Jump to content

klubaska lustracija


Kronostime

Recommended Posts

Jebes taj badoo ja sam sa njega dobio kondilome od od jedne, zakacila mi se rokerka darkerka onako opicena iz mesovitog braka ludo 100%, i jedna koja mi je posle 15 dana pocela dolaziti kuci nepozvana, govoriti koliko cemo dece praviti, da ne smem da se tusiram sapunom nego kupkom itd itd...

 

Mada vise se i ne javljaju preko toga, instagram je sve to progutao...

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moja draga ovih dana ubrzano gleda GoT (stigla je do početka sedme sezone).

 

Danas mi kaže Moram malo manje da gledam seriju. Budim se noćas, gledam da li je ćera otkrivena i mislim se "Ako nije skroz pokrivena, magija ne može da deluje".

 

S kim ja živim... :lol_2:

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mister-no said:
55 minutes ago, ... said:
Jaoj! Ne pitaj. :classic_biggrin: 
Ispada da je veca opasnost kad rl ljudi skontaju forum, nego kad ti forumasi skontaju rl.

In rl fin na forumu Čarli Šin.

Carli Harper u masti na forumu, Alan Harper u realnosti

Edited by Del Piero
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ... said:

Mislim da nista od toga nije istina. :classic_sad: Bolje da sam imao neke Carli Sin price kao Delgado. 

A u rl-u mi se zapetljala situacija, treba neke izbore da nacinim, pa mislim da oteram sve u pizdu materinu i pocnem ispocetka. 

Sjeca se vece staraca sa prvog The Showdovna  na Adi, onomad, kad je Delgisa bio najmladji forumas.

Nije ti bas neki uzor.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Stondisha said:


UF UF UF sad ću da zvučim kao ALFA seljačina ALI:

Brate mili Djina Geršon i ova mlada dama piskavoga glasa (što ne znam kako se zove)  vratio si me sad na podešavanja osnovnu školu jbte ....   koliko sam samo sukoba imao na liniji Djina vs Baywatch ekipa  to je bilo strašno, ali strašno,

Dina Geršon američka Maja Sabljić, taj neki nivo fatalne privlačnosti.

 

4 hours ago, Tamburinjo said:

Drago mi je da bar konsenzus postoji oko toga da je Djina Gerson opaka riba. Bila i ostala. 

 

Kad bacim oko (hmmm) unazad, mislim da na svetu ne postoji riba koja me navela na više raznoraznih grešnih misli (i ne samo misli) ko Đina. Zaslužuje medalju svakako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Da osvezimo temu...

 

  Devojka s kojom sam u vezi od kad sam dosao u BG oko mesec dana znaci, pre toga smo se pojebali pre par meseci odmah nakon upoznavanja i culi se na mrezama dok sam bio u VA. I pre koji dan je pushila q mom ortaku koji me primio kod njega u BG ovde, bas me voli i pomaze mi, sredio mi i posao i sve, a i nas dvoje je spojio. Posle nekog droga-rejva, jbg... I on mi je to i rekao, nikad ne bih ni saznao drugacije.

 

   Misljenja ?

  • Love 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

Da osvezimo temu...

 

  Devojka s kojom sam u vezi od kad sam dosao u BG oko mesec dana znaci, pre toga smo se pojebali pre par meseci odmah nakon upoznavanja i culi se na mrezama dok sam bio u VA. I pre koji dan je pushila q mom ortaku koji me primio kod njega u BG ovde, bas me voli i pomaze mi, sredio mi i posao i sve, a i nas dvoje je spojio. Posle nekog droga-rejva, jbg... I on mi je to i rekao, nikad ne bih ni saznao drugacije.

 

   Misljenja ?

 

Ortak ti provozao makinu par puta po kraju - da ne zardja.:classic_cool:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...