista protiv ako Novak osvoji koji put,6?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ni ne znam koliko ih ima, to nam je bilo bitno pre 10 godina, više nije :classic_cool:

Novak je sad na nivou na kome ne samo Laureus nego i Hall of Fame i slična priznanja dođu kao lep dekorativan privezak i ništa više od toga, prosto njegova karijera govori sama za sebe.

 

Nezavisno od toga ko dobije Laureus moram reći da mi je smejurija da se u isti koš stavljaju vozački i atletski sportovi, ne znam kako da ih tačno nazovem. To je još veća besmislica nego poređenje ekipnih i individualnih sportova. Zašto onda Magnus Karlsen nema nijedan Laureus?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za introduction in Tennis Hall of Fame se odavno kvalifikovao, uvodi se igrač nakon 5 godina od prestanka karijere.

A da jeste te 2012 (za 2011) bilo bitno, glamur , dugo najavljivani i  očekivani prenos na RTS ako se ne varam. Meni u secanu ostala Jelena koja nije želela da se eksponira . Sada molim bez prigodnog nastavka:classic_biggrin: komentara . 

 

Kada je več pomenuto , pogledala sam , ako mu ev bude dodeljena bila bi to 5 . Relativno kratka  istorija dodeljivanja ove nagrade biće 24 godine u maju valjda

Osvajači  Woods, Shumacher, Vetel  , Bolt, RF, Nadal,Novak Messi/Hamilton, Westapen i Armstrong sa * da li to znači da mu je oduzeta zgog dopinga ili samo asterisk nvm.

Znači teniseri, vozači F1,atletiičar ,golf igrači i fudbaler podelio jednu nagradu

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Keira said:

Za introduction in Tennis Hall of Fame se odavno kvalifikovao

Na to sam i mislila, za HoF je dovoljno par slemova, smešno je to i pominjati sa 24, treba valjda da ga uvedu 5-6 puta :classic_biggrin:

22 minutes ago, fancy said:
23 minutes ago, alcesta said:

Zašto onda Magnus Karlsen nema nijedan Laureus?

 

Kome smeta jak Kevin Magnusen?

Morala sam da izguglam ko je to :classic_biggrin:

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Brian Setzer said:

A na ATP kupu 2020. za koju repku je igrao, koga je pobedio i koji su tad bili na listi (te koje je pobedio)?

 

Ili se ne važi jer je bilo za šuške...

 

 

Nie to ovaj računao kao nije ista važnost.

Jel tu beše Nadala i Medveda pobedio?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Howie Roseman said:

Rafa igra u Brizbejnu, red bi bio i da se Nole sad prijavi za taj turnir, godinama nisu igrali van šljake. Prijavljen je za Junajted kup, ali se nadam da je to samo uradio da bi Srbija upala na turnir pa ga kasnije može zamijeniti Kecmanović.

Sto bi to uradio? Mnogo veće pare može da zaradi na Junajted kupu, a sigurno mu je i takmičenje interesantnije. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Howie Roseman said:

Ide po Konorsov rekord, mislim da mu je to malo bitnije nego da li će zaraditi 207 ili 209 miliona tokom karijere.

Ne verujem da će Novak ove godine ekstra igrati manje turnire da bi dosao do rekorda Konorsa. Dve jake sezone su dovoljne da to uradi i sa trenutnim planom za godinu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...