Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Mozda da imam 15 godina ili da kosarku pratim samo preko highlightsa ovo bi mi bilo cool ali...

 

Iskreno nikad nisam odgledao ovakvu ball hog predstavu, verovatno all time great. Ne znam da li mi je jeziviji podatak da je Leonard imao 3 suta od ostatka startne petorke ili sto je uzeo 39 od 89 celokupne ekipe.

 

Ja razumem da je to nekad najbolje resenje ali on je prozdrao sve ostale, nisam gledao box score do sada i bio sam uveren da je recimo Green igrao 10-15 min max kad ono 30 , Siakama se takodje ne secam, ma haos. 

 

Jos bude nagradjen na kraju sa ovakim userskim kosem.

 

Ne sumnjam da je Toronto bolja ekipa overall ali nekako mi ostaje gorak ukus u ustima jer je Fila igrala sa mnogo vise pameti i muda majstoricu.

 

Edit: Na kraju krajeva jebes i svih 89 suteva da je uzeo ako je to pravi potez u datom trenutku ali je on toliko losih odluka doneo, ne mozes da igras kroz njega. Znaci kad vidi da ide utrajanje samo da zafrljaci loptu bilo kome i otvara se milion nacina za poentiranje ali ne, on kao konj sa vizirom gleda samo pravo.

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Naravno, Kyrie je mnogo bolji igrac od Jamala, ali se ipak nije uspeo izdici iz senke jednog LeBrona sto se vidi sad u Bostonu. Meni se igra Bostona mnogo vise svidjala prosle sezone bez njega, nego sad sa njim.
 
Gleda li neko sta se desava ovo sa glavnim zvezdama u PO, kakvi su ovo procenti, kakvo je ovo silovanje i kad ne ide? Zato partija CJa dobija jos vise na znacaju. Prosto, dzaba i 35 poena uz 40% suta iz igre.
Blond, najviše zahvaljujući Kyrie-ju su Cavsi došli do titule. Sada je u lošoj formi i apsolutno ne može nikakav zaključak da se izvuče na osnovu sadašnjih igara. Tri godine je ipak predugačak period.
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, goldberg said:

 

Gleda li neko sta se desava ovo sa glavnim zvezdama u PO, kakvi su ovo procenti, kakvo je ovo silovanje i kad ne ide? Zato partija CJa dobija jos vise na znacaju. Prosto, dzaba i 35 poena uz 40% suta iz igre.

 

(uzeo sam ovaj post samo kao intro, mogao sam da multiple quoteujem dosta toga ali nije ni važno)

 

morao sam da legnem pred kraj prvog ali mislim da to nije problem za ovu temu:

 

od kada je 41% iz igre igrača koji nije centar na niskom postu a uzeo je skoro 40 šuteva iz raznoraznih teških pozicija loše?

ima li uopšte igrača osim duranta koji je u stanju da u kontinuitetu ubacuje 50%?

pri tome je šutirao 2-9 za tri, što znači da je bio jako efikasan iz svih drugih pozicija tj razdaljina

 

daklem, 7. tekma plej ofa, generalno loš šut obe ekipe i generalno jako dobra odbrana, dostojna ovakvog konteksta.

 

lord of terror se pita zašto leonard mora toliko šuteva da uzme, ima valjda s'kim da igra

- > 

4-11 (0-2 za tri)

3-8 (1-4)

4-13 (1-7)

1-3 (0-1)

6-10 (3-5) to je serž čubaka

0-5 (0-2)

 

..to je učinak ostalih raptorsa u šutu. 

 

ne može se sve ravnati prema golden state warriorsima, oni su istorijski izuzetak a ne pravilo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, realno *w said:

Kavaji u četvrtoj četvrtini dao 15 poena uz 9-7 iz igre.

 

13 od 15 zadnjih poena Rapsa, ta 2 poena koje on nije dao, su bila iz kontre poslije ukradene lopte. Odlicna zadnja cetvrtina, svaka cast.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Princeton said:

 

13 od 15 zadnjih poena Rapsa, ta 2 poena koje on nije dao, su bila iz kontre poslije ukradene lopte. Odlicna zadnja cetvrtina, svaka cast.

 

 

što kaže kaos, tipična jordan plej of partija, moožda za nijansu sporije, pošto je jbga, krupniji čo'ek

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Dame look like a high-end drug dealer and CJ look like his lawyer lmao

 

 

Zamišljam, btw, facu mučenog Marka Kjubana dok prati vesti iz Letonije... Kapiram da će da prebije JJ Bareu kad ga vidi od frustracije.

Edited by freethrow
  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Uh sta uradi gospodin CJ!

Za Denver ima vremena, mislim da bi bilo kontraproduktivno da udju u finale. Ovako mogu da razmisljaju o ozbiljnim pojacanjima.

 

Sto se tice Kavajia, pomesana su mi osecanja. Gotiva mi je, ali ne mogu da mu zaboravim sto je onako izjebao Sparse.

 

Gubitnici polufinala istoka ce imati najvise promena na leto, cenim.

Link to comment
Share on other sites

CJ odigrao majstorski. Jokić je bio solidan, iako je par puta imao potez više umesto da šutira na koš. Denver je sramotan skup igrača, bukvalno se ne bi plasirali u PO bez Nikole. Ovako da odigraju majstoricu na svom terenu protiv Portlanda koji je uzgred odigrao loš meč i imao 4/26 za tri. Da ne spominjem povređenog Nurkića i što su ostali bez Huda (bitan faktor u ovoj seriji) i da im se Lilard nije video veći deo utamice.

 

Ono što je pozitivno jeste da će Denver morati da napravi neke promene, pre svega da otera dileju Bartona.

 

Kavaj je rođeni šampion i jedan od tri najbolja igrača na svetu.

 

Link to comment
Share on other sites

U ovoj 4/4 Toronto 3 posjeda zaredom nije dozvolio Fili da uputi normalan sut prema kosu. Embid se otvarao na 9m samo da bi se ukljucio u igru, prevelik je bio pritisak na lopti. To su te razlike, u situacijama kada izmisljas poene u napadu, moras da radis ekstra vise u odbrani da bi napravio sto manji zaostatak za protivnikom. Ibaka je odradio fantastican posao, energijom, zeljom, nekako mi je junak iz sijenke.

Denver nema takvih igraca, koji ce energijom da poguraju ekipu. Izgledaju kao dobra regular season ekipa, koja igra u istom ritmu, tokom citave utakmice/sezone. Nemaju mogucnost ubacivanja u drugu u brzinu u odbrani da bi odrzali prikljucak sa protivnikom kada ih ne ide napad. Trebaju vise kvalitetnijih timskih igraca, koji ce da se podrede timskim zadatcima. Previse je tu skorera, a premalo elite za nesto vise od semis konferencije. Ovo je isto fantastican rezultat za njih, i odlicna sezona za Jokaru, svaka cast junacino.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, CikaKURE said:

Sad da otpuste Milsapa i lovu iskoriste za jednu 4 sa dobrom odbranom i jednog coveka koji moze da izmisli neki poen kad Jokic ne igra.

 

milsap je četvorka sa dobrom odbranom  ( :

btw, oni će imati 20ak miliona prostora u capu ako se odreknu milsapa, ne možeš za te pare da izmisliš dobru defanzivnu četvorku i igrača koji kreira sebi poene. takva dva igrača ni za 30milki ne možeš da nađeš, verovatno za 40 može

 

zavisiće puno od procene šta porter jr može

 

4 minutes ago, vepar said:

 

Ono što je pozitivno jeste da će Denver morati da napravi neke promene, pre svega da otera dileju Bartona.

 

 

kako da oteraš igrača koji ima još 3 sezone ugovor? mogu da probaju da ga trejduju negde ali nešto nisam siguran da će biti zainteresovanih contendera a za ekipe koje taktiziraju i tankuju je to previše dugačak ugovor. logičnije je da od njega probaju napraviti role playera po nuggets meri, da malo smanji doživljaj u napadu, uključi mozak koliko je to moguće u oba smera. nije to opasno veliki ugovor ali teško da će ga tek tako trejdovati negde

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...