Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

5 hours ago, HAMMER said:

mozda da im ponudimo neisplacene rate od brata denga umesto bredlija? ne smemo ponovo da se dovedemo u situaciju da igramo bez jedne noge u plej ofu.

 

3 hours ago, HAMMER said:

bice zajebano protiv klipersa sa luom. zna kako se uzimaju titule posle 1:3. znao je i meloun.

 

  Evo pojacavaju se govna, samo nas Bradley moze spasiti. Protiv Klipersa sljaka ta petorka Bradley-Kaldvel-Denni-James-Davis dokazano kad je Ejveri ubo 8 trica. Pojacali su se ozbiljno Klipersi sa postavljanjem Lua, moram sad menjati avatar. 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, L0shMi said:

Pa sad, suskalo se da je Morey sve to napravio prošle godine da ne bi popio otkaz.

U drugim vestima, uini ne gledaj, NYK zainteresovani za Westbrook-a.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 

 

Sta imaju da ponude? Pa da sednemo za sto ko ljudi, da se dogovorimo.

Link to comment
Share on other sites

Ja uopšte ne vidim Brooklyn kao neki preterano značajan faktor, posebno ako KD-u bude trebalo vremena da uhvati prepoznatljivu formu. Irving svakako nije u top 10 igrača lige i upitan je za hemiju, a KD nije baš neki lider u pravom smislu te reči.

 

Kad pričamo o liderima, LeBron je savršeno izneo tu ulogu, bio je i mama i tata jednoj veoma heterogenoj ekipi punoj headcase-ova, Davisa je od starta praktično načinio članom svoje porodice i mnogo vremena provodio sa njim, znao je da mora da istrpi neke bubice pojedinih likova, ispucavanja Morrisa i Kuzme, pretenciozna dodavanja Ronda, budalaštine Howarda i sl. Mislim da je dosta naučio iz prethodnih iskustava i svojih poraza i tu zaslužuje najviše ocene.

 

Jimmy Butler se takođe pokazao kao pravi lider, a ne samo proklamativni. Tu je ono gde je autistični Kawhi fejlovao, nekad nije dovoljno samo biti najbolji košarkaš, moraš biti lider, posebno u banditskoj novooformljenoj ekipi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ma Lenard u nijednom timu nije ni bio lider.

 

Evo, sada je isplivalo da su Williams, Harrel i Beverley bili frustrirani cinjenicom da je Kawhi sam birao tekme u kojoj ce igrati a kojoj ne (a ne Doc), i da je cesto kasnio na timske letove i slicno jer zivi u San Diegu i pored toga sto mu je klub u LA, nekih 200km dalje.

 

 

Ozbiljno primadona ponasanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja uopšte ne vidim Brooklyn kao neki preterano značajan faktor, posebno ako KD-u bude trebalo vremena da uhvati prepoznatljivu formu. Irving svakako nije u top 10 igrača lige i upitan je za hemiju, a KD nije baš neki lider u pravom smislu te reči.

 

Kad pričamo o liderima, LeBron je savršeno izneo tu ulogu, bio je i mama i tata jednoj veoma heterogenoj ekipi punoj headcase-ova, Davisa je od starta praktično načinio članom svoje porodice i mnogo vremena provodio sa njim, znao je da mora da istrpi neke bubice pojedinih likova, ispucavanja Morrisa i Kuzme, pretenciozna dodavanja Ronda, budalaštine Howarda i sl. Mislim da je dosta naučio iz prethodnih iskustava i svojih poraza i tu zaslužuje najviše ocene.

 

Jimmy Butler se takođe pokazao kao pravi lider, a ne samo proklamativni. Tu je ono gde je autistični Kawhi fejlovao, nekad nije dovoljno samo biti najbolji košarkaš, moraš biti lider, posebno u banditskoj novooformljenoj ekipi.

 

Kad je zadnji put neka ekipa, kojoj se u toj meri može nazvati "instant ekipom", uradila nešto ozbiljno?

U stvari da... Lejkersi :D    Ali ok, Lebron je kategorija za sebe, čak i ako KD može na taj nivo, svakako da Kajri ne može na AD nivo.

 

 

Obrni, okreni, sve se svodi na pitanje koliko dobro će igrati KD i KI. 

 

Ako, a to je baš veliko "ako", bi oni igrači na najvišem nivou, Bruklin bi bio strašno opasna ekipa. To mislim zbog strašno jakog "pomoćnog osoblja".

 

Imaju Dinvidija, koji je pokazao da može da igra na baš jakom nivou, po meni čak i idealan za 6. igrača. Levert bi u postavu sa ovom dvojicom. 

Heris odlična igrač za tu ekipu, spejsing, imao bi dosta otvorenih šuteva. Na 4 su možda i najtanju, Prins i niko drugo, bar ne ja da znam.

 

Na centru odlično pokriveni sa DAJom i Alenom. Obojica rade jedino ono što im i treba, odbrana, jaki blokovi, skok, prikucavanja i to je to.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je tu zapravo najviše problematičan Kyrie. Prevelik je on debil i čudak da bi shvatio da je ovde bez dileme druga opcija, a možda da ponekad treba da se izmakne i Levertu i Dinvidiju ako ih krene.

 

Vrednost AD-a nije samo u tome što je neverovatna igračina na obe strane, već i što je bez problema prihvatio činjenicu da se makar ostareli LeBron tu ipak pita za sve i minimizovao je svoju "kreatorsku" ulogu iz Pelicansa, posvetio se odbrani i napadačkoj egzekuciji. LBJ i AD su napravili savršenu simbiozu jer na neki način koriguju jedan drugog.

 

KI i KD su isuviše veliki revolveraši u duši da bi to funkcionisalo, to Kyrieve izjave nakon promovisanja Nasha za trenera implicitno i potvrđuju. 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Čvarkov said:

@delgado @Miki28

 

Kako nadogradjujemo šampionski tim?

Ko dolazi na poziciju treće zvezde?

Ko je na trejd listi? Hoćemo dovoditi nekog 3&D igrača? 

Zanimaju me vaša očekivanja i želje. Svako dobro! 🙂

Kuzmu da trejdujemo i eto odmah jaci tim😀

Kontam da ce istraziti opcije za Greena, da probaju da ga uklope u neku trejd paket za nekog dobrog igraca, mozda Oladipo mada nema se mnogo prostora u salary capu a ni nekih jakih igraca da se ubace u trejd paket.

Rondo ce iskoristiti opciju da izadje iz ugovora i pitanje je dal ga Lejkersi mogu platit koliko bi on zelio.

Dwight isto ce uzeti kes sad kad ima prsten. 

Bice dosta promjena role playera ali bice tu dosta zainteresovanih da dodju da igraju za sampiona👌

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...