Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Ali šta kaže brane, delije došle, iskazale svoj stav protiv omića i to je to, fini pošteni momci, bez zviždanja, pesmica, transparenta, gospoda. Pa kad je pre postao takav ljudski minimum, verovatno od onog udarca Saše Pavlovića u mošnice, zarazio ga.

  • Like 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Veci je smrad u svakom smislu i svakom pogledu branko lazic nego FC3. Znate onaj osecaj kada se u nekoga duboko , ali duboko razocarate? E ovo je taj osecaj , igrac koga sam obozavao zbog spartanskog duha i zbog toga sto je krv na terenu davao za Zvezdu , sada ga smislit ne mogu. Licemer i ološ odvratni , porasla mu muda kada je gazdin sin u pitanju , ali kada treba braniti Alena Omića koji je takodje u to vreme bio njegov saigrač ćutao je kao pičkica , nije ga se ticalo , a i tad je bio kapiten čisto da podsetim. Smradu jedan ljigavi , za mene si mrtav.

  • Like 9
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Boujee said:

Novinari su došli nepripremljeni. Samo da su čitali forum imali bi bolja pitanja.

Ja mislim da su ocekivali gazdu, kad ono samo tim. Izostao spektakl.

 

Lazic je bolji igrac nego sto je intelektualna gromada. Filip nista bolji.

 

Uglavnom se trazi bezrezervna podrska bez kritika u vidu zvizdanja. Te "indicije" o kontrarevolucionarima se nikad ne pojasne. Sve je evidentirano, zabelezeno, spiskovi su tu itd. Ali nikad nista konkretno, po spisku da jebem sve...

 

Ajd' sad na trening, mi na rucak. Nikad gluplja KZS. Da su barem ostavili neki utisak, pa ajd'. Ali ovo stvarno bez veze. Jedino Vujcin nesto iole smisleno rekao. Hot air, nista vise.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...