Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Pakuj šiška. Grin ima 34 godine i stigao je u Igokeu pre mesec dana. Dragic je izasao iz ozbiljne povrede i potpisao je za Ulm do kraja sezone. On je svakako klasa ali pojma nemam na sta sad lici.

 

Šiško je zanimljiv plej, sa solidnim potencijalom. Obzirom na godine moze biti opcija i za duzi period. 

Edited by Vredni mrav
Link to comment
Share on other sites

@goldberg

Regularno je. Kao što je regularno i da Mega odjednom zaboravi da igra košarku u zadnjoj četvrtini. Doduše, ok, oni nisu filijala... ali nije ni FMP filijala Zvezde, formalno pravno gledano, jer to nije dozvoljeno. De facto naravno jeste, kao što je de facto Igokea i Mega filijala Partizana. Ili aj da ga ogoljeno kažem, oni su Partizanovi ponizni saradnici. 

Onaj bolid Igor Dodik nije mogao ni pet minuta da sačeka a da se ne ugura bucku na klupi Partizana u bulju nakon derbija.

 

Prema tome, te priče o neregularnosti mogu da se povedu, ali onda kada se govori o svemu, a ne selektivno.

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Hej Pavkov said:

Radonjic nece da napravi rezultat u EL sve dok ne ukapira da se kosarka igra zbog koseva. On voli impotentne igrace, Milan Tomic 10 puta bolje bira igrace, ali je njega ubio samo jedan igrac i dalje ne mogu da nadjem racionalan razlog zasto ga je birao.

Znate kad bi kod Radonjica igrali ovaj broj talentovanih igraca, pa nikad, on dovodi Kaponena a moze da dovede kog zeli fakticki. Svaka mu cast za Vilijamsa i Monroa ali ovo ostalo je tanko a skupo.

Ne vezano za njega, ali ta kosarka koju on forsira kao i Trinkijeri, meni se uopsten ne dopada.

Po onome sto mi je poznato on npr QM nije ni hteo, a Marcusa je doveo NC kada je oterao Radonjinog Mekela kog NC ne moze da smisli.

 

B2: Nadam se da pričaš o Markusovom povratku inače si se baš nalupao, kao i  u ostatku posta.

 

B1: Čuj voli impotentne igrače a mi sa Radonjom igrali utakmice gde smo ubacivali maltene po 100 poena Realu, Himkiju...košarka se, nećeš verovati, igra zbog pobede, kao i svaki sport. Sa onim što je imao, Radonja je imao dve EL sezone (15/16 i 16/17) koju neće ponoviti nijedan trener više. I gde jedino Duletova 09/10 sezona može da se uporedi sa tim. I da nije bilo Jovićevog klizanja u Moskvi u aprilu 2015. i Jovićeve povrede u januaru 2017. možda bi pričali o F4 te godine ili top8 naredne u prvom ovakvom formatu EL.

 

Ta Muta Nikolić mantra da se košarka igra samo zbog koševa je završila tamo gde i on - u cirkusu. 

 

A o poređenju sa Milanom Tomićem - može, kada Milan Tomić bude trener a ne večiti pomoćnik. Do tada, jedna sezona u Zvezdi gde je imao više sreće nego pameti ostaće anomalija njegove trenerske karijere a ne pravilo. Kad je došlo stani-pani, što je maltene bila konstanta Radonjinog života u Zvezdi, pičkica se pokupila i otišla i ostavila klub na cedilu. I nadam se da Čo senior ima neki trik u rukavu da ga izjebe za pare, ako već nije. 

 

 

 

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Vredni mrav said:

Pakuj šiška. Grin ima 34 godine i stigao je u Igokeu pre mesec dana. Dragic je izasao iz ozbiljne povrede i potpisao je za Ulm do kraja sezone. On je svakako klasa ali pojma nemam na sta sad lici.

 

Šiško je zanimljiv plej, sa solidnim potencijalom. Obzirom na godine moze biti opcija i za duzi period. 

 

Ako je Dragić kandidat za pojačanje na pleju, onda bi to mogao da odradi i Dobrić. Isti profil igrača su

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Zoran Dragic bi igrao na poziciji cuvara Filipovog mesta u timu. Doduse, paklen igrac, ali da, cista dvojka, cak naginje na trojku. Kao recimo Rivers. 

 

Moze on da igra pleja, ali je tu Djenka dosta bolji od Zorana. Zoran ima odlicnu visinu za kombo beka doduse, 196 cm.

 

Ne znam. Ukoliko Sisko dolazi, jedino je logicno potpisati ga na tri-cetiri sezone, a ako je do kraja ove, onda je bolje Dragic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Pavaroti said:

Ne znam bas koliko bi doneo Sisko u odnosu na Filipa, ali on ide iz Primorske. Mislim da traze negde oko 200k i da je prva u redu Olimpija, pa onda Buducnost, nisam siguran da ima price oko nas. Mada ako ga bas budemo zeleli, sigurno da imamo prvenstvo prolaza zbog EL.

 

Doneo bi sigurno bolju odbranu i ne bi igrali bar odbranu sa 4 igraca sve i da u napadu bude invalid kao Filip(prevedem loptu i sklonim se u cosak da ne smetam). 200k mi deluje kao previsoka otkupna cena za nekoga ko se nije oprobao van ABA lige. Jos nije ni centar koji su deficitarna roba(mada je i plej postao deficitarna roba...)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cenim sve sto je Radonja ucinio za nas,pre svega profesionalnost,posvecenost i MANIRI.Uvek odmeren u izjavama,jednom recju gospodin covek.Ali kad prodje vreme zaborave se neke stvari koje su nas iritirale.Laserski precizno podeljena minutaza,pa vec izmorenog Bobija drzi na plus 22 protiv Krke.No najvise od svega mu duguje neprespavanu noc posle Strazbura kad smo prosuli 20 poena sa poluvremena.On je rastao uz Zvezdu i osvojio toliko trofeja te je ostavio pecat za sva vremena u KKCzv.Kad smo vec kod rostera,kako je zavrsio Monroe kod njega,i zasto dovode meni dragog Nelsona ce mi zauvek ostati misterija.Dovedes legit NBA 4 na 5,te dopunis sa prasinarom iz Monaka....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, placebo said:

Cenim sve sto je Radonja ucinio za nas,pre svega profesionalnost,posvecenost i MANIRI.Uvek odmeren u izjavama,jednom recju gospodin covek.Ali kad prodje vreme zaborave se neke stvari koje su nas iritirale.Laserski precizno podeljena minutaza,pa vec izmorenog Bobija drzi na plus 22 protiv Krke.No najvise od svega mu duguje neprespavanu noc posle Strazbura kad smo prosuli 20 poena sa poluvremena.On je rastao uz Zvezdu i osvojio toliko trofeja te je ostavio pecat za sva vremena u KKCzv.Kad smo vec kod rostera,kako je zavrsio Monroe kod njega,i zasto dovode meni dragog Nelsona ce mi zauvek ostati misterija.Dovedes legit NBA 4 na 5,te dopunis sa prasinarom iz Monaka....

Boze, kad se setim toga, koliko sam popizdeo to vece, ni jedan kos iz igre nismo dali u cetvrtoj cetvrtini. Na kraju je taj poraz je zapravo dosao dobro jer da smo tu pobedili upali bi u dosta tezu grupu posle, tako da na kraju taj poraz nije boleo uopste. 

Slazem se inace sa tobom da se neke stvari zaborave. Mene je na primer nerviralo sto su mladi igraci dobijali sekunde na kasicicu. Uprkos tome, naravno da je Radonja nesto najbolje sto se desilo Zvezdi od kad ja pamtim. Ljudina i trenercina. Dejan Radonjic je bio taj sistem i on je doneo pobednicki mentalitet a ne NC i njegovi ratovi sa svima oko sebe i sa samim sobom. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko nama ciganima malo treba da se ponadamo. Pustili priču da se traži novi plej i mi već mašemo repom. Ubeđen sam da će Filip imati svoje minute bez obzira na sve. Verovatno koji minut manje u evroligi ali će ih sigurno imati. Zato se i traži kombo bek, da bi nadoknadio to što će iz 12 morati da ispadne neko iz bekovske linije a to neće biti Filip...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nebojša Deja-vu Čović više ne može da povuče ni jedan potez a da nas iznenadi, pa bio to i Dragić u ulozi Kej-Sija umesto krštenog pleja. 

 

Pozdravio bi dovođenje Uskokovića kao smislen potez ali bi se iskreno više obradovao Šišku...

u naletu je, dolazi iz uigranog tima sa glavom i repom i upada nenadano pravo u EL izlog.

 

Gledam sinoć olinjalog Rajsa kako nam plodi bratiju a za kojim sam ridao u prelaznom roku i prolaze mi kroz glavu klipovi iz tamo februara 2020-e:

Rajs - Beron - Perper - Derik - Gist....za utovar,

Lorenzo - Đenka - Laza - Boriša - Kuz ...za popisnu komisiju i zatvaranje lokala.

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wingwalker said:

Nebojša više ne može da povuče ni jedan potez a da nas iznenadi, pa bio to i Dragić u ulozi Kej-Sija.

 

pozdravo bi dovođenje Uskokovića kao smislen potez ali bi se iskreno više obradovao Šišku...u naletu je, dolazi iz tima sa glavom i repom i upada nenadano pravo u EL izlog.

 

Moze onda ovako:

 

IN:

Sisko

Uskokovic

 

OUT:

Baggins

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Reginald Laki Cousins said:

Boze, kad se setim toga, koliko sam popizdeo to vece, ni jedan kos iz igre nismo dali u cetvrtoj cetvrtini. Na kraju je taj poraz je zapravo dosao dobro jer da smo tu pobedili upali bi u dosta tezu grupu posle, tako da na kraju taj poraz nije boleo uopste. 

Slazem se inace sa tobom da se neke stvari zaborave. Mene je na primer nerviralo sto su mladi igraci dobijali sekunde na kasicicu. Uprkos tome, naravno da je Radonja nesto najbolje sto se desilo Zvezdi od kad ja pamtim. Ljudina i trenercina. Dejan Radonjic je bio taj sistem i on je doneo pobednicki mentalitet a ne NC i njegovi ratovi sa svima oko sebe i sa samim sobom. 

NC je preuzimao sve svadje na sebe,a ostavio Radonju da radi svoj posao.Setite se samo utiska nedelje i Exell tabele.Generalno to je i logicno jer se NC odlicno snalazi u tim vodama.Eto da i ja kazem nesto lepo za NC.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...