Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

18 minutes ago, ivan9 said:

Hmmmmm..... ne tako davno...Makabi - KKCZ 17.10.2019:

Beron 10-1

Lorenco 7-0

Davidovac 3-0

Dzenkins 6-0

Filip 6-2

😄

32-3 

Sreca pa nas Filip spasio sa one 2 vezane trojke(i 33% suta) inace....bi nam bekovska linija sutirala iz igre 4% 🙂 Ovih vasih 15% od bekovske linije deluje tako Dzordanovski 😄

Pocetak je sezone ocekivane su oscilacije(mada nisam gledao vasu utakmicu, pa pisem uopsteno)

 

Mislim da sam ja počeo sa Filipom i izvinjavam se, ali ovo što kolega sa druge strane foruma radi je već provokacija! 😄

 

Filipe, nestani sa topika! 

258aec2b-eca9-415a-bf1a-3639ada929ed.gif

 

 

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Iz upisa se moglo zaključiti da Art ima ozbiljnih privatnih problema, i nadam se, prije svega zbog njega, da su ti problemi rješivi i da će što prije biti sposoban da se fokusira na košarku u dovoljnoj mjeri.

 

Takođe, olako smo zanemarili da igramo bez Waldena, koji ipak donosi kvalitet u organizaciji, koji Gorda nije sposoban da isporuči, a ja bih se lično prije oslonio i na Waldenov šut za 3 u odnosu na Nemanjin.

 

Zagor zaista ne bi smio onako da koristi svoje šanse. Ide linijom manjeg otpora i imam osjećaj da je konstantno u toj nekoj heroball ulozi. Pozove pik, čisto onako protokolarno, preuzme ga njihov centar, i onda onako lagano uzme trojku koja odlomi drugi obruč. Mislim da će i njemu i nama koristiti prisustvo Bela, svakom na svoj način. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sto vas cudi igra Zagorca?

 

Da li ste gledali proslu sezonu?

 

On kupi navijace jednom utakmicom u mesec, dva i to je to...on godisnje ima 10 dobrih utakmica, ovo ostalo je od 4 do 9p po mecu.

 

Kao neko ko je gledao skoro svaki njegov mec u Mega Vizuri i kasnije u NBA u Grizlisima u predsezoni gde se kvalitetno raspao i gde je poceo da lici na ovog Zagorca sad u Partizanu.

 

Stvarno ne zna kako je sve ono uspeo, bori se za ugovor i dobije ga a onda dobije sut kartu (zasluzeno) i on ne moze da spoji nakon toga 2 kvalitetna meca vec godinama...

 

A kakav je samo talenat bio i kako je igra u Megi, strasno...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stex said:

Ja ne znam sto vas cudi igra Zagorca?

 

Da li ste gledali proslu sezonu?

 

On kupi navijace jednom utakmicom u mesec, dva i to je to...on godisnje ima 10 dobrih utakmica, ovo ostalo je od 4 do 9p po mecu.

 

Kao neko ko je gledao skoro svaki njegov mec u Mega Vizuri i kasnije u NBA u Grizlisima u predsezoni gde se kvalitetno raspao i gde je poceo da lici na ovog Zagorca sad u Partizanu.

 

Stvarno ne zna kako je sve ono uspeo, bori se za ugovor i dobije ga a onda dobije sut kartu (zasluzeno) i on ne moze da spoji nakon toga 2 kvalitetna meca vec godinama...

 

A kakav je samo talenat bio i kako je igra u Megi, strasno...

 

Nisam ni očekivao neku ne znam kakvu konstantnost, ali sam pod tom "konstantnošću" podrazumevao pre svega oscilacije u šutu. Meni nije jasno da on nestane u svim ostalim elementima, da jednostavno prestane da radi stvari u kojima je dobar.  

Da on pokuša, pa da ne uspe, ne bih mu zamerio, nego on ni ne pokuša, odjednom se pretvori u jednodimenzionalnog igrača, što nikako nije.

Link to comment
Share on other sites

Lik je u jednom momentu dao flouter sa 5 metara, potpuno arealno 🙂

 

 

BTW, Gordic je odigrao tako sramotnu 3/4 da bih ga ja klupirao do kraja po cenu da se Jare i Pejners smenjuju na 1.

Stavise, u jednom momentu je Djanis igrao na 2 i to nije tako lose izgledao. Definitivno je mogao juce da igra duze, na racun Zagora koji je bio katastrofalan.

Link to comment
Share on other sites

Kao da smo se razbuili o zid. Tako je izgledalo 2.poluvreme. Verujem da je Trinki pametan covek koji je uvideo sta treba, da ce im skrenuti paznju. A da ce igraci odigrati daleko bolji mec u Turskoj, bez obzira na rezultat.

 

Da citiram jedan (od letos) prilicno nepopularan naslov: "poraz koji ne mora da boli". 🙂 ☹️

P.s sad postoje velike sanse da nas Venecijaneri lagano preskoce na tabeli vec od sledeceg kola, ali to bi nasem timu trebalo biti apsolutno nevazno. Nije prioritet biti prvi.

Link to comment
Share on other sites

5-0 smo imali iskljucivo zbog zajednickog mind seta "jedna po jedna". Budu li razmisljali tako kako sugerises, raspasce se stvari vrlo brzo. Uostalom, usli su u ovaj mec sa pritiskom teoretskog prolaska dalje i moguceg uzimanja 1.mesta vec posle ovog kola. Videli smo kako se to zavrsilo.

 

Prioritet je proci dalje. Ali se svakako slazem sa tobom oko preostale 2 kod kuce.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...