Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

I niko od novinara da postavi pitanje Vujčinu za ono sramotno saopštenje gde se pozivalo na zabranu ulaska u halu i podelu navijača, a sad se fazon kao traži jedinstvo.

Niko da pita Lazića zašto se uopšte sazivala konferencija ako svako ima pravo da iskaže nezadovoljstvo. Pitanje za Omića nije lepo sročeno nažalost, Lazić je dao debilan odogovor moglo mu se postaviti još pet potpitanja.

Novinar ne zna Dženkinsu da postavi pitanje na engleskom. 

Tuga je na šta liči naše novinarstvo. Stanje u medijima je jedan od glavnih razloga zbog kojeg je ovakvo sranje u zemlji. Bruka i sramota. 

Edited by marejosip
  • Like 11
  • Thanks 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Marokanac said:

U pravu si, jbg. Ali kontam da znas na sta mislim..

 

iskreno ne znam. jasno je meni da total populacija od koje imas 40% zvezdasa i 25% partizanovaca nisu eksperti za basket, ali je sasvim dovoljno to sto chova jr omogucava svojim performansom da i budala shvati sta je njegov ucinak ako mu se prosto objasni. zato je chovo senior poizdeo na lakija, zato se sve ovo desava, jer je sramota na izvolte

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ja ovo gledam sa pozitivne strane! Pojeli su svoju sramotu, indirektno svima jasno, lopta je SPUŠTENA! Nije dobro da ih dalje mažemo svačim...ja bih spustio loptu!

 

Lazić prosto mora nekako da odbrani svojih 300K, neka bude da mu je to hvala za sve ono što je uradio pod Radonjom!

 

Što se mene tiče, FČ će i dalje dobijati od mene salve zvižduka bude li imao minutažu koju ima, a dobiće ih i Laza na prvom sledećem predstavljanju! E sad, od njega zavisi da li će na neki način uvideti svoju grešku i reagovati na nju kao Gist u drugom poluvremenu protiv Olija i ipak dobiti aplauz na kraju ili će ostati đubre do kraja...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Cirkus Medrano!!! 🤹‍♀️🎭 🤦🏻‍♂️

 

Kako je Neša Ilić uvalio pitanje “Omić i drugi”, kapitenu? 😂😂😂

Kao loptu u 23 sekundi na 7 metara od koša 🏀✔️😂😂😂

 

Gledam ovog Lazića i Šakotu, Užas!!

Stvarno je lepo imati stav i biti slobodan čovek... A ne ovo...

 

#FILIPEODLAZI

 

Zvezda iznad svih!!! 🔴💪🏻💪🏻💪🏻

 

 

Edited by Naša Posla
Link to comment
Share on other sites

Treba nastaviti sa zvizdanjem i transparentima jos jace, pa neka izlaze sa terena koliko hoce ako nemaju ni srama ni obraza.

Lazicu, zajebao si se malo. Nisi Zvezda ni ti, nije Zvezda ni Filip, a nije ni Covic.

Zvezda je mnogo veca od vas, kojih se niko za par sezona nece ni secati.

Zavrsicete na ropotarnici povijesti.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ljuba82 said:

Ljudi, ja ovo gledam sa pozitivne strane! Pojeli su svoju sramotu, indirektno svima jasno, lopta je SPUŠTENA! Nije dobro da ih dalje mažemo svačim...ja bih spustio loptu!

 

Lazić prosto mora nekako da odbrani svojih 300K, neka bude da mu je to hvala za sve ono što je uradio pod Radonjom!

 

Što se mene tiče, FČ će i dalje dobijati od mene salve zvižduka bude li imao minutažu koju ima, a dobiće ih i Laza na prvom sledećem predstavljanju! E sad, od njega zavisi da li će na neki način uvideti svoju grešku i reagovati na nju kao Gist u drugom poluvremenu protiv Olija i ipak dobiti aplauz na kraju ili će ostati đubre do kraja...

 

kakav bre spustanje lopte, ja nastavljam da mrzim covice i ceo ovaj njihov performans.

 

hocu da im vidim ledja.

 

a oni nek spustaju loptu.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ocekivano nista od čovića, jednostavno kao i što sam pisao nema on ništa da ponudi u ovoj raspravi a da je pametan i lepo povuče sina iz ove bruke mozda bi još i dobio neki plusić. Niko nije protiv kluba i ekipe, navijali smo i za lekića, vujadina subotiča, mileta iliča i ko zna kakve sve likove u crveno belom ali nikog nije tata na silu gurao u tim i zato zvizdimo Filipu. Nadam se da su se ipak malo dozvali pameti posto nigde nemaju podrsku za to što rade. Za njih.je bolje da semitno povuku iz cele priče. Samo oni mogu da izgube znacajna sredstva dok mi ovo radimo iz čiste ljubavi za Zvezdom.

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čovićuslino said:

Neka ga, provokacijama se hrani. Nije mu lako sa 99% neistomisljenika, ne znam samo cemu taj mazohizam, ali dobro. 

U cemu se ti razlikujes?

Svaki dan udaris po 20-ak istih upisa. Daj to malo raznovrsnije, smorio si za medalju.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...