Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Cicipas ima dosta veći potencijal od ovoga gde je sada, ali jeste panj u glavi kad već godinama ne vidi da mu treba promena da bi dalje napredovao.

 

Nisam uspela da nađem transkript intervjua na USO sajtu, ne znam ima li ih uopšte ili je samo očajno nepregledan, ali evo Medvedev je znao šta ga čeka u finalu :classic_smile:

 

 

Quote

“Novak, when he loses, he’s never the same after,” Daniil Medvedev said before his final-round encounter with Novak Djokovic at the US Open. “He’s different. It’s just a different mentality.”

Medvedev was referring to the fact that he had beaten Djokovic the last time they played in a US Open final, in 2021. And he was assuming— correctly, we would discover—that he wouldn’t see the same Serb on the other side of the net this time.

“He’s going to be 10 times better than he was that day,” Medvedev said. “And I have to be, if I want to beat him, 10 times better than I was that day.”

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, alcesta said:

Cicipas ima dosta veći potencijal od ovoga gde je sada, ali jeste panj u glavi kad već godinama ne vidi da mu treba promena da bi dalje napredovao.

 

 

 

 

 

 

Zanimljivi su ovi "novi" igraci. Svaki ima odredjenu blokadu

 

Rubljev zvani cetvrtfinale gsa, prosto neverovatno da covek ne moze da prodje dalje od toga, a sasvim je dobar ostalim turnirima.

 

Rud 250 gospodar, verujem da ne bi uspeo da osvoji 500 ili 1000  cak i kada bi ga u finalu cekao Krajinovic

 

Cici sirina, ne ume da dodje do cetvrtfinala zadnja dva gsa u kalendarskoj godini, pritom ima ocajan skor 10-17 u finalima svih turnira

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drungarija said:

Rud 250 gospodar, verujem da ne bi uspeo da osvoji 500 ili 1000  cak i kada bi ga u finalu cekao Krajinovic

E pa sad, mislim da bi preko Krajinovića mogao, nije gori od Soka :classic_tongue:

 

 

https://www.atptour.com/en/news/djokovic-medvedev-us-open-2023-final-brain-game

 

 

Edited by alcesta
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Akosenevaram, nesto slicno tenisu se igralo jos u vreme Revolucije u Francuskoj, tako da verujem da sad nepristrasni sportski istoricari vredno procesljavaju pobednike kupova Marije Antoanete i turnira Mitra Mirica. 

 

Inace, Djovak sad ima 20% vise grenslemova od Federera ahahaha 😄 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 40Wins said:

Akosenevaram, nesto slicno tenisu se igralo jos u vreme Revolucije u Francuskoj, tako da verujem da sad nepristrasni sportski istoricari vredno procesljavaju pobednike kupova Marije Antoanete i turnira Mitra Mirica.

I pre revolucije, imaš u Tri musketara :classic_biggrin:

Meni je najbolje kako za rekorde na Vimbldonu vade pobednike iz 19. veka :smiley5:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Čvarkov said:

 

Imam jednog drugara, isti Novak. Dugo mu je bilo ulet kod žeMskinja - Noletov brat.

Moj burazer od tetke isto dosta liči na Djokovića kad je normalno ošišan.

U Pekingu na aerodromu ga saletali da se slikaju,on vikao samo "he is my brother". 😃

Imao je i on prolaze kod nežnijeg pola na tu foru. 😃

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je to danas nemoguće i uopšte se ne sekiram oko propuštenih šansi, nisam ni pre dve godine. Mislim da je univerzum protiv, ili Marfijev zakon, kako hoćete :classic_biggrin: ko god da se primakne nešto će se desiti da ga spreči. 

Dobro je što je Novaka onomad sprečio Medvedev a ne neka povreda. Isto tako, da je osvojio W ove godine 200 posto sam sigurna da od titule na USO ne bi bilo ništa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...