Jump to content

klubaska lustracija


Kronostime

Recommended Posts

58 minutes ago, delgado said:

Da osvezimo temu...

 

  Devojka s kojom sam u vezi od kad sam dosao u BG oko mesec dana znaci, pre toga smo se pojebali pre par meseci odmah nakon upoznavanja i culi se na mrezama dok sam bio u VA. I pre koji dan je pushila q mom ortaku koji me primio kod njega u BG ovde, bas me voli i pomaze mi, sredio mi i posao i sve, a i nas dvoje je spojio. Posle nekog droga-rejva, jbg... I on mi je to i rekao, nikad ne bih ni saznao drugacije.

 

   Misljenja ?

Kakvo ti misljenje treba, da li i ti da mu popusis pa da budete kvit?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, SunZero said:

Kronose, oduvek sam zeleo da te pitam, jesi gledao jos nesto u civotu osim balkanskog spijuna i radovana lll ?

Gomilu predstava po pozoristima u Bg.

Na zalost, nema snimak Sablje dimiskije iz Pozorista na Krstu gde Bole Stosic na pitanje rodoljubnog kapetana " sto ti ova sablja dedova, sto stoji iznad sanka, smrdi?" odgovara "Ponekad cistim senkrup s` njom":classic_cool:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kronostime said:

Gomilu predstava po pozoristima u Bg.

Na zalost, nema snimak Sablje dimiskije iz Pozorista na Krstu gde Bole Stosic na pitanje rodoljubnog kapetana " sto ti ova sablja dedova, sto stoji iznad sanka, smrdi?" odgovara "Ponekad cistim senkrup s` njom":classic_cool:

 

cim mi deda izadje iz bolnice pitacu ga da mi prevede, na prvu mi zvuci kao neki trashtalk iz 19.veka sa elementima pretnje hladnim oruzjem?

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SunZero said:

 

cim mi deda izadje iz bolnice pitacu ga da mi prevede, na prvu mi zvuci kao neki trashtalk iz 19.veka sa elementima pretnje hladnim oruzjem?

Dedi sve zelje za ozdravljenje i da vas zajebava sto duze, ali pogledaj predstavu, pa da pricamo o sadrzaju.:classic_cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Setih se male mature i zavrsetka osmog razreda. Bio sam se dogovorio sa jednom devojkom da budemo par na maturi, jos mesec dana pre te veceri. Nismo bili u vezi, mada sam znao da se toj devojci dopadam i ona je mene pitala da ja njoj budem pratnja, ja sam se slozio, posto smo bili vec drugovi, cak sam cekao kod nje i Novu godinu. Ceo osmi razred dok smo isli je bilo izmedju nas varnica, ali sam bio klinac, nisam nikad pokusao kod nje, jer nisam ni smeo. Bio sam stidljiv i sa ne toliko znanja kako na pravi nacin postupati sa devojkama. Imao sam u planu da je smuvam na maturi, uvece. Sledece sta se desava... 

Dan pre mature saznajem da se dogovorila sa drugim i to ne od nje, vec od najboljeg druga, nisam mogao da verujem da sam dobio ispalu :D. I kao da je sve namesteno treba dodati i da je u odeljenju bilo 10 momaka i 9 devojaka, sve su vec bile zauzete. Na kraju sam pitao razrednu da mi bude pratilja i ona je na moje iznenadjenje pristala. Fina zena, dve, tri godine pred penzijom, predavala je ruski jezik.

Cele veceri tu devojku nisam mogao ni da pogledam, pala mi u ocima, razocarenje. Nije me zanimao ni razlog  zasto je to uradila, jer svaki je razlog suvisan, namagarcila me je pred svima. Sa tom maturom je bilo sve gotovo, promenio sam sredinu, otisao sam u Bg, srednja skola, dom, novi zivot, novi ljudi.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...