Jump to content

Premier League 2019/2020


Doorn

Ko će da osvoji Premijer ligu?  

66 members have voted

  1. 1. Ko će da osvoji Premijer ligu?

    • Citizens
      26
    • Reds
      27
    • Gunners
      3
    • Spurs
      5
    • Red Devils
      4
    • Blues
      1


Recommended Posts

8 hours ago, djole said:

Ovo je neodrživo da se penali ponavljaju zbog ranijeg istrčavanja nakon VAR. To se dešava maltene svaki put.

 

 

 

Znaci do sada su se svaki put krsila pravila, a VAR koji to regulise je problem? Nek golman krene iz gola i odrazi se sa linije i sve ok.

 

Inace, penal je ponovljen jer je ranije usao Rice (nekih 1,5 - 2 m), koji je pocistio odbitak posle odbrane golmana, ispred Aguera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Znaci do sada su se svaki put krsila pravila, a VAR koji to regulise je problem? Nek golman krene iz gola i odrazi se sa linije i sve ok.
 
Inace, penal je ponovljen jer je ranije usao Rice (nekih 1,5 - 2 m), koji je pocistio odbitak posle odbrane golmana, ispred Aguera.
Dobro, ako je ovo drugo bio slučaj.

A što se tiče ranijeg istrčavanja... pa iskreno me plaši situacija gde će neko milimetarski da gleda da li je golman ranije krenuo i zbog toga da dodeljuje nove penale. Ako je očigledno naravno da treba sankcionisati ali to je nešto i što sudija valjda vidi.
Link to comment
Share on other sites

Nije United u ovom trenutku u prva 4 najbolja tima.
I jeste imao nedorecen prelazni rok, i uzasno je sto nije doveden veznjak.

Ali su Bisaka i Megvajer prava pravcata pojacanja, i ono sto je trebalo na tim pozicijama.
Ja sam bio za Megvajera ispred nekog Kulibalija.
A fasciniran sam Bisakom. Od prve sekunde priprema sam video nesto sto dugo ne vidjam cesto kod modernih fudbalera.
No bullshitting. Determination 20, tackling 20. Ima muda, ima kliker, ima autoritet.
Ima malo taj Kawhi Leonard vajb tihog ubice.

Bice muka ove sezone, padova, to je neizbezno, ovaj tim trenutno nema dovoljno kvaliteta, i sredina je ozbiljno deficitarna..
Medjutim, ubedljivo najmladji tim u ligi, sa izuzetno zanimljivim igracima.

Bisaka, Dalot, Greenwood, Chong, Gomes, Rashford, McTominay, James su po materijalu sampionski igraci.
Neki samim talentom za fudbal, a neki karakterom.
McTominay, Bisaka i Megvajer su igraci kakve mi nismo imali od odlaska Fergija. Imaju taj materijal u sebi. Pogotovo prva dvojica.

Rashford je preveliki radnik da mu se to ne bi isplatilo, i da konacno ne bi napravio taj dodatni iskorak ka vrhunskoj klasi.
Uspesnost ove sezone ce najvise odlucivati to kako ce da se radi sa Greenwood-om. United ima u rukama nestvaran dragulj, i ako i njega useremo, i ne zasluzujemo srecu u narednih 10 godina.
Mali rita i u igri, i iz prekida nogom kojom u tom momentu pozeli. Rutinski daje penal desnom nogom, a levica mu je potencijal da bude RVP nivo.
Mnogo ozbiljniji talenat od Rashforda....

Link to comment
Share on other sites

Polako sa Megvajerom, nisam bas ubedjen da je on toliko dobar stoper, ali duga je sezona pa videce se sve.

Od Kulibalija je dve godine mladji, inace Kulibali mi deluje kao dosta bolji stoper,opet videli bi kako bi se on snasao u Premier ligi, mnogo je teze igrati odbranu od Serije A.

Link to comment
Share on other sites

Ko je gledao Crystal Palace prosle sezone, zna da je Wan-Bissaka bio defanzivno najbolji bek lige. Citave sezone niko nije mogao da ga predje. Sjecam se bas jedne utakmice protiv Sitija, kad je stavio Sanea u dzep, ovaj mucenik nije mogao da se okrene citavi mec. Mene vise zanima koliko moze u napadu da uradi, trazice se od njega to u Mancesteru mnogo vise. 

 

Megvajer je isto dobro pojacanje, jak je u vazduhu i bice veliko oruzje u prekidima. Kulibali je svakako bolji igrac od njega. Covjek je fizicki zastrasajuc, ima nevjerovatnu brzinu za covjeka takvih gabarita.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cebalos odmah pokazao kakva je klasa, totalno je izdominirao na sredini terena. Kontrola lopte mu je vrhunska, djeluje nekad da mu je nemoguce uzeti loptu. Zna nekad previse da se zaigra, ali takav je igrac. Uziva u igri, to prepoznaje publika. Dobio je ogromne ovacije nakon izlaska iz igre. On ima potencijal da bude top5 vezni igrac na svijetu. 

 

Pepe je isto imao par brutalnih poteza. Vidi se ogroman talenat, samo ce mu trebati malo vremena da se uigra sa ekipom. 

 

Problemi su i dalje isti. Nesigurnost u odbrani, lose branjenje prekida. Leno uopste ne uliva neko povjerenje. 

 

Barnli je odigrao hrabro, nijesu bili bas skroz zatvoreni, stvorili su nesto prilika. Pope je stvarno odlican golman. Vjerujem da moze da bude prvi golman reprezentacije. McNeil bas zanimljiv igrac, 19 godina, vec standardan u prvom timu. Imao je i prosle sezone neke dobre partije.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da smo bolje koristili sanse ne bi dosli u priliku da panicimo. Nismo odigrali lose, i defanzivno ove greske koje smo pravili nisu bile preterano krupne (za nase standarde, naravno da je za ekipu koja bar na papiru pretenduje da se bori za top 3 lose). Sve u svemu, dobra uvertira i bez pritiska protiv Liverpula u sledecem kolu, zbog osvojenih 6 bodova do sad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odavno ne videh ovakvu dominaciju u duelu dva top tima. Iako rezultat ne pokazuje, deluje kao duel dva tima iz razlicitih rangova takmicenja. U 55. minutu, odnos suteva na gol je 19:1.

 

I evo, Totenhem, dok pisem daje drugi gol iz drugog suta. 😄

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...