Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

3 minutes ago, Boaće said:

Da izuzmemo Čovića seniora, ali koliko je teško drugim ljudima da vide ko je u pravu? Bukvalno nas troluju Varda i Tegeltija sa podrškom za sinčića, a i dalje ima ljudi koji misle da nas ruše komšijski navijači, a 99% njih želi junior ostane. Samo kontra od njih i ne može da se pogreši, kad već ne vredi argumentacija, svaka moderna statistika...

Druze, meni se nekad cini da problem sa Covicem vidi ekipa sa foruma i "nekolicina" ljudi okolo. Ovo zakljucujem na osnovu komunikacije u drustvu, komentara na random vijestima...neke generalne price oko mene. Mora se uzeti u obzir da 99% ljudi basket prati kroz broj poena (jos ako je koja trojka, jos bolje), egzoticne asistencije...A prcmoljak ima taj basketaski momenat u igri sto laicima daje utisak da je on top igrac, vhunski tehnicar...Tako da ne treba da iznenadjuje pojava otpora nastojanjima da mladić odjebe. Brz obzira na sve, stvarno je bruka šta taj momak sebi dozvoljava. Jebote, vidis da te ne vole, idi na neki Kipar, Belgiju, Poljsku..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je ovo prvi put u istoriji kolektivnog sporta da klub ima kzš da bi se žalio na svoje navijače. Prvi put se klub "brani" od svojih navijača.
Ovo je u rangu protesta SNSa protiv opozicije.

Nego, puko mi jebeni EON na telefonu a nisam pri gajbi..dajte pbp pliz.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Marokanac said:

Druze, meni se nekad cini da problem sa Covicem vidi ekipa sa foruma i "nekolicina" ljudi okolo. Ovo zakljucujem na osnovu komunikacije u drustvu, komentara na random vijestima...neke generalne price oko mene. Mora se uzeti u obzir da 99% ljudi basket prati kroz broj poena (jos ako je koja trojka, jos bolje), egzoticne asistencije...A prcmoljak ima taj basketaski momenat u igri sto laicima daje utisak da je on top igrac, vhunski tehnicar...Tako da ne treba da iznenadjuje pojava otpora nastojanjima da mladić odjebe. Brz obzira na sve, stvarno je bruka šta taj momak sebi dozvoljava. Jebote, vidis da te ne vole, idi na neki Kipar, Belgiju, Poljsku..

 

ako je tako, cemu ova zajebancija sa konferencijom za stampu? ne radi se to zbog 100ak ljudi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...