Jump to content

klubaska lustracija


Kronostime

Recommended Posts

 Nebojša Ilić Shone ( da stvarno zvuči pederski )

 

Prva moja sportska sećanja siu košarkaška i to su bili okršaji Partizana i Pop 84 sećam se tada je igrao strašni kucač Pecarski (bar je meni kao klincu tako objašnjeno) njega se jedino sećam iz tih utakmica, ni rezultata se ne sećam, sećam se i slobodnih bacanja tada 1za1, ako omašiš prvo ne šutiraš drugo. Sećam se još ćala i strica koji me kao nagovaraju da počnem da navijam za Partizan i to, al zbog starijeg rođaka i Dragana Stojkovića ja kao klinac odoh u crveno-beli tabor i bilo sve super CZV postade prvak sveta u fudbalu, mali ja srećan kao nova godina omiljeni igrači Dejo Genije i Vladimir Jugović, al kopkalo mene non stop što nema Zvezde u košarci nigde, a tada imaš 3 kanala košarka se maltene nije ni prenosila (ili to mi u kući nismo gledali), uglavnom su se pratile vesti, poč'o rat (pizda ti materina) i sva ostala sranja.

 

I onda te neke nesretne 93/94 kad smo nemali više struje nego što smo imali, tada RTB2 prenosio košarku, finale Zvezda Partizan i tu se "upoznajem" sa Shonetom, za mene do Đorđevića u Grčkoj, nestvarnog košarkaša, koji zatrpava koš Partizana iz svih mogućih pozicija... Zvezda uzima titulu, Shone u mojim očima postaje bog, posle toga je valjda u Grčku otišao, pa se vratio posle par godina, dočekao ga ja kao legendu, Šone trpač koji će da osvoji titulu, al ćorak... Tada se dobar basket igrao u Beočinu, Topić-Topalović, u FMP Radman zapalio na pola sezone i igrao neki crnac atleta što je protiv CZV imao 360° kucanje preko Miškovića centra igrao, a u Partizanu surovi šuter Miroslav (dabome) Radošević na dvojci, Beopetrol Popović Oliver i Zoran Stevanović, Mikan Grušanović u Iva Borovici iz Rume, Zdravlje iz Leskovca.. kakav basket se tada igrao 🙂

 

99/00 uveliko tinejdžer, bombardovanje, Otpor, protesti, ludila po gradu 5.10 nekako se basket nije toliko pratio, al se sećam Vlade Divca protiv Žalgirisa, one nesreće od Nikole Jestratijevića, priče da se Vlade nije javio tadašnjem saigaču iz Šarlota Glenu Rajsu (paklen šuter bio, visok trojku igrao) i da je i on hteo da dođe da igra za zvezdu....

 

2000/1. Poraslo se malo, revolucija izgleda nije uspela baš... kreću razočarenja zadnji ekser u fudbal zabija smešno nameštena utakmica u Vigu protiv Selte koju je CZV odučila, ali odučila od fudbala u Beogradu, čak se za svaki slučaj uvodi lik koji ima parne kartone da bi se registrovalo službeno 3:0, trenerska komisija Dejo Genije, Bata Đora i izvođenje napadača da bi sigurno izgubili od Rusa, a treba nam pobeda, oni neredi na Marakani... tuga jbte, a KK još dublja rupa... al na sve to prati se kao neki basket... a sezona sve mučnija od mučnije, ali tu je Shone čoveče i baš je super pozitivac, ne odustaje, a ono ne zna se više ni ko počinje sledeću utakmicu igrači i treneri se menjaju kao na traci, ali tu je Shone kroz celu kanalizaciju 2000ih jedina svetla tačka u septičkoj jami u koju je upala KK CZV je Shonetova ćelava glava...

 

2010 Shone postaje član Svetinje, zove ga Duda Ivković jbte konačno je ova legenda nagrađena za godine provedene u kanalizaciji, bravo jbte baš mi bilo super, renesansa reprezentacije krađa u Turskoj naziru se lepša vremena i nekako u to vreme počinjem da uživo pratim reprezentaciju i srećem Shoneta uživo i stvarno je gotivac, stane popriča osmehne nije h8er jbte, super je Shone... dok nije počeo da se liže s naprednjacima, al opet suprotno principima nađem opravdanje, pa mora, pa klub pa zbog para ipak Shone je gotivac jbga takvo vreme ovi su ono baš naopaki i stalno neki gorak ukus u ustima dok ovo sebi pričam. A onda Nebojša, govno jedno, dođe ona svinjarija od finala ABA lige gde ti Nebojša, govno jedno, umesto da staneš na stranu igrača ( BRAVO BRANKO LAZIĆU, MOMČE TEBI KAPA DOLE!!!!!!!), ti koordiniraš "navijačima" iz partera: pa jesmo rekli četvrta strpi se...

 

 

Da Šhone stvarno zvuči pederski.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Umeju li ljudi u 2019. godini da drze jezik za zubima? :ajme: 
Ne mozes vise ni sa kim da se vidjas, a da celo drustvo ne zna sve o tome. Jebote, naucite da cutite vise. Samo zelim privatnost.
Kad smo kod privatnosti..
Jedan moj poznanik varao ženu (koja je bila u šestom mesecu trudnoće) i izašao na terasu da priča sa tom drugom, žena ga izvalila i za njim na terasu a on se okrene i veli jbt ja ovde nemam nikakvu privatnost.
Inače je ispao stoka obična, 'ajde dešavaju se prevare, "zaljubio se" kaže, ali prema detetu.. Ne zanima ga uopšte.
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ZoltanWantsToDie said:

Svakako da to radim, ali problem je sto sve neki zajednicki prijatelji znaju. A to ne zelim, makar neki duzi period. Imam svoje razloge.

Gledacu ubuduce da devojke ne znaju nikoga koga ja znam.

  1. Ne sa posla/skole
  2. Ne iz kraja
  3. Ne iz kruga ljudi u kojem se kreces

Privatnost garantovana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slicna tema iz perspektive vise nasih ljudi koji zive u velikim gradovima u US&Can: Ajd' sto kod nas ljudi pricaju pa pricaju, nego sto negde ne mozes pobeci od komsiluka, poznanika itd ni pod razno. Letos mi kaze drug iz Tampe: Brate dodjem svako leto u NS, i krenem da se setam centrom grada nasiroko pa i sednem nesto da popijem, u roku od nekoliko sati iste ljude vidim bar dva puta. Ovo ima veze ne samo sa brojem stanovnika nego i urban layout-om naravno. Ili jedan prijatelj iz (North) Chicaga: Sednemo u auto/metro odemo u south side, da vidim ko ce da nas izvali gde, kad i zasto smo bili. Sve ima svoje prednosti i mane I guess...

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

pre 3-4 godine, vracam se sa posla, nakon jednog od najtezih dana u karijeri. jedan od onih rokova- zavrsi na vreme, ili lete glave (pod glave se misli na moju i jednu "iznad", verovatno). bukvalno mi je tim recima saopsteno. u tom trenutku sam bio totalni novajlija u firmi. posao sam inace preuzeo od kolege koji je iznenada otisao na bolovanje, ostavio sve nezavrseno, a ja nikad do tada nisam radio bilo sta slicno. ako ne uspem, klijent placa ogromne penale, a u perspektivi mozda i gubi franzisu.

 

posle nebrojeno udaranja u zid i velikog pritiska, nekako sam uspeo da zavrsim u minut do 12, ne znam ni sam kako. bukvakno sam leteo do klijenta da mu odnesem taj dokument na vreme (mora u originalu,  ne sken na mail).

 

lm, totalno ubijen i sprzen se vracam kuci. pred kapijom me srece komsija. kaze, stalno te vidjam da ides na basket, a bese za Partizan navijas? sacekaj me sekund. vraca se iz stana i kaze kako je bio u nekom vecem drustvu, ne secam se detalja, ali mu je neki kosarkas poklonio dres. iza ledja vadi original Kecmanov dres, sa njegovim potpisom. dakle, malo posle f4 sezone, za mene je Kecman pravo bozanstvo. ne moram da pricam kako mi je instant popravio raspolozenje 🙂

 

eto, hteo sam to da podelim u ispovedaonici 🙂

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

On 5/12/2019 at 9:17 PM, dee jay said:

pre 3-4 godine, vracam se sa posla, nakon jednog od najtezih dana u karijeri. jedan od onih rokova- zavrsi na vreme, ili lete glave (pod glave se misli na moju i jednu "iznad", verovatno). bukvalno mi je tim recima saopsteno. u tom trenutku sam bio totalni novajlija u firmi. posao sam inace preuzeo od kolege koji je iznenada otisao na bolovanje, ostavio sve nezavrseno, a ja nikad do tada nisam radio bilo sta slicno. ako ne uspem, klijent placa ogromne penale, a u perspektivi mozda i gubi franzisu.

 

posle nebrojeno udaranja u zid i velikog pritiska, nekako sam uspeo da zavrsim u minut do 12, ne znam ni sam kako. bukvakno sam leteo do klijenta da mu odnesem taj dokument na vreme (mora u originalu,  ne sken na mail).

 

lm, totalno ubijen i sprzen se vracam kuci. pred kapijom me srece komsija. kaze, stalno te vidjam da ides na basket, a bese za Partizan navijas? sacekaj me sekund. vraca se iz stana i kaze kako je bio u nekom vecem drustvu, ne secam se detalja, ali mu je neki kosarkas poklonio dres. iza ledja vadi original Kecmanov dres, sa njegovim potpisom. dakle, malo posle f4 sezone, za mene je Kecman pravo bozanstvo. ne moram da pricam kako mi je instant popravio raspolozenje 🙂

 

eto, hteo sam to da podelim u ispovedaonici 🙂

 

Da je Teparin dres pa da priča ima smisla. U fazonu - Milenko Tepić nagrađuje naporan rad. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...