Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Naletili smo na tvrdo, mogli smo možda i mi probati sa malo jacim batinama ali jbg

Bekovi skroz losi, Frensis je davno najavljivao da ce biti problema kad budu pritisnuti, dobili smo i potvrdu. 

 

Borbeni smo, ekipa smo i zbog toga sam zadovoljan. Ruku na srce glupo bi bilo da već sada imamo obezbjedjen prolaz dalje jer nedostaju ovakve utakmice napaćenom srcu grobarskom :classic_biggrin:

 

Raduje du du Makadu, ima volju za rudarenjem poput Alije Sirotanovića 

 

 

edit: Trinkiju da pustaju klip sa Duletom i  čestitam na pobedi i vidimo se u Beogradu

Edited by Ne sam Safete
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, pendulum said:

 

Tačno je.

 

Stoji i u pravilima EL u članu 10 na strani 19.

https://www.euroleague.net/rs/abmawfybmeiyhhrt/84bd1f8d-134d-42a0-a8ee-cd688d29aaa2/9cf/filename/el-bylaws-1920.pdf

zuYRv3x.jpg

 

To je u cilju nagrađivanja onih koji su ušli preko EK. Još jedan razlog da se prolazak u EL obezbedi preko EK jer ti daje potencijalnu mogućnost boravka u EL dve godine bez obzira na ABA.

Dakle, ukoliko Valensija i Alba uđu u TOP8, sledeće EL sezone ide bolje plasirani od ta dva plus osvajač EK.

Ukoliko uđe Valensija ILI Alba, ide taj koji je ušao plus osvajač EK.

Ukoliko ne uđe ni jedan ni drugi tim od ova dva, onda idu osvajač EK i finalista.

Dakle, pošto je Alba daleko od TOP8 treba navijati da ni Valensija ne prođe.

 

Ova pravila su pisana za situaciju kada se bude zatvorila evroliga (16 licenci + 2 EC, nadam se sto skorijoj propasti ovog suludog projekta).

 

Trenutno u EL postoji 13 klubova sa licencom uz Zenit, Khimki, Zvezdu i klubove koje si pomenuo.

 

Zato ne shvatam zasto bi se pravilo odnosilo samo na Albu i Valenciu? Sta ako Partizan osvoji i EC i ABA ligu, da li finalista ABA ima mesto u EL?

Link to comment
Share on other sites

u drugom poluvremenu nas stisli u odbrani i mi se izgubili

bezidejno u napadu, par puta mozli prikucao i izmislio poene ni iz cega

i pored svega, mi smo bili u igri, ekipa je ne samo uspela da se vrati nego je na kraju mogla i da pobedi

 

sta sad reci o radetu 

decko je u autu vec dugoooooo, nema to veze sa ovim zadnjim sutom ali i to plus konstantno mrsavo u napadu, nista bolje u odbrani

njegova sloboda u igri koju ima i minutaza ostace misterija

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ranzo said:

u drugom poluvremenu nas stisli u odbrani i mi se izgubili

bezidejno u napadu, par puta mozli prikucao i izmislio poene ni iz cega

i pored svega, mi smo bili u igri, ekipa je ne samo uspela da se vrati nego je na kraju mogla i da pobedi

 

sta sad reci o radetu 

decko je u autu vec dugoooooo, nema to veze sa ovim zadnjim sutom ali i to plus konstantno mrsavo u napadu, nista bolje u odbrani

njegova sloboda u igri koju ima i minutaza ostace misterija

 

 

 

Komšija da vam damo Filipa za Radeta☺? PS : Ovo Radeta zbog rime😊

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, uvrnuto said:

Au, Radiša izbrisa instagram

Jos je to uradio brzinom munje, neposredno posle tekme. :smiley33: 

 

Posle prespavane noci skapirala sam da ipak mogu da zaboravim tekmu :classic_biggrin: valjda je i Zagorac potrosio zalihu tupavih odluka za naredni period. 

Spoiler

:79:

 

Link to comment
Share on other sites

Partizan NIS će naredne dve utakmce u kojima je domaćin, igrati u hali "Aleksandar Nikolić". Zbog ranije potpisanog ugovora, Štark Arena će i 25. i 29. januara biti zauzeta, pa će crno-beli dočekati Zadar i Darušafaku u svom nekadašnjem domu. 

 

Quote

Cene pojedinačnih ulaznica su: 

Tribine: 300 dinara

Parter: 500 dinara

 

Quote

Partizan NIS - Darušafaka

Cene pojedinačnih ulaznica: 

Tribine: 900 dinara

Parter: 1.500 dinara

 

cemu ovo poskupljenje karata ?!

soma ipo ? zasto ?

sta bi bilo da igramo el - 2 soma ?!

 

http://kkpartizan.rs/sr/vest/2733/na-zadar-i-darusafaku-u-hali-aleksandar-nikolic-prodaja-ulaznica-od-srede

 

 

Link to comment
Share on other sites

jbg ustalo se u podne

kad sam video kako je zagor sutirao onaj zadnji napad rekoh sebi eeeee jbg zorane i ti i tvoje ustajanje :ajme:

 

nego:

Prvi specijal podcasta i razgovor sa VLADIMIROM SIBINOVIĆEM - SIBINOM. Prvim portparolom KK Partizan (1999-2005), autorom knjige i filma "KK Partizan preko pola veka 1945-2002"...

 

 

puna preporuka :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja razumem da se vecini ovde full-on revans Faki od nekih dvajes' razlike podrazumeva. Ali ja uopste nisam siguran da je pobeda toliko izvesna. Oni ce i ovde da biju i igraju ragbija, a ako nas iole stane sut, moze bas lose da bude. Uz sudjenje koje ce tradicionalno biti uz turske timove. Mozda ne ovoliko bezobrazno kao juce, ali pretty bezobrazno.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ja razumem da se vecini ovde full-on revans Faki od nekih dvajes' razlike podrazumeva. Ali ja uopste nisam siguran da je pobeda toliko izvesna. Oni ce i ovde da biju i igraju ragbija, a ako nas iole stane sut, moze bas lose da bude. Uz sudjenje koje ce tradicionalno biti uz turske timove. Mozda ne ovoliko bezobrazno kao juce, ali pretty bezobrazno.

 

U Pioniru? Teeeeško druže... 

 

Da vidimo ove Turske poluigrače koji su juče šibali trojke sa 9 metara, kako to isto rade ovde. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, realno *w said:

 

U Pioniru? Teeeeško druže... 

 

Da vidimo ove Turske poluigrače koji su juče šibali trojke sa 9 metara, kako to isto rade ovde. 

 

Ne kazem da su favoriti, ali su dovoljno iskusni da im se, za pocetak, ne "odseku noge" od publike. Potom sledi tucnjava. Moramo da igramo timski i da gro poena damo iznutra, ne smemo se oslanjati mnogo na 3. Bas kao protiv Lokosa. Ali ako ovima opet ne sviraju nista, teska prica. No videcemo.

 

Za pocetak bi Raša makar na silu trebao da igra 1 na 1, tu je najjaci. A i vreme mu je da se razbudi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...