Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Kuku meni, kako je ovo neprijatno. Kaže Deki, osnovni fudbalski elementi fale. Prijem lopte bez da se odbije u aut, pas prvom do sebe po zemlji. Kad savladamo te osnove možda i zaigramo nešto što liči na fudbal. Ja da sam na dekijevom mestu bih se još nakon derbija zapitao, šta će meni sve ovo u životu, dao bih ostavku pa neka terza i mrkela premoste dok ne dodje neki sledeći poslušnik.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Markoss said:

Mislim da mi je Simic veci fail od Krnete, kad gledam iz ovog ugla. Decko je toliko los igrac da me peku oci kad god ima loptu u nogama. 

 

Štaznam, Krneta je nosio odbranu u tri dobijena derbija za redom bez primljenog gola. Pomalo je nepravedno konstantno ga koristiti kao referencu za neznanje pored milion igrača koji su prodefilovali klubom svih ovih godina.

Link to comment
Share on other sites

mister cvekloglavi je losiji trener nego sto su Vukanovic, Tomane i Simic igraci, apsolutno 0 uticaja na desavanja na terenu, treba da nam bude jasno da je ovo sa Milojem bio samo jedan eksces, splet okolnosti ili incident i da ce puno vode proteci dok se kockice ponovo poklope da zaigramo neki fudbal sa nekim kvalitetnim igracima i solidnim trenerom na klupi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marko_pantelic said:

I onaj ko kaže da Boaći nije ubedljivo najbolji špic u Zvezdi, mislim da ne prati fudbal ozbiljno.

Pa Tomane nije dobio ni jedan duel ni u derbiju ni danas.

 

To što je on najbolji dovoljno govori o kvalitetu kluba.

Tomane je (loš) rekreativac.

Link to comment
Share on other sites

Karma dosla po svoje.

 

 

Neverovatno mi je da se vi cudite sto smo izgubili od komsija posle svega sta je ekipa u klubu uradila... Zaradili 100+ miliona a Partizan javi tim na papiru i na terenu (!!!!?) Ej breee, pa o cemu da pricamo?

Najgore je sto to niko ne spominje nego se prica vodi oko nekakvog Tomanea,Vukanovica i ostalih...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, SunZero said:

mister cvekloglavi je losiji trener nego sto su Vukanovic, Tomane i Simic igraci, apsolutno 0 uticaja na desavanja na terenu, treba da nam bude jasno da je ovo sa Milojem bio samo jedan eksces, splet okolnosti ili incident i da ce puno vode proteci dok se kockice ponovo poklope da zaigramo neki fudbal sa nekim kvalitetnim igracima i solidnim trenerom na klupi

Slažem se donekle, samo što je Milojević uvek imao bolju sredinu, koja treba da iskreira nešto. Kanga, Krstičić i Donald, pa dok nije stigao Marin, bio je bar Krstičić tu. Ko sad da bude igrač koji će povući da "zaigramo fudbal"? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jezivi smo, ovaj tim je sterilan i mrtav. 

 

Simic, Vukanovic, Tomane...tragedije od igraca. 

Sanoga opet nema, ocigledno jos jedan od mnogo promasaja uprave. 

 

Nek nam je Bog u pomoci sa Terzicem i Mrkelom. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

Tako je, riba je uvek smrdela od glave i ovakve pogrdne reci za Dekija nisu na mestu, bez obzira na njegove razloge sto je seo na klupu bez iskustva i neophodnog znanja.

Celokupna situacija bila je poprilicno jasna, ono reklamno oprastanje od Miloja i pompezne najave coveka koji je prirastao za srca razl generacija navijaca Zvezde, ali koji prosto ni po cemu ne moze da se meri sa svojim prethodnikom cije rezultate ni iskusnija imena nece ponoviti na nasoj klupi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Manoly said:

Tako je, riba je uvek smrdela od glave i ovakve pogrdne reci za Dekija nisu na mestu, bez obzira na njegove razloge sto je seo na klupu bez iskustva i neophodnog znanja.

Celokupna situacija bila je poprilicno jasna, ono reklamno oprastanje od Miloja i pompezne najave coveka koji je prirastao za srca razl generacija navijaca Zvezde, ali koji prosto ni po cemu ne moze da se meri sa svojim prethodnikom cije rezultate ni iskusnija imena nece ponoviti na nasoj klupi.

Zao mi ga je ali nije on glup. Znao je on sa kim ulazi u kolo. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Slažem se donekle, samo što je Milojević uvek imao bolju sredinu, koja treba da iskreira nešto. Kanga, Krstičić i Donald, pa dok nije stigao Marin, bio je bar Krstičić tu. Ko sad da bude igrač koji će povući da "zaigramo fudbal"? 

 

Апсолутно тачно.

Продаја Марина је био удружени злочиначки подухват, јер у игри без игре која се гаји већ неки период такви играчи ваде ствар. Сад умјесто горе побројаних играча имамо пикслу Његоша који на дербију не смије подићи главу, смотаног Јованчу, рикверц Јовичића,  Вулића нарушеног самопоуздања и неке клинце око којих је превелики хајп а немају од кога да уче. Ебесилија или Вереда и многе друге који су раније тако лако отпиљени, који су такође били у стању пробити 1 на 1 што је основа за било какав напад, да не помињем.

Ово данас је била права домаћа ергела и једним грлом из Португалије, а посебно се истакао грло са бројем 92 који је опет играо читав меч. Тај мафијашки испрдак је успио да у 2 утакмице не направи ни један једини фудбалски потез.

Зна се какви су гиганти у управи али прошли тренер се на крају захваљивао Мити и Терзи а овај сад одмах на почетку хвали.:classic_laugh:

 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Dl91 said:

Zao mi ga je ali nije on glup. Znao je on sa kim ulazi u kolo. 

I ja mislim da nije previse mudar kad se uhvatio u ovo kolo bez metka u cevi...

Ima tu svacega ispod vrha ledenog brega, al ostaje cinjenica da Zvezdi sad sledi jeebn period nakon tri godine sjajnih rezultata, ali i nove pljacke u reziji podobnih lopova spremnih da obrnu kintu za one koji su ih doveli.

Link to comment
Share on other sites

Meni ovde najviše smeta što se stalno stavlja u prvi plan da je Deki početnik. Treba podsetiti da je i Robi bio početnik. Međutim, razlika je što je Robi, bez obzira na određene greške, imao viziju kako tim treba da izgleda i kako igra treba da izgleda. Mi to sada nemamo. Jasno je da su neki igrači zalutali u Zvezdu, ali ja bih voleo da vidim sistem koji Deki želi da vidi, onda imena ne bi bila toliko bitna. Pa i Mesi ne može bez tog sistema, i on je deo nekog sistema igre koji je Barsa imala i negovala. Mi to nemamo, Robi je to pokušao, Miloje je to razvio, svideo se on nekome ili ne, a kod Dekija se to ne vidi i to je najveći problem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Shunsuke Nakamura said:

Lazna uprava, lazni trener, lazni igraci, lazna titula!

Titula nije i ne moze biti lazna. Ona je produkt odredjenog kvaliteta rada prethodnog trenera,  a price o laznoj tituli mogu da budu samo one bedne posalice i frustracije sa druge strane brda, gde sad teku med i mleko jelte...

Zvezda je sve sto se desavalo prethodne tri godine i postigla zahvaljujuci sistemu trenera i njegovog staba, kamen na kamenu nece ostati posle Milojevica,  a uz ostanak Terze i ekipizze...

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Naravno da je lazna. U tri derbija nijesmo dali gol, na neke nijesmo ni sut uputili. Da ne pricamo tek sta se desavalo na nekim utakmicama. Penal protiv Indjije na 18 metara od gola.

 

Da budem iskren, povjerovao sam Stankovicu na pocetku proljeca, bilo je finih utakmica, forsirao je prave igrace, ali ovaj nastavak je katastrofa. Sve goli bezveznjaci nam igraju u timu. Samo ocekujem jos da Ivanicu dodijeli kapitensku traku. Taj lik je prava personifikacija ovog bezveznog tima. 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...