Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 

kakav bre spustanje lopte, ja nastavljam da mrzim covice i ceo ovaj njihov performans.

 

hocu da im vidim ledja.

 

a oni nek spustaju loptu.

 

Želeo sam i ja da vidim leđa Filipu i prošle sezone i davao dokaze da je i tada bio najgori u proseku računajući i famozni PO ABE prošle godine, a bio sam usamljen kad sam ga konstantno prozivao još posle partije protiv Fenera, ali mi generalno nismo neka košarkaški pismena publika, a i nekima treba malo više da vide...

 

A što se matorog tiče, tu iskreno nisam siguran. Ni 1 jedini put za ovih 8 godina nisam želeo da ode, a nisam ni sad siguran da li je rešenje. Znam samo da mi je smučio gledanje naše Zvezde i da nisam gledao live ni CSKA, a ni Oly, a imam sezonsku! U redu, Oli zbog slava, ali mučno mi je postalo!

 

Ljut jesam i frustriran, ali bih ipak oprostio zbog svega!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Укључио сам се у овај уникат од догађаја на самом крају када сам видио благи телећи осмјех малог смрада и како шатро грли Стратоса испред себе. Можда и боље да не погледам од почетка...

Прије само 30 година гузоњини синови су се редовно прозивали, било је пародија и кроз музичке хитове а они гузоњини синови који нису хтјели да се одрекну те улоге у сваком случају могли су да уживају једино сами са својом породицом, јако тешко да глуматају у друштву међу пријатељима, колегама са посла или саиграчима из тима.

Мали смрад ладно кулира као гузоњин син у клубу у којем не припада не само што је гузоњин син него својим (не)квалитетом и спреман је да га уканали заједно са својим оцем упркос што се тај клуб зове Црвена Звезда који има највише навијача у овој држави. Фуј шта раде од клуба!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Znaci telohranitelj u ulozi batlera rece sledece:

- nije u redu ako ste nezadovoljni da dodjete da stalno zvizdite vezano za Filipa

- u redu je da ako ste nezadovoljni da jednom dodjete iskazete stav i vise ne dolazite kao sto je to bilo sa Omicem

 

Zakljucak: kapiten batler savetuje navijacima da ne dolaze na utakmicu jer je evidentno da ih ne interesuje zbog cega oni zvizde, i ne interesuju ih njihove zelje. 

 

Nakon toga sledi u nauci novoidentifikovani 'batlerov paradoks' - trazimo vecu podrsku navijaca. Pa kako covece trazis podrsku ako ne slusas sta ti navijaci govore niti te interesuje zbog cega su nezadovoljni?!?

  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mmajstor said:

Znaci telohranitelj u ulozi batlera rece sledece:

- nije u redu ako ste nezadovoljni da dodjete da stalno zvizdite vezano za Filipa

- u redu je da ako ste nezadovoljni da jednom dodjete iskazete stav i vise ne dolazite kao sto je to bilo sa Omicem

 

Zakljucak: kapiten batler savetuje navijacima da ne dolaze na utakmicu jer je evidentno da ih ne interesuje zbog cega oni zvizde, i ne interesuju ih njihove zelje. 

 

Nakon toga sledi u nauci novoidentifikovani 'batlerov paradoks' - trazimo vecu podrsku navijaca. Pa kako covece trazis podrsku ako ne slusas sta ti navijaci govore niti te interesuje zbog cega su nezadovoljni?!?

 

ne znam sta je problem, svaki put da dodje jedan od nas, zvizdace mu se do kraja sezone 😄

Link to comment
Share on other sites

Stimac stvarno dolazi? Hahaha lakrdija se nastavlja.

Pa poslednji put kad je bio u klubu Majk je morao da gilja po 38minuta jer Pihtija nije mogla da se poveze.

Stimac, MJK, Punter, potezi totalnog ludaka.

Ovaj Punter se dovodi samo da bi se kao prosle godine reklo kako je Filip najbolji ballhendler u ekipi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne pišem ovde mnogo, ali samo još jedno razmišljanje. Ekipa je ovakvu kzš trebala da ima posle Zadra da bi se izvinili navijačima za sramnu igru i poraz.

Kapiten ekipe preti da će ekipa povući radikalne poteze ako im zvižde? Nikada zabeleženo u istoriji kolektivnog sporta. Otvaramo nove granice svakim danom

 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MetalHead said:

1. pitanje o tome sto je rekao da nece da igraju ako se ovo ponovi - Laza kaze ne zna sta bi, nada se da nece doci do toga... pa sta znas jbt... 

Jedna bedna, bezlicna i bespotrebna konferencija, tuc, muc, mi patimo, molimo za podrsku, ne mozemo da stvaramo....kakav ljigavac je ovaj Lazic, da je bar ostao pri stavu malo bih ga postovao, ovako vise ni malo postovanja nemam za njega, slina obicna.

Videli da ce da budu masakrirani i zatrpani govnima nakon izjava od preksinoc i saopstenja od juce, pa podvili rep i dosli da mole za kooperativnost, fuj bre...

Novinari naravno ne smeju da postave ni jedno skakljivo pitanje, svi u rukavicama, ma milina jedna.

Cak je i sumanuti magistar shvatio da ne treba da se pojavljuje, jer bi navukao pakao na sebe i sinka.

A mala gnjida na izlasku pipka nesto Stratosa, a ovaj ga konstatuje koliko i perut na reveru, jadno i tuzno, ni da se smejem ne mogu...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Lazic nikako da ukapira da je on i ekipica tu zbog nas navijaca, a ne obrnuto. Decko ti igras u drzavnom klubu, finansiranom najvecim delom iz budzeta Republike Srbije.

Samo nas pustite da igramo basket sta god da se desi na kraju ne moze da prodje.

To je drugim recima pustine nas da uzmemo po 300k a da se sinak malo istrci, a ko jebe klub i rezultate. Od mene ces na dalje imati samo zvizduke i prezir, porodicni batleru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Ljuba82 said:

 

Želeo sam i ja da vidim leđa Filipu i prošle sezone i davao dokaze da je i tada bio najgori u proseku računajući i famozni PO ABE prošle godine, a bio sam usamljen kad sam ga konstantno prozivao još posle partije protiv Fenera, ali mi generalno nismo neka košarkaški pismena publika, a i nekima treba malo više da vide...

 

A što se matorog tiče, tu iskreno nisam siguran. Ni 1 jedini put za ovih 8 godina nisam želeo da ode, a nisam ni sad siguran da li je rešenje. Znam samo da mi je smučio gledanje naše Zvezde i da nisam gledao live ni CSKA, a ni Oly, a imam sezonsku! U redu, Oli zbog slava, ali mučno mi je postalo!

 

Ljut jesam i frustriran, ali bih ipak oprostio zbog svega!

 

ne znam sta je to "zbog svega" pa me prosvetli.

 

da oprostim sto mi siluju mozak godinu ipo dana?

 

ili 

 

da oprostim sto sutra vrlo lako moze da se desi da lakiju pridje neki maloumni i maloletni a.m i pocepa mu glavu stanglom?

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...