Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Sto se Dangube i BAT-a tice, ok, treba ga isplatiti, ali je on ispao daleko od korektnog u toj poslednjoj sezoni, jer je vrlo upitno bilo zbog cega nije igrao, iako je imao dozvolu od nasih doktora.

 

Elem, klasicni cigani, nema greske. Posle jedne utakmice bi rastumbali ceo tim, menjali ovo-ono, razigravali igrace za koje dokazano znamo da ne znaju (Nenadic i Jovanovic), a na tribine da saljemo likove sa xy sezona ozbiljnog basketa.

 

Naravno, prvi i najveci problem ove ekipe je Filip. Ajde, ne moramo da dovedemo bekap pleja, ali Davidovac mmora da uzima minute na kecu jer je beskoristan na svakoj drugoj poziciji, a na kecu ima kvalitet. Njegovim guranjem na 2/3 dobijamo da tu jos vise sirimo rotaciju i razbijamo minute nekim bitnim igracima, a upravo je to drugi najveci problem.

 

Mi stvarno imamo previse igraca. Ok, lepo je kad si na slatkim mukama i dobro popunjen, ali jednostavno ne sme rotacija da ti bude ovolika, jer tako igraci ne ulaze u formu. Nema sanse da ti iko od ovih vec prezaljenih Brauna udje u formu ako ce da igraju po 10-15 minuta. Te price oko velike rotacije, razigravanja nekih u aba ligi i ostalo su suplje, jer nijedan trener to ne radi. Zasto? Zato sto je besmisleno.

 

Borisa mora da igra, ne zato sto je nase dete, mlad, potencijalni reprezentativac i ostalo, vec zato sto je pretnja spolja, a to nijedna nasa druga cetvorka nije. Vrlo je neozbiljno da ti na cetvorci imas dva igraca koja ne mogu da pogode trojku (ok, Faje pogodio, al realno nije pretnja). Sto se Brauna tice, meni je glavni utisak da je on bas spor, kao da ima tegove oko nogu i da ga to sustinski najvise jebe. To ne znam kako ce se resiti i do cega je, ali u klubu su trebali da provere u kakvom je stanju pa da ga dovedu, a ne da deluje sporije od Tejica.

 

Videcemo kakav je Tomic trener. Prosla sezona je varirala, bilo je losih i dobrih stvari, ali sad je dosta ozbiljniji ulog i veca konkurencija. Rotacija, minutaza i uopsteno jebanje majke navijacima sa Filipom u timu, ne obecava nikako. Ali imamo mi dovoljnu sirinu da uprkos njemu mozemo da igramo bolji basket. 

 

Suludo je ocekivati neko vadjenje protiv Fenera, ali da zaigramo Radonjicevski, borbeno, jako, i sve je moguce. 

 

P.S. Rispekt za Bilija. Ne znam sta jos treba da uradi da navijaci shvate da je on glavni igrac ovog tima. Verovatno nije dovoljno crn ili ga neki gledaju kao pure shootera, ali on je daleko vise od toga. Opasan igrac, posle nas ce u Real. 

Edited by Markoss
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Teo u intervjuu na Areni izjavio da vise nije realno ocekivati da zaigra za Zvezdu, nesto sto smo i sami znali. Takodje je rekao da ne zeli da bude deo onoga sto se desavalo prosle godine u finalu ABA. Da li je to presudilo ili ne, ne znamo, ali niko ne moze da mu zameri, za to je u pravu.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Harz said:

Kakvi su nam (sad) univerzitetski profesori, takvi su nam strucnjaci koji zavrsavaju fakultete. Samo jedan primer. Upravo komsiji koji studira ETF spojih el sporet na monofaznu struju. On prikljucio, i zove me, kaze samo rerna radi. Nikad cuo da postoji vise mogucnosti povezivanja el. sporeta u zavisnosti koji prikljucak za struju imas. Ja mu rekoh: "Komsija, ti "elektricar" ja zavrsio TMF pre gotovo 30 godina i prikljucujem ti sporet". Ova zemlja otisla do vraga...

 

2 hours ago, Tamburinjo said:

 

Pa moze i jedno i drugo 😄 

A student ETF-a zove majstora da mu prikljuci sporet... jel si mu usput instalirao Windows 😛

 

Bolje je na trofaznu jer rasporedi potrosnju ako ukljucis rernu i sve ringle ali mora i na monofaznoj sve da radi.

 

P.s.Hvala moze rakijica pre kafe dok ne stigne pivo i nek bude samo jedna crvena jer ste preko foruma. 

 

 

Jeste, sve se na ETFu uci povezivanje sporeta... 🤦‍♂️

 

Prvo, mozda je covek dosao iz gimnazije ili neke druge srednje a ne elektrotehnicke skole, pa cak da je i iz nje dosao ne mora to da zna, pitanje koji smer je bio ako je isao u elektrotehnicku.

Drugo, sada na ETFu postoji smer koji je cisto racunarski, programiranje od pocetak - oni nemaju ni osnove elektrotehnike a kamoli elektroniku kao predmet. A sve i da imaju, ne uce se te prakticne stvari - za te koji ce da leme i srafe postoje srednja i eventualno visa elektrotehnicka. 

 

Ali zato komsija (ako nije taj software-ski smer) zna kako radi PN spoj 😉 

 

Zloupotrebih offtopic 😄 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Najbitnije je da moze da se dise u hali i da postoje optimalni uslovi za igru. Naravno dobro je sto je promenjen parket, sve ostalo je šminka, ali dobro Pionir je hram košarke i zaslužuje da izgleda lepo. 

 

Nista manje vazan nije ni izgled spolja i sramota je na sta stepenice liče. To je smešna investicija.

 

Mislite li da protiv Fenera ima sanse da bude puna Arena?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vredni mrav said:

Najbitnije je da moze da se dise u hali i da postoje optimalni uslovi za igru. Naravno dobro je sto je promenjen parket, sve ostalo je šminka, ali dobro Pionir je hram košarke i zaslužuje da izgleda lepo. 

 

Nista manje vazan nije ni izgled spolja i sramota je na sta stepenice liče. To je smešna investicija.

 

Mislite li da protiv Fenera ima sanse da bude puna Arena?

Da bi bila puna Arena mora nekih 12.000 random navijaca KKCZ da se pojave na blagajni i kupe kartu, pod uslovom da svi sezonci i kupci paketa iskoriste svoje pravo sto su platili ulaznicu unapred.

Da li mislis da ima 12.000 zaludnih, zaludjenih osoba u Beogradu/Srbiji da izdvoje od 500 do 1500 dinara da bi prisutvovali toj utakmici, ili ce cekati tamo neki dec/januar da proceni da li smo u  8 ili u 4 na tabeli, jer sto bi se smarao da gleda neki basket ako nismo u top 8 na tabeli.

"Najverniji" ce po svemu sudeci biti iza koseva.............. pitanje koliko su oni zadovoljni tom pozicijom, jebiga ove skupe karte iza klupa kupili semenkari po ceni jedne  utakmice LS na zapadu Marakane.

U ponedeljak se pustaju karte,

 

 

Sto se tice Pionira, koliko se secam obecali su i media kocku na sredini, ali su to izgleda zaboravili pa su tu media kocku preimenovali u medija ekran na novim semaforima na istom mestu gde su i stari bili. 

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Teo u intervjuu na Areni izjavio da vise nije realno ocekivati da zaigra za Zvezdu, nesto sto smo i sami znali. Takodje je rekao da ne zeli da bude deo onoga sto se desavalo prosle godine u finalu ABA. Da li je to presudilo ili ne, ne znamo, ali niko ne moze da mu zameri, za to je u pravu.

 

Ma šta zna Teo, valjda navijači i žuta štampa znaju bolje od njega gde će da igra. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Teo u intervjuu na Areni izjavio da vise nije realno ocekivati da zaigra za Zvezdu, nesto sto smo i sami znali. Takodje je rekao da ne zeli da bude deo onoga sto se desavalo prosle godine u finalu ABA. Da li je to presudilo ili ne, ne znamo, ali niko ne moze da mu zameri, za to je u pravu.

 

Jelisaveta je najebala, bolje da sama pogasi instagrame I fejsbuke pre nego sto joj kiza1991fcrs objasni kako treba polno opstiti sa njom sa svih strana jer joj je muz govno brate.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

Sto se Dangube i BAT-a tice, ok, treba ga isplatiti, ali je on ispao daleko od korektnog u toj poslednjoj sezoni, jer je vrlo upitno bilo zbog cega nije igrao, iako je imao dozvolu od nasih doktora.

 

Elem, klasicni cigani, nema greske. Posle jedne utakmice bi rastumbali ceo tim, menjali ovo-ono, razigravali igrace za koje dokazano znamo da ne znaju (Nenadic i Jovanovic), a na tribine da saljemo likove sa xy sezona ozbiljnog basketa.

 

Naravno, prvi i najveci problem ove ekipe je Filip. Ajde, ne moramo da dovedemo bekap pleja, ali Davidovac mmora da uzima minute na kecu jer je beskoristan na svakoj drugoj poziciji, a na kecu ima kvalitet. Njegovim guranjem na 2/3 dobijamo da tu jos vise sirimo rotaciju i razbijamo minute nekim bitnim igracima, a upravo je to drugi najveci problem.

 

Mi stvarno imamo previse igraca. Ok, lepo je kad si na slatkim mukama i dobro popunjen, ali jednostavno ne sme rotacija da ti bude ovolika, jer tako igraci ne ulaze u formu. Nema sanse da ti iko od ovih vec prezaljenih Brauna udje u formu ako ce da igraju po 10-15 minuta. Te price oko velike rotacije, razigravanja nekih u aba ligi i ostalo su suplje, jer nijedan trener to ne radi. Zasto? Zato sto je besmisleno.

 

Borisa mora da igra, ne zato sto je nase dete, mlad, potencijalni reprezentativac i ostalo, vec zato sto je pretnja spolja, a to nijedna nasa druga cetvorka nije. Vrlo je neozbiljno da ti na cetvorci imas dva igraca koja ne mogu da pogode trojku (ok, Faje pogodio, al realno nije pretnja). Sto se Brauna tice, meni je glavni utisak da je on bas spor, kao da ima tegove oko nogu i da ga to sustinski najvise jebe. To ne znam kako ce se resiti i do cega je, ali u klubu su trebali da provere u kakvom je stanju pa da ga dovedu, a ne da deluje sporije od Tejica.

 

Videcemo kakav je Tomic trener. Prosla sezona je varirala, bilo je losih i dobrih stvari, ali sad je dosta ozbiljniji ulog i veca konkurencija. Rotacija, minutaza i uopsteno jebanje majke navijacima sa Filipom u timu, ne obecava nikako. Ali imamo mi dovoljnu sirinu da uprkos njemu mozemo da igramo bolji basket. 

 

Suludo je ocekivati neko vadjenje protiv Fenera, ali da zaigramo Radonjicevski, borbeno, jako, i sve je moguce. 

 

P.S. Rispekt za Bilija. Ne znam sta jos treba da uradi da navijaci shvate da je on glavni igrac ovog tima. Verovatno nije dovoljno crn ili ga neki gledaju kao pure shootera, ali on je daleko vise od toga. Opasan igrac, posle nas ce u Real. 

Upravo sam isto napisao za Borisu,nikako se ne sme desiti da opet bude van rostera.Sve ostalo manje vise stoji,samo bi za D.Browna stavio pre neki drugi pridev.Nije spor nego je slab,nekako mlitav.Gde je onaj Brown koji nas je kidao sve zajedno sa Markusom u drugoj godini EL.Radonja optimisticno krenuo prvu cetvrtinu sa Radenovicem,a zavrsilo se sa Bobijevim pokusajima rvanja sa covekom 15 cm nižim,ali snaznijim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...