Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Rekao Terzić da skloni Nikolića i Gavrića iz tima, pošto su već kaparisani, da ne daj bože bude neka povreda. Treba nam taj novac da preživimo do leta. 100 miliona kasnije, mi prodajemo decu na prve naznake fudbalskog umeća, preživljavamo od 1. do 1. u mesecu. Alal vam vera, majstori. Lukić i Adžić su male bebe za ovu skupinu lopova koja nam trenutno upravlja klubom. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Osnovni problem našeg tima je vezni red, koji ne da ne postoji nego pravi više štete i čini da ostale linije tima izgledaju lošije nego što jesu. Ne branim ni Boaćija ni Tomanea, ni Milunovića ni Degeneka, ali niko ne može da me ubedi da svi oni ne bi igrali barem 50% bolje da u veznom redu imaju, na primer, Krstičića. Napadači nemaju upotrebljiv lopti. Nema izgrađenih akcija. Bunari se do iznemoglosti i očekuje se da štoperi pošalju dubinsku loptu na napadača koji treba da je prihvati, prevari 2-3 protivnička igrača i napravi neku izglednu priliku, kako da ne... Em se napadači fizički umaraju jer se non stop bore za poziciju za skok i laktaju sa fizički jačim protivnicima, em štoperi gube svoje linije i dolazi do rupa i pomeranja koja oslobađaju prostor protivniku. Ponavljam, sredina terena je rak rana ovog tima.

Edited by Knipex
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Oni se momci ludo zabavljaju. Sad će pobeda protiv TSC-a da nas vrati na pravi kolosek a onda svi, svi, svi na stadion da proslavimo titulu. 234a87388d9b027eb3dea7d1839490e2.jpg

Ova konferencija deki i borjan bukvalno za zatvor...Još jedno razočaranje, da ni malo sramote nemaju pa ja ne verujem, jebo ih svako ko im dođe na proslavu! A i onaj šut je išao u njega, nije uopšte šut koji se ne brani, ne sme bre niko ništa da im kaže!

Mrkela mrtvi spinuje za Prijovića i Kataia, a Sanogo je mitska zver.. Kažu niko ne može da veruje da smo doveli takvog igrača a dečko invalid izgleda, još je i pozajmica samo će lovu da nam uzme!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2020 at 4:10 PM, Crni Bombarder said:

Tomane Tondela je mozda fudbalski posmen igrac,nije dunster,ali jednostavno njegov sveukupni kvalitet je nedostatan..ja bar ne vidim sta nam donosi u igri..cak i kad igra u paru sa drugim spicem..mislim da nije igrac koji pravi razliku niti je kalibar za Zvezdu.
 

 

Usraću se

 

Koliko je duela taj pismeni igrač koji nije dunster dobio u sredu?

 

On 6/12/2020 at 5:30 PM, Shunsuke Nakamura said:

Nijesi ti nidje, nego generalno pricam, jer se vrlo cesto Tomane istice kao najveca prevara u dresu Zvezde.

 

U odnosu na cenu i prikazano, ubedljivo najveće prevara u istoriji.

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Laki21 said:

 

Usraću se

 

Koliko je duela taj pismeni igrač koji nije dunster dobio u sredu?

 

 

U odnosu na cenu i prikazano, ubedljivo najveće prevara u istoriji.

 

Немам амбиције да похвалим Томанеа ни за шта, али у једном гријешиш а то сам већ помињао. У онаквој игри са испуцавањем балона можда би до изражаја дошао само Дрогба из најбољих дана и то понекад. Одбрана постављена а шпиц леђима окренут...

Било је пар пасова у дубину из озбиљних полуконтри али су га засрале незналице, ево. нпр. Јованчић је имао 2 ситуације, једну за Боаћија и једну за Иванића гдје су били офсајди само зато што багавац има потребу да овјери лопту коју мора одмах да гурне. Схватите када нема игре да је врло тешко дискутовати о квалитету играча. Ебесилио и Кафу су били проглашени вишком а да свако ко зна фудбала зна да су велемајстори фудбала за ове сада. Требало их је истрпити и изградити игру из које би узели највише.

Пораз у дербију није нешто због чега треба да се скине глава новом тренеру, тим је већ селектован и насађен како је насађен што се менталитета тиче, па ова корона пауза, али оно што је моје највеће разочарење код Декија је управо непостојање никакве игре на дербију. 4-4-2 не мора бити офанзивна као што ни 4-2-3-1 не мора бити дефанзивна поставка, није ствар поставке на терену како се почне меч него шта играчи раде на терену, како трче, како комбинују, како се отварају или како раде транзицију. На страну и што су вјероватно играле неке пиксле због излога, нешто се морало видјети а видјели смо једно велико ништа и зато ми није било ни мало криво што су се и комшије сељачки суперлигашки излежавале задњих пола сата...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:


nema to mnogo veze sa njima
ako prijovic i dodje, a ostane ovakav vezni red, uz izgovor za trenera na klupi...u roku od mesec dana ce biti proglasen za istrosenu ragu koja je dosla da splavari

Pa čekaj, da li nemamo vezni red ili je trener dunster koji je došao na zimu, i igra sa timom koji je neko drugi sastavljao?

Link to comment
Share on other sites

Pa čekaj, da li nemamo vezni red ili je trener dunster koji je došao na zimu, i igra sa timom koji je neko drugi sastavljao?

i jedno i drugo
mrkela i terza su stvorili ovaj izgovor od tima
a deki nacionale je kriv sto zna da nema znanje za trenera, ali je ipak uzeo da se igra istog
ono prvo poluvreme je nesto najjadnije sto sam gledao u poslednjih x godina...sa sve izvodjenjem lopte na peterac
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:


i jedno i drugo
mrkela i terza su stvorili ovaj izgovor od tima
a deki nacionale je kriv sto zna da nema znanje za trenera, ali je ipak uzeo da se igra istog
ono prvo poluvreme je nesto najjadnije sto sam gledao u poslednjih x godina...sa sve izvodjenjem lopte na peterac

Ako je tim sranje, ni najbolji trener ne može tu ništa. Dekija možemo ocenjivati posle leta. 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, K.Dot said:

Sanogo još dva meseca i gotova pozajmica. Što bih ja voleo da imam takav posao. Odigrao jednu prijateljsku i strpao sebi i tome ko ga doveo finu lovu u džep. 

Bukvalno su se svi znali da je kljakav, da ce odmah da se rašrafi i oporavlja mesecima. Ni prvi a sigurno ne i poslednji. I nikom nista.

Link to comment
Share on other sites

Otišao nam je najbolji igrač, sa kojim smo takođe izgledali jadno i bezidejno u derbijima. Na njegovo mesto nije došao niko. Otišao je iskusni trener s kojim smo igrali loše derbije, došao početnik. Šta smo mogli da očekujemo?

 

Jeste izbor startera bio problematičan, ozbiljna greška trenera, ali sumnjam da bismo igrali prelepo da je počeo Gavrić ili ko još pored njega. 

 

Partizan je imao jasnu taktiku - napraviti faul kad god se otvori situacija koja može da im ugrozi gol i onda braniti prekid. Zato oni izgledaju bolje protiv timova jačeg kvaliteta, nego kada moraju da napadnu i ostave prostor na kontre i zbog toga su se naprimali golova od cele lige. 

 

Mi smo mogli da damo gol iz gužve, na odbitak, autogol, korner, slobodnjak i na onu jednu kontru koju su Boaći i Vukanović zasrali. 

 

Partizan na pozicioni napad ne može ništa, zato se neće ništa promeniti ni sledeće sezone. Gubiće bodove gde god stignu i neće biti ni blizu da ugroze prvo mesto. Opet će moći da osvoji taj kup na 30 faulova i destruktivan fudbal tokom celog meča, a pogotovo ako povedu. 

 

Mislim, ispade kao da su oni odigrali neku kvalitetnu utakmicu, a ono ne bih poželeo u životu da mi igramo. Ono što je bilo najgore, mi smo bili još lošiji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Green23 said:

Ako je tim sranje, ni najbolji trener ne može tu ništa. Dekija možemo ocenjivati posle leta. 

 

Da je tim sranje, to stoji. Ali i ono malo što valja mu je iz nepozntih razloga preseljeno na klupu ili na tribine.

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Laki21 said:

Koliko je duela taj pismeni igrač koji nije dunster dobio u sredu?

Jbg Laki..nije samo ovo pokazatelj necije fudbalske "pismenosti".

Smatram da je Tomane sasvim solidno tehnicki i takticki obucen igrac koji zna fudbal,nije drvo od koga se svaka druga lopta odbija,ima i neki osecaj za sagraca,igru u celini..njegov problem je jednostavno nedovoljan kvalitet. Nijedan element igre mu nije na narocito visokom nivou,ne pravi razliku u njegovu korist..pa tako i duel-igra koju pominjes. Mogu samo da ponovim misljenje da nije kalibar da nam vodi napad.

P.S.ima i do saigraca,do veznog reda koji mu treba dotrurati lopte,ima i do sistema,ali i pored tih stvari mislim da trebamo ukupno kvalitetnijeg spica..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sada je vec jasno da nista dobro ne moze da se desi na leto, da nas svakako ceka problem potencijalnog neigranja evrojeseni, da sa trenerom koji to ustvari nije nema ni resenja za nivo fudbala koji je miljama daleko ispred ovdasnjih livada i jada i cemera.

Deki je u derbiju pokazao da ne zna, da je lutka za naslovnice u svakom pogledu, to se za dva meseca ne menja, teoretski je nemoguce.

A burek novinari mogu da pominju koga god za pojacanja, sve je toliko trulo i pogresno da nema leba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, prolup said:

Na godinu je pozajmica, tu je i za kvalifikacije da ih ne odigra.

taman da se oporavi i spremi i vrati nazad.

 

4 hours ago, Dropkick Murphys said:

Mi smo mogli da damo gol iz gužve, na odbitak, autogol, korner, slobodnjak i na onu jednu kontru koju su Boaći i Vukanović zasrali. 

znamo i iz penala da ga uguramo. bez penala nema gola.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...